Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Väike vintage vannituba

See väike, vintage stiilis vannituba viib justkui teise ajastusse. Harmooniliselt valitud plaadid ning ideaalselt sobitatud detailid täiustavad kogupilti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Trendikas vannituba

Trendikas vannituba puitimitatsioon keraamiliste plaatidega toob ruumi soojust ja hubasust. Palju tähelepanu on pööratud detailidele, et luua omapärane ning originaalne vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad muidu kitsale ruumile avarust ning poti kohal olev seinanišš on nii praktiline kui ka ilus.

LEIA SARNASED TOOTED:

Mustriga põrandaplaadid

Selle rahuliku vannitoa toovad esile sinaka varjundiga mustrilised põrandaplaadid ning annavad ruumile SPA sarnase atmosfääri.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Aliyssa Rosenheck
Disain: Kathie Hackworth

Vintage detailidega vannituba

Moderne vannituba vintage detailidega sobib ideaalselt õdusasse maakodusse. Tumedad puitimitatsiooniga põrandaplaadid toovad ruumi lisaks soojust ja hubasust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Praktiline valamukapp

Mugav ja praktiline valamukapp trendika kontrastiga. Messingust detailid on trendikad, silmapaistvad ning lisavad elegantsust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Bordüürid on tagasi

Kuna poole seina plaatimine on väga populaarne hakatakse kahe erineva viimistluse vahele paigaldama bordüüre ja liistusid. Eriti popid on reljeefsed bordüürid ja paksemad liistud, mis ulatuvad seina tasapinnast veidi kaugemale, moodustades kahe viimistluse vahele nn pisikese tasapinna, millele saab sisekujundusdetailidena lisada pildiraame või miniatuurseid lillevaase.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pastelsetes toonides vannituba

Taimed ja looduslikud materjalid toovad vannituppa hubasust ja mugavust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vintage inspireeritud elutuba

Puitparkett elutoas on väga tavapärane ja ei miskit uudset. Küll aga on puidu hooldamine alati omaette töö ja tegemine. Kui ruumis on suur läbikäimine, on mõttekas paigaldada hoopis puitimmitatsiooniga keraamilised plaadid. Need nõuavad vähem hooldust kuid näevad siiski samahead välja.

LEIA TOOTED:

Vintage stiilis vannituba

Selle vannitoa kõige pilkupüüdvam ese on loomulikult see imekaunis vaskvann. Kõik muu on maitsekalt sobitatud seda komplimenteerima.

LEIA SARNASED TOOTED:

Romantiline, sumedates toonides vannituba

Vannitoa meeleolu muudavad siin romantiliseks tumedad värvitoonid ning lillemustriga tapeet. Eraliseisev vann toob omaette antiikset hõngu ruumi juurde.

LEIA TOOTED SIIT:

Osaliselt plaaditud vannitoa seinad

Silmapaistvama ja hubasema tulemuse saad katsetades erinevate materjalidega seinakatteks. Lõbusad mustrid seina osadele, mis on duši ja vannialast eemal loovad õhulise ja rõõmsameelse meeleolu.

LEIA TOOTED:

Vintage retro köök

Need mustrilised seinaplaadid toovad muidu väga lihtsalt sisustatud kööki omapärast retrohõngu. Sega erinevaid mustreid ning loo endale meelepärane kooslus.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Renessansiaegne interjöör

Vahel võib ruumi kõige silmapaistvam osa olla põrand! Glasuuritud portselanplaadid, mis on inspireeritud renessansiaegsetest maalidest aitavad luua loomingulise ja inspireeriva ruumi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Silmapaistev põrandamosaiik

Dekoorid toovad ruumi vahemereliku suvemaja hõngu. Nende plaatidega muutub interjöör hubaseks ning puhkuse meeleolu kestab aasta läbi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Antiikne parkett

Vahel silmad petavad. Aniikse välimusega parkett ei pruugigi olla puitparkett vaid hoopis keraamiline plaat. See võimaldab tuua puidu soojust ka niisketesse ruumidesse.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Aegumatu hõng

Julged ja tugevad värvid ning erinevate ajastute stiilne mix teeb selle elutoa tõeliselt silmapaistvaks. Laerosett toob omaltpoolt interjööri veelgi omapära ning ajastuhõngu.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Rustikaalne vannituba

Minimalistlikku ja väiksesse vannituppa saad tuua omapära juurde rustikaalsete detailidega. Siin loob rohmaka viimistlusega valamukapp just paraja kontrasti.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Texase stiilis köök

Texase romantiline maamaja atmosfäär. Texase hõngu loob matt, marmorjas valge põrandaplaat, mille nurgad on ümarad. Ümarate nurkade vahele on paigutatud kontrastne põrandadekoor ning tulemuseks on silmapaistev ning aegumatu stiil.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