Search

Universaalliim Titan S

2.06 / tk

Universlaane kiirkõvastuv külmakindel polümeerliim.
Kasutamine: vahtpolüstüroolist, ekstrudeeritud polüstüroolist, puidust, paberist, nahast, kangast, korgist, keraamikast ja puupõhistest materjalidest dekoratiivsete esemete liimimiseks.Väga hea adhesioon poorsete aluspindade nt betooni, krohvi, telliskivi, kipsplaatide, puidupõhiste plaatide suhtes.
Kasutamistingimused: aluspind peab olema kuiv, puhastatud tolmust ja rasvast. Aluspinnal olevad praod ja lõhed täita pahtliseguga Titan. Liim kanda tootele punktide või joonena. Umbes 2-4 minutit pärast liimi peale kandmist suruda ese aluspinnale, kergelt hõõrudes, et liim jaguneks võimalikult suurele pinnale.
Liimi kuivamine: u 40 min. Liitekoht saavutab oma täieliku tugevuse umbes 24 h pärast.
Töötemperatuur:
-5…+25 C.
Säilitamine: -20…+25 C orgaaniliselt suletud pakendis.
Säilivusaeg: näidatud pakendil.
Ohutus: liimimise ajal järgida ohutuse ja tööhügieeni nõudeid. Tööajal ja pärast töö lõpetamist on soovituslik ruume õhutada. Vahend on tuleohtlik. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Hoida pakend tihedalt suletud. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada! Allaneelamise korral pöörduda koheselt arsti poole ja näidata pakendit. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ning pöörduda arsti poole.

Tootekood: 52460305020 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

  • Ligikaudne kulu: Punktidena pealekandes 5-7 m2/L
    Viirgudena 30-50 jooksvat meetrit/L
  • Pakendi suurus: 0,5 L

Lisainfo

Tootja

Tarneaeg

1-3 päeva

Sarnased tooted