Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

HAFA Bathroom Group

Hafa on vannitubade sisustamises vaieldamatult Põhjamaade tugevaim bränd ja turuliider. Keskendudes disainile, vastupidavusele ja uudsusele pakub Hafa Bathroom Group oma klientidele vannitoa turul parimaid tooteid. Hafa valikust leiab disainvanne, valamuid, erimõõdulist mööblit mida saab vastavalt enda soovile komplekteerida ning valida ka erinevate viimistlusmaterjalide ja toonide vahel. Hafa vannitubade klientideks on need, kes eelistavad kvaliteeti, on huvitatud sisekujundusest ja soovivad viia läbi kaasaegseid uuendusi kodus. Koostöös disaineritega tehakse pidevat tootearendust, et pakkuda klientidele parimate funktsioonide ja kõrge kvaliteediga tooteid ning saavutada nii terviklik ja läbimõeldud lahendus Sinu vannituppa.

 

Hafa peamised eelised:

  • Kaasaegne kaubamärk
  • Kaubamärk keskendub kaasaegsele disainile ja vastupidavusele ning pakutab nii klientidele kui edasimüüjatele vannitoa segmendis parimaid tooteid;
  • Toodete uuendusliku disaini ja mitmekesisusega luuakse klientidele võimalus väljendada oma isiklikku stiili.
  • Kaubamärgi fookus kliendil
  • Hafa Group´i meeskonna pühendumus ja uuenduslik mõtlemine tagab kvaliteedi kõigis valdkondades.

HAFA

Põhjamaade tugevaid bränd ja turuliider vannitubade sisutamises!

WESTERBERGS

Skandinaavia disainiga funktionaalsed & kõrge kvaliteediga massaživannid.

WESTERBERGS

Westerbergs on Põhjamaade turuliider pakkudes Skandinaavia disainiga funktsionaalseid, kõrge kvaliteetediga massaaživanne.

Westerbergsi vannide osas ei ole tehtud mingeid järelandmisi kvaliteedi, disaini ega ka mugavuse osas. Vannid on tehtud spetsiaalselt mõeldes kaasaegse tarbija vajadustele ja rahulolule.

Sihtgrupiks on tänapäeva kiire eluviisiga inimesed, kes vajavad oma igapäeva töörutiini eest põgenemiseks lõõgastust ja heaolu. Westerberg – Spa Sinu kodus!

Tooted müüakse spetsialiseerunud jaemüüjate kaudu. Tootevalik ja arendus ületab tihtipeale lõpptarbija ootusi. Kliendid, kes valivad Westerbergsi massaaživanni teavad, mida tähendab kui on ühildatud nii funktsionaalsus, kvaliteet kui ka Skandinaavia disain.

NORO

Noro on Hafa Bathroom Groupi kolmas ja kõige uuem bränd, mis on loodud aastal 2007.

NORO on täna Rootsi suurim vannitubade pakkuja mis koosneb üle 40-aastase kogemusega meeskonnast. Noro brändi esindab Põhjamaades rohkem kui 250 edasimüüjat.

Noro disainifilosoofia põhineb Põhjamaade kõrge kvaliteediga traditsioonidel. Noro tootevalik on äärmiselt lai ja spetsialiseerunud laiemale sihtgrupile. Tootevalikust leiab igaüks enda vannituppa sobiliku valamu, segisti, vanni või valamukapi. Noro mööblivalik katab ära nii väikeste kui ja avarate vannitubade vajadused. Kitsad valamud on äärmiselt praktilised väiksemates vannitubades kuid sama-aegselt on valik äärmiselt lai, pakkudes endiselt kaasaegseid disaine ja võimaldades leida igal kliendil endale meelepärane vannitoasisustamiseks vajalik element. Noro brändi põhiväärtus on kliendi rahulolu tagamine. Noroga kokku puutunud kliendid teavad, et kaubamärgi alt leiab tervikliku lahenduse oma vannituppa, mis on ühtlasi kvaliteetne ja funktsionaalne. Noro kaubamärgi eesmärk on olla tootevalikuga turvaline, lihtne ja personaalne.

Safe! Simple! Personal! – NORO Spirit!

NORO

Rootsi suurim vannitubade pakkuja.

Vajad abi vannitoa planeerimisel ja sisustamisel?

Meie professionaalsed disainerid aitavad hea meelega.

Aitame planeerida ning kujundame sobiva vannitoa kasutades modernseid 3D lahendusi. Tule külasta meie salongi!