Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Kas luksuslik vannituba peab alati kallis olema?

Luksuslik vannituba: Me kõik armastame ja unistame uhke disainiga vannitoast, ent reaalsuses ei pruugi meie eelarve võimaldada kõiki unistusi. Kuid see ei tähenda, et peame vannituba planeerides või renoveerides oma unistustest loobuma. Luksusliku vannitoa kujundamiseks on mitmeid võimalusi, ilma üüratuid summasid kulutamata.  Siin on mõned nipid, kuidas teostada ja võimaldada endale luksuslikku vannituba.

Autor: Urve Pannas

1. Osaline plaatimine

Kogu seina ja vannitoa plaatimine jätab poleeritud ning viimistletud mulje, aga vannitoaplaadid võivad olla väga kallid. Katseta poole seina plaatimisega. Ka ainult märgalade näiteks duši või vanni taguste plaatimine võib jätta üllatavalt tervikliku ning silmapaistva mulje.

poolde seina plaaditud vannituba

Poolde seina ulatuvad plaadid.
Pilt: Pinterest.com             

Luksuslik vannituba soodsalt

Plaaditud dušinurk ning värvitud seinad.
Pilt: onekindesign.com

2. Värviline vuugisegu

Traditsiooniliselt oleme harjunud sobitama plaatide juurde valget või plaatidega sama tooni vuugisegu. Valides aga plaatidele kontrastse või kireva vuugisegu, on tulemuseks eriline ning silmapaistev disain, mis jätab kalli mulje. Katsetage näiteks valgete plaatide juurde kollast vuuki.

kollane vuugisegu

Kollane vuugisegu.
Pilt: Staceking.com
      

3. Ajatud keraamilised plaadid loovad luksusliku vannitoa

Marmor loob silmatorkava esteetika. Mõned trendid tulevad ja lähevad, kuid näib et marmor jääb. Loodusliku materjalina on igal marmorist plaadil ainulaadne muster, tänu millele ei saa kunagi luua sama ilmet kaks korda. Looduslik marmor on kallis ning võib olla väärt investeeringut, kuid sama tulemuse saate luua ka marmor efektiga keraamiliste plaatidega. Tänapäeva tehnika lubab toota keraamilisi plaate, mille iga plaadi muster on erinev ning tõetruu.

tume vs hele vuugisegu

Hele vs tume vuuk.
Pilt: Pinterest.com             

seinaplaat
värviline vuuk

Värviline vuuk.
Pilt: onekindesign.com

metrotiles carrara luksuslik vannituba

4. Vana võib olla uus

Kui plaanid vannitoas vaid kiiret uuendust, siis saab vanale kapile anda uue luksusliku ilme käepidemete väljavahetamisega. Eriti silmapaistva tulemuse võib anda kogu kapi ülevärvimine.
Kui alles otsid vannituppa valamukappi, siis mõtle julgelt ka taaskasutuse peale. Vanadest kummutitest saab luua hõlpsasti omanäolise ning stiilse valamukapi ja saavutada sellega luksusliku tulemuse.

vana vannitoakapp luksuslik vannituba

Kapp enne ja pärast.
Pilt: julieblanner.com

vannitoa kapinupud

Kapinupud
LINTMAN

5. Luksuslik vannituba silmapaistvate aksessuaaridega

Viimase punkti vannitoale panevad aksessuaarid. Väikesed detailid muudavad vannitoa terviklikuks ning stiilseks. Kalli välimusega tualett-tarbed (seebidosaator, hambaharjatops, seebialus jne), nagid ning rätikud toovad ruumi värvi ning luksuslikust. Lisaks on neid lihtne ning soodne välja vahetada.

vannitoa aksessuaarid

Vannitoa aksessuaarid
Pilt: coxandcox.co.uk 

rätikud vannitoa aksessuaarid

Rätikud
Pilt: zarahome.com

vannitoa aksessuaarid

Rätikud
Pilt: hm.com

Messingist valamu GL420

Messingust valamud
LINTMAN

6. Tooge vannituppa värvi

Uusimate trendidega kursis olemine muudab teie vannitoa stiilseks ning luksuslikuks. Julgete värvilaikude lisamine vannituppa muudab selle originaalseks ning modernseks. Tihtipeale jääb lagi vannitoas tähelepanuta – otsi see üles ning värvi mis tahes värvi. Täiuste vannituba näiteks ka värvilise valamuga!

Valamu

Valamu Jord
LINTMAN

värviline vannitoa lagi luksuslik vannituba soodsalt

Roosa vannitoa lagi
Pilt: Pinterest.com

värviline vannitoa lagi

Kollane värviline vannitoa lagi
Pilt: Pinterest.com

7. Kasuta peegleid

Peeglid ei ole vaid tarbeesemed, need on ka aksessuaarid. Suured täispikkuses peeglid ning ekslusiivse raamiga või kujuga peeglid toovad vannituppa elegantsi. Samuti aitavad peeglid ruumil näida õhulisema ja suuremana.

Erikujuline vannitoa peegel

Erikujuline peegel.
Pilt: Cocolapinedesign.com 

erikujuline vannitoa peegel

Erikujuline peegel.
Pilt: Pinterest.com 

vannitoamööbel

Peegel Rund  valgustusega
LINTMAN

8. Vaheta kroom segisti välja

Taskukohane viis vannitoale stiili ning luksulikkuse lisamiseks on pöörata tähelepanu segistitele. Kroom on alati moes, aga messing või musta värvi segisti lisab vannitoale modernsust ning nende hinnaklass ei ole tavaliselt palju kõrgem kui kroomil. Messing aksessuaarid loovad klassikalisele marmorist vannitoale elegantse serva. Mustad segistid on heledatele keraamiliste plaatidele silmapaistvaks kontrastiks.

must vannitoa segisti

Must valamusegisti.
Pilt: carlaaston.com

kuldne dusisegisti

Kuldne dušisegisti.
Pilt: Pinterest.com 

must valamu segisti

Must segisti Living
LINTMAN

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: