Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vannitoa sanitaartehnika: Tualettpoti tootegiid

WC-poti valikul on kaks olulist kriteeriumit, mida meeles pidada. Esiteks on oluline pöörata tähelepanu selle veetarbimisele, teisalt on aga ka tähtis pidada silmas poti hoolduse lihtsust.

Efektiivsed WC-potid

Uus tehnoloogia võimaldab kasutada vähem vett, ilma et see vähendaks efektiivsus. Tänapäeval kulutavad tualetid iga veetõmbe kohta vaid ca 6 liitrit vett, samas kui vanemad mudelid kulutasid ca 11 ja halvimal juhul 20 liitrit ning mõned uued mudelid pakuvad isegi veelgi suuremat vee kokkuhoidu. Kuna WC-pott kasutab ligikaudu 30% elamu veest, saab ökonoomse tualeti ostmine oluliselt vähendada Sinu kodu veekasutust.

Kõrgkvaliteetseid tualetid kasutavad võimsaid loputussüsteeme ja kulutavad standardse 6 liitri asemel veelgi vähem- ca 4.5 liitrit. Dual-flush mudelitel on kaks erinevat nuppu, mis võimaldavad valida 3 ja 6 liitri vahel. Otsi vettsäästva märgistusega tooteid, mis on testitud ja täiustatud, et tagada kõrge efektiivsus ja jõudlus.

Hoolduse poolelt on põrandale toetuva WC-potiga tualettruumi keerukam koristada, sest see lahendus võimaldab mustusel varjatult kogunema hakata. Seinale kinnitatava poti puhul on aga põrandat selle all ja ümbruses tunduvalt lihtsam puhastada ning ka mustust ei ole kuhugi peidetud õnarusse kogunemas.

WC-poti mugavused

Uued tualetid pakuvad stiili, mugavust ja efektiivsust. Otsi järgmiseid funktsioone:

  • MUGAVA KÕRGUSEGA WC-pott on toolikõrgune ning sellele on lihtsam istuda ja püsti tõusta.
  • OVAALNE WC-pott pakub suuremat mugavust. (Kuigi pea meeles, et ümmargused potid võtavad vähem ruumi, ja seega võivad need olla väiksema vannitoa jaoks paremaks lahenduseks).
  • LAIEMAD sulgurventiilid ja suurem ava vähendavad WC-poti ummistumise ohtu.
  • SOFT-CLOSE KAAS tagab, et prillaud ei tule kunagi liiga valju kolksatusega alla.
  • ÜLEMINEKU PRILL-LAUD väikelastele on integreeritud tavalisse prill-lauda ja selle olemasolul ei ole vaja kasutada tülikat eemaldatavat laste wc-istet.
  • VOOLUJOONELINE DISAIN koos varjatud avaga ja ühes tükis konstruktsiooniga hõlbustavad puhastustöid.