Kvaliteetsed tooted, personaalne teenindus, mõistlikud hinnad, kiire tarne! | Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00 | +372 677 64 78
search
close
Ava kategooriad / filtrid

Keraamilised plaadid

Lintmani valikusse kuuluvad tooted Euroopa parimatelt tootjatelt. Keraamiliste plaatide kasutusala ei ole ainult vannituba, vaid saate nendega isikupära tuua igasse ruumi ja ka eksterjööri.
Allpool näete meie mitmekülgset valikut keraamiliste plaatide seeriatest. Seeria alt leiate vastavasse komplekti kuuluvad plaadid ning selguse huvides oleme jaganud tooted ka kategooriatesse: seinaplaadid, põrandaplaadid, universaalplaadid, bordüürid ja dekoorplaadid, mosaiikplaadid.

Seinaplaadid on mõeldud kasutamiseks ainult siseruumides ja seintel. Nende plaatide värvide ja suuruste valik on mitmekülgne.
Põrandaplaadid on oluliselt tugevama koostise ja pinnakattega ja mõeldud kasutamiseks põrandal. Samas võib neid julgelt paigaldada ka seintele.
Universaalplaadid sobivad nii seina kui ka põrandale või on külmakindlad ning neid võib paigaldada nii interjööri kui ka eksterjööri.
Bordüürid ja dekoorid täiendavad seinaplaate ning toovad vannituppa isikupära.
Mosaiikplaatide alt leiate erinevast materjalist mosaiike: kvartsist, kivist, klaasist ja kombineeritud materjalidest. Klaasist mosaiike kasutatakse tavaliselt seintel ja kivist sobivad paigutamiseks nii seintele kui põrandatele. Mosaiikplaatide puhul soovitame alati kasutada spetsiaalseid puhastus- ja hooldusvahendeid.

Näitan tulemusi 1–12, kokku 116 tulemust