Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Kingitus vannituppa ja vannisõbrale

 

 

Jõulud juba uksetaga ning selle aasta keerulistele oludele mõeldes, kus puhkusele sõita ei saa, on kodu meie turvapaik ning kinke tehes saame mõelda, kuidas kodus olemist veelgi mõnusamaks muuta. Kingitus vannituppa ja vannisõbrale on sel aasta kindlasti hinnatud, sest just mugavas vannitoas on väga mõnus stressi maandada.

 

 

 

Kingiks uued rätikud

Uued rätikud on kindlasti väga praktiline kingitus, mis ei jää kasutuseta. Mõelge kui mõnus on peale lõõgastavat vanni mässida end uude pehmesse ning kvaliteetsesse saunalinasse, eriti kui see on veel tänu rätikukuivatile mõnusalt soe. Seda kinki tehes soovitame tähelepanu pöörata kvaliteetsetel ning keskkonnasõbralikele materjalidele nagu puuvill ja lina. Linased rätikud on hea kingitus, kuna linal on haruldane antibakteriaalne mõju – seened ja bakterid sellel ei kasva. Ökoloogiliselt puhast linast kangast loetakse looduslikuks antiseptikuks. Linase kanga eriline tekstuur aitab ennetada erinevaid nahahaigusi, omab massaaži efekti, parandades vereringet stimuleerides organismi talitusi ja vähendades väsimust.

 

Kingi korvitäis vannitoa tooteid

 

Naturaalsetest materjalidest vannitoatarbed on samuti hea kingitus. Miks mitte panna ise kokku üks korvike erinevate toodetega, mida iga vannisõber vajab. Lisage korvi näiteks naturaalsetest taimsetest kiududest pesušvamm (aka luffa), titaanjuurest meigikäsn (aka konjac), linane pesukinnas, puidust massaažihari, pimsikivi, viskoosist švammid meigi eemaldamiseks, bambusest hambaharjad ning naturaalsed tahked seebid jne. See nimekiri on lõputu, lihtsalt laske oma fantaasial lennata.

 

 

Küünlad ning kodulõhnad

Teadagi aitavad küünlad ning lõhnad luua erilise meeleolu. Vannisõbrale on need ideaalseks kingituseks. Võttes pikki vanne ning süüdates näiteks tavalise küünla asemel lõhnaküünla, et soe valgus ja meeldiv aroom saaksid koos toimida, on võimalik luua tõeliselt lõõgastav keskkond. Lõhnataju on aisting, mis mõjutab meie mälestusi ja emotsioone kuni 100 korda enam kui puudutamine, nägemine või kuulmine.

Lõhnadel üldiselt on võime parandada meeleolu, rihtides just neid kohti ajus, mis annavad organismile märku lõdvestumiseks, tuju tõstmiseks ja stressihormooni taseme languseks. Yale´i ülikoolis tehtud uuring näitas lausa, et teatud lõhnadel on võime alandada vererõhku ja anda sarnast tulemust nagu meditatsioon, mis aitab stressiga võidelda. Seega, kaaluge kindlasti kvaliteetse kodulõhnastaja või küünla ostu ning neid valides eelistage kindlasti Eestimaiseid tootjaid.

 

Ise tehtud kingitus

Üks väärtuslikumaid kingitusi on isetehtud ning personaalne. Kui olete käsitööhuviline või meeldib isetegemine, siis vannitoasõbrale on võimalik meisterdada imelisi kingitusi nagu isetehtud naturaalsed seebid, vannisoolad, vannipommid, kehakoorijad ning isegi küünlad. Internetist on võimalik leida imelihtsaid juhendeid, kuidas neid kõiki teha. Meie kodulehelt näiteks leiate põhjaliku juhendi suhkrukoorija tegemiseks.

 

Loe veel Lintman vannitoablogist: