Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Suvine vannituba

suvine vannituba

Kuidas kujunduselementidega suvi vannituppa tuua?

Suvi ei ole veel läbi ning kui soovid oma vannituba värskendada või muuta seda suviseks oaasiks, siis anname lihtsaid näpunäited, kuidas seda teha. Väikeste detailide lisamine võib muuta sinu vannitoa värskeks ja luksuslikuks!

Suvine vannituba taimedega

Taimede (elusad või kunst) kasutamine toob ruumi elu ja värve ning loob suvise tunde. Lisa kasvõi vaas lõikelilledega või osta mõni potilill. Potililledest võib vannituppa tuua sellised taimed nagu orhidee, bambus, aaloe ja havisaba. Osad taimed aga tahavad kindlasti päikesevalgust, seega küsi kindluse mõttes eksperdilt üle, milline taim on vannituppa parim. Kui vannituppa päris džunglit ei soovi, siis piirdu näiteks kolme taimega. Kõik oleneb muidugi vannitoa suurusest. Taimi lisades näed kohe, kuidas vannituba ellu ärkab. Potililled on lisaks kaunistusele ka head vannitoa õhu puhastajad.

taimed vannitoas
taimed vannitoas

Taimed vannitoas. Pilt – Pinterest.com & housebeautiful.com

Uued rätikud toovad suve vannituppa

Jah, uued rätikud on üks lihtsamaid viise, kuidas vannitoale uus ja värske ilme anda. Rätikud on vannitoas tahes tahtmata eksponeeritud, ning nende uuendamine või värvi vahetamine võib anda ruumile täiesti uue mulje. Suvel on hea vannitoas kasutada ka linaseid kangaid, kuna need imavad hästi vett ning linal on haruldane antibakteriaalne mõju – seened ja bakterid sellel ei kasva.

uued rätikud

Linased kangad vannitoas. Pilt – Pinterest.com

uued rätikud

Linased rätikud. Pilt – halemercantilecolinen.com

Suvised aksessuaarid vannitoas

Aksessuaaride värskendamine või asendamine suveks, annab ruumile uue mulje. Vaheta välja seebialus või seebidosaator, vannitoavaip ja dušikardin ning näed, kuidas vannituba saabki värskema mulje. Mererohust või džuudist punutud korvid loovad mõnusa vahemereliku interjööri. Suveks võib vannituppa mereteema toomiseks meisterda kividest või merekarpidest dekoratsioone või korjata vaasi kõrrelisi (pilliroog, pamparohi).

suvised aksessuaarid vannitoas1

Suvised aksessuaarid. Pilt – Pinterest.com

Sidrunitega dušikardin. Pilt – urbanoutfitters.com

suvised aksessuaarid vannitoas
suvised aksessuaarid vannitoas
suvised aksessuaarid vannitoas5
suvised aksessuaarid vannitoas

Jutest korvid. Pilt – futoncompany.co.uk
⬅︎ Vahemerelik vannituba. Pilt – Pinterest.com
Kividest dekoratsioon ja pamparohi. Pilt – thestables.com.au ➡︎

suvised aksessuaarid vannitoas

Suvine vannituba värskete aroomidega

Lõhnataju mängib meie igapäeva elus suurt rolli. Lõhnad võivad äratada ellu mälestusi ning tekitada uusi tundeid. Miks ka mitte tuua vannituppa suve tunde loomiseks värskeid lõhnu. Kasuta küünlaid, seepe, vannisoolasid ja kodulõhnastajaid – proovi selliseid lõhnu nagu lavendel ja sandlipuu või erksuse saavutamiseks tsitruseid ja piparmünti. Lõhnaaine integreerimine oma vannituppa on imelihtne, kuid tõhus viis ruumi nautimise suurendamiseks.

aroomid vannitoas
aroomid vannitoas