Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

3D joonis vannitoale – kellele ja miks?

3d joonis

Autor: Kädy Maadväli, LINTMAN Müügiesindaja/disainer/3D joonis

Plaadimaailmas toimuvad pidevad arengud. Mitmed trendid toovad kaasa uudseid lahendusi, võimalusi ja ideid. Inimestel on julgemad soovid ja soov erineda tavapärasest plaatimislahendusest. Julgetakse kombineerida nii uut kui vana, puitu ja marmorit, mosaiike ja erimõõdulisi plaate. Minu suureks rõõmuks leidub kliente, kellel on väga põnevaid ideid, mis annavad omakorda hoogu ja inspiratsiooni mõelda julgemalt ja suuremalt, kombineerida erinevaid materjale, värve, erinevaid plaadi formaate, lisades aktsendiks mõne mosaiigiriba või tuua interjööri efekti hoopis mõne stiilse sisustuselemendi näol. Kuid enne julgete realiseerimist annab kindlust vannitoa 3D joonis.

Lintmani Salongi külastab üha enam kliente, kellel on käsil oma kodu värskendamine, renoveerimine või täiesti uue kodu rajamine. Mõistlik on alati koguda ideid nii pinterestist kui erinevatest sisustus-ajakirjadest, kuid lõpuks soovitan mõelda siiski enda ruumi mõõtmetest ja vajadustest lähtuvalt. Salongis on meil kasutusel 3D programm, mille abil aitame klientide soovid kuvada ette 3D lahendusteks.

Valides välja meelepärase plaadiseeria, kuid kui endal puudub ruumilise lõpplahenduse silme ette kuvamise taju, siis kindlasti on 3D joonise koostamine abiks nii erakliendile kui ka arendajatele. Programmi on vajalik sisestada laekõrgus, põranda pinnalaotus (ruumi pikkus x laius, uste, akende asukohad). Mida rohkem infot algselt programmi lisada, seda reaalsema lõpptulemuse visuaali saame aidata luua.

Vannitoa 3D joonis ja lõpptulemus kliendile

Ühele toredale Pärnu kliendile näiteks tekitasime laheda niššeina, mille mõlema seina funktsioon ja eesmärk oli äärmiselt praktiline. Ühelpool seina tekitasime riiuli pesemisvahendite jaoks, teiselepoole jäi ruum riiulite jaoks, mille alumine osa oli mõeldud mustapesu korvi hoidmiseks. Töökäigus saab iga kliendi soove arvestada ja katsetada milline sein saab olema, kas on vaja wcpoti jaoks seinasisest süsteemi, ka need saab ja peabki kõik varakult läbi mõtlema. Üks asi on leida hea plaat, mis toonilt ja iseloomult sobib ja meeldib kliendile, teine asi on leida endale väga hea plaatija, kes kõik need tööd ka ära teostab. Siinkohal soovikski tänada ja tervitada kõiki toredaid plaatijaid, kes kõik need klientide soovid ja ideed lõpuni teostavad.

Nt: algne joonis, (pooleliolev) ja vaade kliendi ruumile ühest seinast.

3D joonis LINTMAN vannituba

Joonis plaatijale:

3D joonis plaatijale

Lõpplahendus kliendi vannitoast, töid teostas Kahu & Kahu ehitus.

3D joonis LINTMAN vannituba

3D joonise eelised

3D joonise suureks eeliseks on kindlasti ka see, et selle abil näeb ära millises formaadis plaate on just konkreetse kliendi ruumi jaoks mõistlik kasutada, et tekiks võimalikult vähe kadu nii plaadi lõikamise näol ja vuugid jääksid võrdsetel kaugustel, mis ühtlasi jätab ilusama terviklahenduse. Kindlasti on võimalik neid ka ise välja arvutada, kuid igaühel puudub selleks aeg ja tahtmine. Siinkohal saame olla kindlasti abiks.

