Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Mosaiikplaat: kasutamine ja hooldus

Köök kujundusideed LINTMAN mosaiikplaat seinas

Mosaiikplaat kui disainielement

Mosaiikplaat on viimasel ajal populaarseks trendiks vannitubades, seda just eriti disainielemendina. Vannitoa moodsa üldmulje kujundamiseks valitakse mõni hele suuremõõtmeline seinaplaat ja aktsendiks lisatakse juurde säravaid mosaiike.
Mosaiikplaate on oma olemuselt kolme sorti: klaas-, kivi-, ja klaas-kivimosaiigid.

  • Klaasmosaiigid on nagu nimeski öeldud klaasist ja sobivad pea kõigile seinapindadele. Klaasi kasutamist tuleks vältida leiliruumis ja põrandatel. Värvipallet nendel mosaiikidel on aga lõputu.
  • Kivimosaiigi puhul on tegu naturaalsest kivist kombineeritud plaatidega. Värvid on looduslikud ja jätavad väga sooja tunde. Kivimosaiiki võib kasutada ka põrandapindadel.
  • Klaas-kivimosaiikide puhul on kombineeritud kaht eelnevat materjali ja saavutatud väga moderne tulemus. Kasutusalaks on nii põranda- kui ka seinapinnad.
Seinaplaat Glamour Blue Mix
Seeria Myth

KERAMIN

“Keramin” – see on lugu edust ja pidevast arengust, mis sai alguse 20. sajandi keskel, aastal 1950, kui Minski tellisetehases №10 toodeti esimene partii ehitustelliseid.

Järgmise 65 aasta jooksul, pärast arvukaid muutusi, moderniseerimist ja rekonstrueerimist on ettevõte  arenenud lihtsast tellisetehasest üheks suurimaks ja moodsaimaks Ida-Euroopa tootjaks, kes pakub laia valikut keraamilisi tooteid. Valikusse kuuluvad keraamilised seina- ja põrandaplaadid, glasuuritud ja glasuurimata portselanplaadid, sanitaarkeraamika ja ehitustellised.

Kombinatsioon pikast ajaloost, suurest kogemusest ning seadmete ja tehnoloogia pidevast täiustumisest võimaldab ettevõttel toota kõrgekvaliteedilisi tooteid, mida hindavad ka kõige nõudlikumad kliendid.

Mosaiikplaatide paigaldusel ja hooldusel tuleb olla tähelepanelik.

Paigaldus ise eritöid ei nõua, kuid selleks et värske effekt säiliks aastateks, tuleb mosaiigid katta spetsiaalsete kaitsevahenditega.

Klaasmosaiikidel soovitame kasutada Saksa tootja Nano klaasi ja keraamika komplekti. Kaitsevahend tekitab plaadi pinnale vett ja õliseid vedelikke hülgava nanokatte, mis aitab hoida pindu määrdumise ja tuhmumise eest. Lisaks pidurdab vahend pindadel bakterite kasvu. Antud vahendit võib kasutada vannitoas keraamilistel plaatidel, dušiklaasidel ja valamutel ning köögis keraamilistel pliitidel ja kõikidel klaaspindadel. Pärast toote pealekandmist säilib effekt umbes 1 aasta ja regulaarseks puhastamiseks piisab vaid veest ja mikrokiudlapist.

Klaas-kivi- ja 100% looduskivist mosaiikide puhul tuleb pinnad eelnevalt katta Nano Kivi Premium vahendiga. Tegu on vett, õli, rasva ja muu sarnase imendumist takistava kaitsevahendiga. Kivipinnale tekib kleepumisvastane nanokate, mida on lihtne hooldada. Samas on toode nn hingav ja säilib kivimosaiigi naturaalne effekt. Kaitsekiht püsib kuni 5 aastat ja edaspidi võib pindasid puhastada veega või tavaliste (mitte happeliste) puhastusvahenditega. Kaitsekihi eluea pikendamiseks soovitame kasutada sama tootja OneSystem Nano puhastusvahendit.

Mosaiikplaat kogub populaarsust ning seda kasutatakse järjest rohkem, et tuua rõõmsaid värve meie halli argipäeva. Iga kodu vajab aegajalt värskendust ja õigesti hooldatud mosaiikplaadid pakuvad silmailu aastateks.

Dekoor Elibrio Blue Mosaic
Nano_Klaas_ja_keraamika_100ml

NANOMAX

Nanomaxi tooted on pärit Saksamaalt ning omavad TÜV sertifikaate. On vale arusaam, et nanoosakesed lihtsalt tekivad töö käigus, tõde peitub õiges tootmises. Tooted on räni baasil põhinevad, nendes ei ole kasutatud silikooni, vaha ega muud sarnast. Tänu sellele on nende toime pikaajalisem. Vahendid erinevad teistest oma tõhususe ja vastupidavuse tõttu ning neid on lihtne kasutada. Pinnakaitsevahendid kaitsevad aastaid töödeldud pindu ning hiljem saab neid tõesti hõlpsamini hooldada. Nanomax tooted on keskkonnasõbralikud, sest neid kasutades ei paisata õhku süsihappegaasi.