Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Vannitoamööbel

Kvaliteetne ning multifuntksionaalne vannitoamööbel Skandinaavia parimatelt tootjatelt. Valige erinevate stiilide, suuruste ning värvide seast.

Allpool näete meie valikut vannitoamööbli seeriatest. Seeria alt leiate vastavasse komplekti kuuluvad mööblitükid ning selguse huvides oleme jaganud tooted ka kategooriatesse: valamukapid, segistid, peeglid ning valamud- ja wc-potid. Nii saate hõlpsalt leida Teie soovidele ja vajadustele vastava toote. Leidke vannitoamööbel primate Skandinaavia brändide seast.

Paljude valamukappide juurde kuuluvad kvaliteetsed portselanist valamud. Valamukappide täienduseks on loodud soblikud peeglid ja peeglikapid. Tööpinnaga valamute juurde saab valida meelepärase pinnapeale valamu.
Koos vannitoa küljekappidega saate luua isikupärase ning funktsionaalse vannitoa. Sortimendis on hulganisti erinevates värvides ning suurustes kappe, mis pakuvad vannitoas nutikat hoiustamisruumi.

Valamute juurde on Skandinaavia disainerid loonud vastupidavad valamusegistid. Segistite sortimenti kuuluvad ka kvaliteetsed vihmadušid ning eraldiseisvate vannide jaoks vannisegistid.

Näitan 1–12 tulemust 21-st