3D programmi saame lisada ka erineva suurusega vanne, valamuid, wc-potte. See aitab kindlasti kaasa kliendi jaoks parema visuaali ette kuvamisega, mille abil omakorda on hea kohe tajuda justkui ruumis ise sees olles kas see sein jääb piisav, kas sinna võiks lisada aktsenti või pigem võtta seda seina veel rahulikumaks.

Tihtipeale on salongis kliente, kes käivad mitu korda, mitmel päeval lausa salongis ja igapäev justkui avastavad uue plaadi, et oi, seda teil küll ju eelmine nädal ei olnud. Mõnes stendis üksik plaat ei annagi ise üksikuna tagasisidet kliendile ega loo ette seda mõnusat kuvandit, kuidas selle plaadiga nüüd ikkagi see ruum välja nägema hakkaks. Salongis on meil inspiratsiooni kogumiseks ka 13 näidisvannituba, millesse on paigutatud mööbel, plaadid ja santehnika. Hoolimata sellest on iga ruum siiski erinev, erinevad süvendid ja nišid ning seepärast tuleb igale ruumile läheneda individuaalselt. Mõned torude peitmiseks mõeldud postid on klientide jaoks tihtipeale tülikad ja näotud, kuid veidi kaasa mõeldes saame luua sellest postist näiteks hoopis efektseina või tekitada riiuli või mõne panipaiga.

3D joonis arendajatele ja erakliendile

Oleme osalenud ka erinevate kortermajade arendustes. Vastavalt kliendile koostame neile 2-3 näidispaketti, mille vahel saavad omakorda nende kliendid valida välja meelepärase, mis sobib nii nende maitsele kui ka hinnaklassile. On tulnud ette, et ka neist kolmest lahendusest ei leia klient endale meelepärast, siis oleme alati valmis eelneval kokkuleppel arendajaga ka kutsuma selle kliendi salongi ja ta saab valida endale meelepärase plaadi ja koostame täpselt tema soovidele vastava plaani. Kliendi jaoks võib see mõnikord minna mõningal määral kallimaks, kuid ollakse nõus investeerima pigem alguses veidi oma aega ja raha rohkem, kuid lõpptulemus saab täpselt selline nagu meelepärane.

Nt: koostöös Ehitusfirma Fidelega valmis kollektsioon Izmir´iga vannitoalahendus (N1), kus plaatijad said joonised, mille alusel valmisid praktilised vannitoad. Teises vannitoas oli kliendi soov kasutada nii põrandal kui seinal sama plaati, milleks osutus Hispaania tehase plaat Crema Marfil (N2). Kolmas klient oli kindlal veendumusel, et tema tahab puitu kombineerida tumeda plaadiga. (N3). Seega samamõõtmelised ruumid võivad olla lõpuks väga isemoodi lahendustega

3D joonis LINTMAN vannituba

N2 – Crema

3D joonis LINTMAN vannituba

N3 – seinaplaat Saint Laurent, põrandaplaat Greenland Cherry

3D joonis: teenus Lintmanist

Klientidele on 3D teenuse kasutamine meie salongis heaks võimaluseks saada aimu kuidas üks või teine plaat tema ruumis mõjuma hakkaks. 3D joonise koostamine sõltuvalt ruumist ja soovidest võtab aega 20-40minutit. Joonise koostamiseks on vajalik kliendilt saada baas-andmed tema vannitoa mõõte, laekõrgust. Piisab kui tulla salongi lihtsalt vabakäejoonisega kus peal kirjas peamised andmed, seejärel saame arutada läbi milline lõpplahendus võiks tulla ja valida erinevate tehaste plaadiseeriate vahel.

Kui soovid ka enda vannitoast 3D joonist, registreeri end disaineri nõustamisele meie veebilehel. Nii on kindel, et disainer on sel hetkel vaba ning koos saame leida kaunid ja kordumatud vannitoalahendused.

LINTMAN VANNITOABLOGI: