Kvaliteetsed tooted, personaalne teenindus, mõistlikud hinnad, kiire tarne! | Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00 | +372 677 64 78
close

2019. aasta vannitoa trendid. Mis ootab meid ees 2019. aastal?

Aastavahetus ei ole enam kaugel ning kui plaanite vannitoa remonti või ka mõne muu ruumi värskendamist, siis on õige aeg rääkida 2019.aasta vannitoa sisustustrendidest.

Viimaste aastate vannitoa trendid on väga mitmekülgsed ja paindlikud. Ka 2019. aastal jookseb sisekujundusest läbi mitmeid stiile, mis võimaldavad pea igaühel leida midagi meelepärast.

2019 Vannitoa trendid: sisekujundusstiilid

Industriaalne disain

Vannitubadesse on trüginud kiire linnastumise ja tööstuspiirkondade elluäratamisega loftidele omane industriaalne disain. See stiil jääb au sisse ka 2019. aastal, kuid tuleks silmas pidada, et see stiil suhestub endiste tööstuspiirkondade ja sellelaadsete hoonetega.

Põhjamaa disain

Industriaalse stiili kõrval, mis on robustne, on õnneks alati moes minimalistlik põhjamaa disain, mis on saanud klassikaks. Seda stiili saab mugandada enamikesse ruumidesse – eluruumidesse ja vannitubadesse. Just viimased kipuvad olema väikesed ja ilma aknata. Põhjamaa ehk skandinaavialik disain, aga on hele ning muudab ruumid valgemaks ning visuaalselt suuremaks. Väiksematesse vannitubadesse soovitamegi tuua heleda keraamilise plaadi ning kvaliteetse põhjamaa vannitoamööbli.

2019.aastal lisage aga külmadele hallidele juurde sooje kangaid või installeerige hoopiski pehmelt kumav valguslahendus.

Maalähedane stiil

Vaiksetesse ja rahulikesse elamurajoonidesse sobib, aga maalähedane stiil, mis on armas ja soe. See stiil toob endaga kaasa pastelsed toonid. Vannitubadesse hiilivad kanga tekstuuriga keraamilised plaadid, mis muudavad ruumi eriti õdusaks.

2019.aastal tulevad moodi ka traditsioonilised lillemustrid, kas otsesel või abstraktsel moel ülekantud tähenduses – seinad, kangad ja ka keraamilised plaadid.

Moderne, luksuslik stiil

Kes armastavad, aga kiiret elutempot ning linna energiat, siis moderne stiil, mida iseloomustab luksuslikkus ja nn kallis look, ei kao samuti kuskile. See stiil kõneleb linnasüdames paikneva modernse piirkonnaga ning toob vannituppa ning eluruumidesse sära. 2019.aastal tulevadki moodi ka sügavmustad ja tumedad vannitoad, mis suhestuvad modernse stiiliga.

Mis on aasta 2019.aasta trendivärvid?

Värvid ei tähenda väsitavat ümbrust. Õige lahendusega värvide kasutamine võib hoopis mõjuda rahustavalt ja hubaselt. 2019.aasta toob meile palju värve, mis mõjuvad meile kindlasti hästi.

Elledecore ajakiri kirjutab, et paljud kuulsad värvitootjad ja brändid on juba teatanud oma 2019.aasta värvid –  alates võimsatest aquamariin sinisest kuni pehme terrakotani.

Tuleva aasta meelespea on julged värvid, mis pakuvad aktsenti valgetele puhas-toonidele. Eriline disainiguru on 2019ndal aastal smaragdroheline.

2019. aasta ei ole enam kaugel ja oma vannitoa planeerimisel soovitame kasutada just neid trendikaid värve, et oma koju värskust ja uudsust tuua.

Seinaplaat
Seinaplaat

1. Spicy Honey või ka terrakota

Loodusest inspireeritud pehme toon, mis toob ruumi soojust ja valgust. See kreemjas roostevärv lööb ruumis särama.

Seinaplaat

2. „Udune sinine“

Helesinine toon, mis toob ruumi värskust ning valgust. 2019. aastal näeme sinist värvi kerge udususega. See sinine on pehme, halli alatooniga, ning toob ruumi rahulikku energiat. Sinisele või lisada lillakat värvi, mis vabastab meie mõtteviisi dogmadest.

Seinaplaat

3. Sambla- või ka metsaroheline

2019.aastal on moes ka sügavad rohelised. Need toonid on inspireeritud loodusest ning toovad looduse tervendava omaduse interjööri.

iris_1t

4. Lilla

Pantone nimetas oma 2018. aasta värviks erksa lilla ning oodatavalt tuleb see värv tagasi ka 2019.aastal, kuid seekord pehmemas toonis. Endisel rikkalikku energiat täis ent 2019. aastal mitte nii intensiivne, muutes selle sobilikumaks kõigile.

Veel inspiratsiooni ning praktilisi nõuandeid leiad siit!

LINTMAN VANNITOABLOGI: