Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

10 parimat lehekülge kujundusideede saamiseks

Kujundusideed Lintman

Peale rasket päeva, mis võiks olla veelgi lõõgastavam kui kodu, mis on hubane ning mugav? Kui sul on plaanis uue kodu ehitus/soetamine või olemasoleva renoveerimine, siis võib see alguses olla paras peavalutekitav probleem. Kust alustada ning millist kodu soovime? Milline peaks olema kodu stiil?

Oleme kokku pannud nimekirja veebilehtedest, kust leiad parimad kujundusideed nii galeriide kui artiklite näol.
Järgnevad leheküljed on täis inspireerivaid pilte ja kasulikke näpunäiteid, et leida pidepunkte ideaalse kodu kujundamiseks.

KUJUNDUSIDEED VÄLISMAALT:

  1. PINTEREST 

Ilmselt juba paljudele tuttav. Siit ei leia ideid mitte ainult kodu kujunduseks vaid ka paljuks muuks. Veebileht on äärmiselt mitmekülgne ja eelkõige visuaalne, kust saab otsingumootorisse toksida märksõna, mille kohta soovid ideid leida.

Leheküljele ligipääsemiseks on vaja registreerida end kasutajaks, mis võimaldab luua ka kaustu, kuhu oma ideed kokku koguda. Näiteks saate luua eraldi kausta vannitoa ideede jaoks ning eraldi köögi jaoks.

Sisestades otsingusse inglisekeelseid märksõnu, on piltide valik suurem.

Leheküljelt leiab ka palju nn enne ja pärast pilte, mis annavad häid, kiireid ning odavaid renoveerimise trikke.

Pinterest.com – Otsingusõna – Bathroom

Pinterest.com – Otsingusõna – Livingroom

Pinterest.com – Otsingusõna – Kitchen

  1. HOUZZ 

Kodukujundusele orienteeritud leht, mis on samuti eelkõige visuaalne. Välismaine veebileht, ent pakub hulganisti erinevaid kujundusideid. Võimalus sorteerida pilte ruumidena, pakkudes kohe ka pildi kõrvale sobivaid tooteid ning ostuvõimalust. Kujundusideed on sorteeritud väga mitmekülgselt – värvide kaupa, ruumi suuruse kaupa, põranda materjali kaupa jne. Otsitava sõna saab sisestada ka otsingusse.

Registreerides kasutajaks on piltide salvestamise võimalus, et koguda kokku meeldivad ideed. Saab luua kaustu ning lisada kommentaari, miks selle pildi salvestasid. Samuti saab koheselt pildil esemetele klikkida ning lehekülg pakub võimalusi soetada tooteid otse veebilehelt.

Lehel on samuti mitmeid kasulikke artikleid, mis on küll inglisekeelsed, ent illustreeritud paljude piltidega. Artiklid on inspireerivad ning jagavad nippe, kuidas mingit ilmet või stiili saavutada.

  1. HOMEADORE 

Põhiliselt galeriidena funktsioneeriv lehekülg, kus leiab arhitektuuri, sisekujunduse, valgustuse ja mööbli ideid.

Sisekujundus rubriiki saab sorteerida erinevate stiilidena. Üldiselt on kujundusideed ja galeriid maja või korteri kaupa, kust leiab tervikliku kontseptsiooni, mida on rakendatud igas ruumis.

Leheküljel on ka otsing, kuhu saab toksida näiteks stiili, mida otsid. Tulemustes kuvatakse vastavalt selle stiilis korterid või majad. Otsing toimib ka värvidega.

Järgnevad pildid kuuluvad ühte galeriis: Skandinaavialik korter.

Homeadore.com

Homeadore.com

  1. DWELL 

Terviklik veeb, kus leiab galerii, artikleid, poe ala ning ka videod. Kujundusideede pildigalerii on lihtsasti sorteeritav – jagatud erinevateks ruumideks, mille alt avanevad omakorda erinevad filtrid. Näiteks elutoa all saab filtriks määrata diivani, mis toob välja elutoapildid, millel on esiplaanis diivan või millel on head ideed diivani kohta.

Veebilehel on rubriik „Homes“, mille alt leiab erinevate kodude galeriid, kust saab jällegi leida tervikliku kontseptsiooni kogu kodu jaoks.

