Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Kuidas õiget väli mullivanni või minibasseini valida

mullivannid minibasseinid lintman

Enne kui hakkad õue mullivanni või minibasseini ostma peaksid oma vajadusi ausalt ja realistlikult hindama. Hinda kui palju on sul vaba ruumi, vaba aega ning potentsiaalseid igapäevaseid kasutajaid ja külalisi jne.

Minibasseini ja mullivanni valimine

Õige mullivanni valimine võib-olla keeruline. Seetõttu tuleks selleks teha eeltöö. Mõtle eelnevalt läbi, millised asjaolud on just Sinu jaoks olulised. Külasta erinevaid tootjaid, võta kaasa kasvõi paber ja pliiats ning tee märkmeid. Kui millestki aru ei saa, ära karda küsida! Minispa soetamine ei ole kindlasti odavate killast ning ole kindel, et teed hea ostu, mis on kvaliteetne ning jätkub mitmeks aastaks!

Kuula hoolikalt põhjendusi, miks üks või teine tootja enda toodet osta soovitab ning langeta otsus vastavalt oma soovidele, võimalustele ja vajadustele tuginedes.

Enne mullivanni või minispaa ostmist küsi endalt ka järgnevaid põhiküsimusi –  kes, mis, kuhu ja millal?

  • Kes hakkab mullivanni või minibasseini kasutama?

Kui soovid mullivanni endale ja oma kaasale, siis vali kõige väiksem minibassein – näiteks Marstrand. Suurema perekonna või paljude sõprade korral vali mahukas 5-kohaline ning paljude düüsidega Djursholm. Või viie istekoha ja ühe lamamiskohaga Falsterbo.

  • Mis on mullivanni või minibasseini ostmise peamine eesmärk?

Kas plaanid oma puhkemaja või meelelahutuskeskust? Või otsid minispaad enda tarbeks, lõõgastumiseks ja/või terassile? Minibasseini eesmärk aitab määrata, milline basseini tüüp on sinu jaoks sobivaim!

  • Kuhu soovid oma mullivanni paigutada?

Minibasseini võid paigutada tagahoovist kuni puhkemajani. Teine „kuhu” küsimus hõlmab kliimat: millist tüüpi kliimat hakkab välimullivann aastaringselt nägema? Kas väljavalitud minibassein on nendele tingimustele vastupidav? Lintmani valikus olevad Westerbergs minibasseinid on Põhjamaisele kliimale vastupidavad ja seda ka välitingimustes!

  • Millal kavatsed oma minibasseini kasutada?

Kui kavatsete minispaad kasutada aastaringselt, mitte ainult kevadel või suvel, siis pidage meeles valida mullivann, mis on õigesti isoleeritud. Westerbergs minibasseinid on sobilikud põhjamaisesse kliimasse, tänu korpuse ja paneeli vahel olevale soojust peegeldavale fooliumile.

mullivannid, minibassein, minispa T1 Lintman

Mida veel pidada meeles mullivanni ostmisel?

Minispaa on suur ost. Parimal mullivannil on kõrge investeeringutasuvus, kusjuures siin ei räägi me ainult rahast. Minispaa tegelikku väärtust mõõdetakse rõõmus ja heaolus, mis see sulle, perele ja sõpradele iga päev, iga nädal ja iga aasta pakub.

Mullivanni ostes pea meeles selliseid aspekte nagu kvaliteet, ühilduvus, tehnoloogilised omadused, maine ning disain. Õnneks on Lintmani valikus kvaliteetsed Rootsi tootja Westerbergs minibasseinid, mis kõigile nendele nõuetele vastavad.

  • Maine

Westerbergs on 35-aastase kogemusega Põhjamaade üks suurimaid massaaži – ja spaa vannide tootjaid, keda usaldab üle 100 000 kliendi.

 

  • Tehnoloogilised omadused

Westerbergs vannidel on kvaliteetne Bilbao firma juhtimissüsteem. Puutepaneel on väljatöötatud ja toodetud Ameerika turuliidri Bilbao poolt. Samuti on mitmel vannil valgusravi.

  • Ühilduvus

Westerbergs minibasseinid on sobilikud põhjamaisesse kliimasse tänu soojust peegeldavele fooliumile, mis on paigaldatud korpuse ja paneeli vahele. Komplektis on samuti termokate, mis katab ühtlaselt kõik servad.

  • Kvaliteet

Westerbergs vannidel on kulumiskindel WPC komposiitmaterjalist valmistatud välispaneel, mis on ilmastikukindel.

  • Maine

Westerbergs klienditeenindus on suurepärane, pakkudes teenindusmeeskonda, kes on alati kättesaadav. Samuti on toodete kestale 5-aastane ja teistele osadele 3-aastane garantii.

 

  • Disain

Läbimõeldud disain, kvaliteetsed materjalid ning tehnoloogia teeb Westerbergi minibasseinidest vastupidava toote, millel on madalad hoolduskulud. Keskmine energiakulu 265 kWh kuus.

 

Õigesti valitud ning kvaliteetne minibassein on rohkem kui lihtsalt vaba aja veetmise võimalus või väike lõõgastus, see on investeering. Minibassein on investeering  iseendasse – oma perekonda, oma elustiili, oma tervisesse ja heaollu.

minibassein marstrand
ühilduvus minibassein
ühilduvus minibassein

LOE VEEL VANNITOABLOGIST