Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vannitoa kujundus Lintmanist: Kujundame ja visuaaliseerime Sinu unistuste vannitoa

Tere tulemast Lintman vannitoasalongi!

Meie eesmärgiks on pakkuda parimat teenust vannitoa disaini ja kujundamise ning kvaliteetsete toodete valdkonnas.

Me mõistame, et vannitoa planeerimine ja sisustamine võivad olla keerulised ettevõtmised ning seetõttu oleme loonud teenuse, mis aitab Sul visualiseerida su unistuste vannituba, enne kui päriselt ehitamiseks läheb.

Soovid ka endale ajakirjakaane väärilist vannituba, kus on kõik, mida vajad, et nautida lõõgastavat vanniskäiku või dušši? Realiseeri see unistus meiega koos! Lintmani vannitoa disaini konsultatsiooniteenuse raames kujundame  ja visualiseerime täpselt sellise vannitoa, mida oled alati enda koju soovinud.

BRONEERI AEG SIIN!

Universaalplaat Pisa Gold valge marmor
Lux Grotta Oro universaalplaat
hafa vannitoad

Meie klienditeenindajad on kogenud ja professionaalsed spetsialistid, kes annavad Sulle praktilist nõu vannitoa planeerimisel ja sisustamisel. Meie eesmärk on tagada, et kõik Sinu soovid ja vajadused oleksid arvesse võetud ning tulemus vastaks täielikult Sinu ootustele. Tulemuse visualiseerime 3D visuaalidena, mis annavad Sulle võimaluse näha oma unistuste vannituba juba enne selle ehitamist. Lisaks aitame Sul valida õige vannitoa sisustuse ja varustuse, et tagada maksimaalne mugavus ja funktsionaalsus.

Kui oled huvitatud meie konsultatsiooniteenusest, täida kõrvalolev vorm ja võtame Sinuga ühendust, et leppida kokku nõustamise aeg. Meie eesmärk on luua koos Sinuga just Sulle sobiv vannituba ning tagada, et Sinu vannituba oleks koht, kus igapäevaelust lõõgastuda.

Registreeri konsultatsioonile – Sinu vannituba on meie südameasi!

3D vannitoa disain sisekujundus
3D vannitoa disain sisekujundus
hele sinine vannituba 3D disain

Aadress: Lauliku 2b, Tallinn, 10919
Avatud: E,K: 12-19:00; T,N: 9-16:00; R: 9-15:00

Telefon: +372 677 6478
E-mail: salong@lintman.ee

Teenuse  ostutingimused:

  1. Teenuse osutaja: Lintman OÜ (edaspidi “Teenuse osutaja”).
  2. Teenus: Sisekujunduskonsultatsioon vannitoa kujundamiseks ja 3D visualiseerimiseks, koos sobivate toodete soovitusega ning hinnapakkumisega vastavatele toodetele (edaspidi “Teenus”).
  3. Teenuse hind: 99 EUR (üheksakümmend üheksa eurot).
  4. Teenuse eest tasumine toimub ettemaksuna enne konsultatsiooni toimumist.
  5. Kliendil on õigus saada raha tagasi Teenuse eest tasutud summa ulatuses, kui Klient ostab Teenuse osutajalt vähemalt 2990 EUR (kakstuhat üheksasada üheksakümmend eurot) ulatuses tooteid.
  6. Raha tagastamise tingimuseks on esitada Teenuse osutajale ostudokumendid, mis tõendavad Kliendi poolt sooritatud ostu vähemalt 2990 EUR ulatuses.
  7. Raha tagastatakse Kliendile 14 tööpäeva jooksul alates ostudokumentide esitamisest Teenuse osutajale.
  8. Kliendil on õigus taganeda Teenusest kirjalikult teavitades Teenuse osutajat vähemalt 48 tundi enne konsultatsiooni toimumist. Sel juhul tagastatakse Kliendile 100% ettemaksust.
  9. Kui Klient taganeb Teenusest vähem kui 48 tundi enne konsultatsiooni toimumist, tagastatakse Kliendile 50% ettemaksust.

Registreeru

Broneeri aeg sisekujundamiskonsultatsioonile.

Book an appointment with Lintman OÜ using Setmore

Palun võta konsultatsioonile kaasa vannitoa täpsed mõõtmed.

Aadress: Lauliku 2b, Tallinn, 10919
Telefon: +372 677 6478
E-mail: salong@lintman.ee