Piltidel on ka funktsioon pildiloleva toote või sarnase toote ostmiseks ning kõrvale pakutakse sarnaseid pilte ja kujundusideid.

www.dwell.com

www.dwell.com

www.dwell.com

  1. ELLEDECORE 

Ilmselt kõigile suurimatele kodukujunduse huvilistele teadaolev ajakiri. Siinpuhul digiajakirjana – maailma üks hinnatuim ning tuntuim sisekujunduse teadmisi jagav kontseptsioon.

Veebileheküljelt leiab kasulikke artikleid disaini ja interjööri kohta. Hulganisti kujundusideid ja inspiratsiooni saab ammutada kodu külastuse (home tours) rubriigist, kus on galeriid erinevatest silmapaistvatest kodudest. Loe viimaste trendide kohta või kogu nippe kodu korrastamiseks.

www.elledecor.com

www.elledecor.com

www.elledecor.com

  1. THESPRUCE

Veebileht, kust leiab illustreeritud inglisekeelsed artikleid kodukujunduse, aianduse, remondi ja isegi koristamise kohta.

Üldgalerii puudub, aga artiklitest saab head nõu ning nende juurde kuuluvad pildid annavad hea ettekujutuse.

Jällegi on olemas ka nn kodu külastus (Home tours) rubriik, kust leiad erinevate kodude galeriisid. Samuti on isetegemise (DIY) rubriik, kust leiad huvitavaid ideid vana uuendamiseks või kuidas ehitada mingit mööblitükki.

www.thespruce.com

www.thespruce.com

www.thespruce.com

KUJUNDUSIDEED KODUMAALT:

  1. INKODU 

Leheküljelt leiab ideid, uudiseid ning artikleid. Väga mitmekülgne lehekülg, kust saab infot ka Eestis tegutsevate firmade kohta, mis on kodukujundusel vajalikud.

Veebilehel on olemas ka „Galerii“ rubriik, kust saab märksõnadele klõpsates leida erinevate ruumide jaoks ideid. Samuti on eraldi galeriid näiteks silmapaistvate kontorite ja korterite kohta, mis on kujundatud siinsamas Eestis.

Ideid leiab ka aiakujunduseks, isetegemiseks ning terrassile. Artiklid on viimaste trendide kohta kodukujunduses kui ka mõtteid, kuidas kujundada näiteks avatud kööki.

inkodu.ee – söögituba

inkodu.ee – lastetuba

inkodu.ee – garderoob

  1. SISUSTUSWEB 

Sarnane eelneva veebilehega. Lehelt leiab kujundusideid, uudiseid ning artikleid. Väga mahukas info ka Eestis tegutsevate firmade kohta ning firmade aktuaalsetest kampaaniatest.

Leheküljel on olemas ka „Galerii“ rubriik, kus erinevates märksõnadele klõpsates leida erinevate teemade või ruumide kohta inspireerivaid pilte.

Sisustuswebil on ka asjalik foorum, kus on võimalik küsida nõu asjatundjatelt – sisekujundajalt, mööblispetsialistilt ja isegi saunaspetsialistilt.

sisustusweb.ee – valgustid

sisustusweb.ee – mööbel

sisustusweb.ee – kujundusideed

  1. KODUS 

Kodumaine lehekülg, kus leiab eelkõige kasulikke näpunäiteid ja artikleid koos inspireerivate piltidega. Sisustuse ja disaini rubriigist saab lugeda, millised on viimased kodukujunduse trendid. Leidub ka kasulikke artikleid näiteks selle kohta, milliseid tekstiile interjööri valida.

Üldgalerii puudub, kus pilte sorteerida või otsida, aga inspireerivad pildid ja kujundusideed leiab vastava artikli alt.

Eriti hea on, et leiab head disaini kohalikelt tootjatelt ning inspireerivaid artikleid Eesti kodude kohta. Kajastatakse ka Eesti kaunimaid kodusid.

Kujundusideed Lintman
kujundusideed pehmed ruumiloojad vaip kodusisustus
  1. MOODNEKODU 

Jällegi kodumaine lehekülg, kus leiab eelkõige kasulikke artikleid. Sisustus rubriigis on lugemist köögimööbli kohta, kodukujunduse viimaste trendide kohta kuid artiklid aitavad ka sobivat voodipesu valida.

Blogide alt leiab huvitavaid lugusid Eesti kodudest ning renoveerimises. Leidub ka huvitav blogi aianduse kohta, mis annab kasulikke teadmisi neile, kellel on ka aed.

moodnekodu.delfi.ee

moodnekodu.delfi.ee

Veel inspiratsiooni ning praktilisi nõuandeid leiad siit!

LINTMAN VANNITOABLOGI: