Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

10 sisekujundajat instagramis, keda tasub jälgida

Kevadel on tihti tunne, et peaks just kui suurpuhastust tegema või midagi kodu juures kardinaalselt muutma, et nn värskust ja uut hingamist saada.

Kust alustada? Mida muuta? Mida lisada või hoopiski millest loobuda? Selgusele jõudmine võib olla keeruline ja pikk protsess.

Õnneks on viimasel ajal lisaks Pinterestile ka Instagramist saanud väga suur inspiratsiooniallikas ja kui leiad õiged inimesed üles, leidub pea igale maitsele keegi, keda jälgida.

Toome välja mõned meie lemmikud sisekujundajad, kes on ehk abiks uute ideedega kodu värskendamiseks.

emily henderson

@em_henderson
Los Angeleses tegutsev rõõmsameelne Emily Henderson, kes on spetsialiseerunud ruumikujunduses eklektilisele stiilile ja tagasihoidlikule eelarvele. Tema tegemistele saab veel ka kaasa elada blogis, kus kajastatakse väga ausalt kõiki sisekujundustöid, nii õnnestumisi, kui ka ebaõnnestumisi koos kulutustega. Emily usub, et iga kodu peab olema tema omaniku nägu ja päris hinge annab kodule millegi vana ja antiikse omamine. Emily on väga lõbusa ja positiivse ellusuhtumisega, mis teeb tema instagrami “story’d” eriti nauditavaks.

Anu Reinson Sisedisain

@anureinson 
Meie oma eesti sisekujundaja, kelle feed on puhas kunst. Puhas mitmes mõttes, sest tema stiil on väga ühtlane ja omanäoline ning ruumid kujundatud minimalistlikult, mis tekitab puhta ja avara tunde. Instagram on jällegi seotud sisustusblogiga, mis kajastab põhjamaist sisustusstiili ja Anu enda tegemisi ning mis andiski lisaks oma kodu ehitamisele tõuke sisekujundusvaldkonda sukelduda. Tema töid iseloomustab funktsionaalsus, selged ja puhtad jooned ning naturaalsete materjalide kasutus.

Anna Cor sisedisain

@anna.cor
Berliinis tegutsev fotograaf/stilist, kelle Instagrami kontot vaadates silm puhkab. Teda iseloomustavad puhtad pastelsed külmad ja sumedad toonid, minimalism ja rustikaalsus. Armastab kasutada kvaliteetseid materjale ning kombineerida neid klassikaga. Propageerib less is more lähenemist ja leiab, et me ei vaja oma kodudesse hunnikutes dekoratiivseid esemeid, piisab vaid neist funktsionaalsetest, mis meil niigi olemas on.

brepurposed sisedisain

@brepurposed 
Ameerikas Ohios tegutsev hästi siiras ja armas pereema, kelle loodud kodudel on nii mõnus rustikaalne vintage vibe. Bre’le meeldib väga asju ise teha ning ta kombineerib väga osavalt ja stiilselt modernset ja vana. Samuti on ta isiksusena väga armas ja eriti tore on tema igapäeva elu koos lastega “story’des” jälgida. Instagram, sarnaselt kõikidele eelnenud disaineritele, on samuti ühendatud väga mitmekülgse blogiga.

The stables sisedisain

@the_stables_
Catherine Heraghty tegutseb sisekujundajana Sydneys, Austraalias ja hakkab eelkõige silma ilmeka stiili ja helgete toonidega. Mängib väga palju naturaalsete materjalide, neutraalsete toonide, valguse, kihtide ning tekstuuridega, et lisada sügavust ja soojust igasse ruumi. Eriti torkavad silma tema loodud vannitoad stiilipuhtuse ja lihtsusega. Tema heledates toonides feed on väga nauditav ja teeb silmale pai.

My scandinavian home sisedisain

@myscandinavianhome
Londonis sündinud ja Rootsis elav Niki sai tuule tiibadesse esialgu blogi loomisega, mille eesmärk oli inspireerida inimesi ajatu ja lihtsa skandinaavia stiiliga, lisades pisut vintage hõngu. Nüüdseks on ta üsna tuntud kirjanik ja disainer. Kindlasti konto neile, kes armastavad minimalismi, aga samas ei taha ennast limiteerida vaid musta ja valgega.

Jungalow sisedisain

@thejungalow
Hüppame korraks klassika, minimalismi ja neutraalsete toonide juurest täiesti teise maailma ja leiame natuke hullumeelse, boheemlasliku ja imetlusväärselt julge Jungalow keskkonna. Justina Blakeney on L.A’s tegutsev disainer ja kunstnik, kes usub, et just loovus on imelise kodu alus. Jungalow on disainistuudio, blogi ja bränd, mis ei hoia end tagasi värvide, mustrite ja taimede kasutamisega. Tema moto on “feeling free, having fun, and getting a little bit wild” (vabadustunne, lõbu ja natukene metsik olemine).

Caitlin Wilson sisedisain

@caitlinwilsondesign
Tema iseloomustamiseks piisab kolmest sõnast: roosa, sinine ja lilla. Ehk kõigile, kes neid värve armastavad, tehke kiire follow klikk, sest on mida jälgida. Ameerikas Dallases tegutseval Caitlin Wilsonil on kujundamisel väga omanäoline ja julge stiil, ta kasutab osavalt mustreid ja mängib veelgi osavamalt eelpool mainitud toonidega. Klassikaline, esteetiline, unikaalne ja peen.

enteriors design sisedisain

@einteriors.design
Arizonases ja Californias tegutsevad eriti rõõmsameelne ema-tütre duo. Kui sulle meeldivad sisekujunduses mustad detailid ja konkreetsed jooned, siis nende kontol on selles osas palju silmailu. Minimalism, kontrastid, avarus ja puhtad toonid.

coco camelia sisedisain instagram

@coco.camellia_
Austraalias Melbournis tegutsev sisekujundaja, kelle loomingut iseloomustavad õrnad pastelsed ja neutraalsed toonid ning peensusteni läbimõeldud detailid. Lisab oma tehtud ruumidesse peaaegu alati aksessuaaridena kauneid lõikelilli, mis annavad nii palju üldpildile juurde. Lihtne, õrn  ja äärmiselt naiselik lähenemine.

LOE VEEL LINTMANI VANNITOABLOGIST: