Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vannitoa kujundus Lintmanist: Kujundame ja visuaaliseerime Sinu unistuste vannitoa

Tere tulemast Lintman vannitoasalongi!

Meie eesmärgiks on pakkuda parimat teenust vannitoa disaini ja kujundamise ning kvaliteetsete toodete valdkonnas.

Me mõistame, et vannitoa planeerimine ja sisustamine võivad olla keerulised ettevõtmised ning seetõttu oleme loonud teenuse, mis aitab Sul visualiseerida su unistuste vannituba, enne kui päriselt ehitamiseks läheb.

Soovid ka endale ajakirjakaane väärilist vannituba, kus on kõik, mida vajad, et nautida lõõgastavat vanniskäiku või dušši? Realiseeri see unistus meiega koos! Lintmani vannitoa disaini konsultatsiooniteenuse raames kujundame  ja visualiseerime täpselt sellise vannitoa, mida oled alati enda koju soovinud.

Universaalplaat Pisa Gold valge marmor
Lux Grotta Oro universaalplaat
hafa vannitoad

Meie klienditeenindajad on kogenud ja professionaalsed spetsialistid, kes annavad Sulle praktilist nõu vannitoa planeerimisel ja sisustamisel. Meie eesmärk on tagada, et kõik Sinu soovid ja vajadused oleksid arvesse võetud ning tulemus vastaks täielikult Sinu ootustele. Tulemuse visualiseerime 3D visuaalidena, mis annavad Sulle võimaluse näha oma unistuste vannituba juba enne selle ehitamist. Lisaks aitame Sul valida õige vannitoa sisustuse ja varustuse, et tagada maksimaalne mugavus ja funktsionaalsus.

Kui oled huvitatud meie konsultatsiooniteenusest, täida kõrvalolev vorm ja võtame Sinuga ühendust, et leppida kokku nõustamise aeg. Meie eesmärk on luua koos Sinuga just Sulle sobiv vannituba ning tagada, et Sinu vannituba oleks koht, kus igapäevaelust lõõgastuda.

Registreeri konsultatsioonile – Sinu vannituba on meie südameasi!

tume vannituba 3D disain
hele sinine vannituba 3D disain

Aadress: Lauliku 2b, Tallinn, 10919
Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00

Telefon: +372 677 6478
E-mail: salong@lintman.ee

Registreeru
    Soovitud kuupäev ja kellaaeg nõustamiseks: