Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Moodsad vannitoad

moodsad vannitoad lifestyle concept

Vannitoas veedetud aeg on hindamatu. Seal leiavad aset meie kõige intiimsemad hetked. Seega peaks vannituba mitte ainult olema funktsionaalne, vaid ka mugav ja luksuslik. Õnneks kõike seda ka moodsad vannitoad pakuvad – funktsionaalsed oaasid ülimaks lõõgastuseks. Altpoolt leiate moodsa vannitoa tähtsamad elemendid.

Moodsad vannitoad on funktsionaalse mööbliga

Kvaliteetne vannitoamööbel, mis mahutab kõik vajalikud vannitoatarbed on moodsa vannitoa nurgakivi. Olgu see kas eritellimusmööbel või standardmööbel, mis pakub erinevaid lahendusi just Teie vajadustele.

moodsad vannitoad lifestyle concept

Silmapaistvad valamud

Valamutest rääkides ei manifesteeru juba ammu silmade ette vaid valged portselan valamud mis on vannitoamööblisse uputatud. Moodsad vannitoad näitavad valamut kui praktilise esemena kuid samaaegselt ka disaini elemendina. Valikus on erinevaid materjale, kujusid kui ka värve.

moodsad vannitoad ja moodsad valamud, kivivalamu, vaskvalamu, betoonvalamu

Moodsa vannitoa valgustus

Moodsast vannitoast ei leia enam keset lage ükskikut plafoonvalgustit. Moodsas vannitoas on valgustus hästi läbimõeldud, olles funktsionaalne ning kohandudes olukordadele. Leidub nii meeleoluvalgusteid, funktsionaalseid sahtli valgusteid kui ka peegli valgusteid.

Eraldiseisvad vannid

Eraldiseisvad disainvannid (kivist, vasest, akrüülist jne) on kindlasti moodsa vannitoa üks tähtsamaid elemente. Et vannituba ei tunduks lihtsalt üks sanitaarruum, siis üks luksuslik vann, kus pikalt lõõgastuda, lisab vannitoale lukslikkust ning muudab selle enesehoolduse oaasiks.

Värvilised detailid

Moodsad vannitoad ei piirdu ainult kroomi segistitega, vaid leidub ka teisi värve. Segistid, käepidemed, rätikukuivatite ja isegi valamu äravoolud moodustavad ühte terviku ning on ühte tooni. Näiteks must, valge  ja kullatoon toob vannituppa eripära ning mõjub trendikalt.

Moodsas vannitoas on ka funktsionaalsed dušinurgad

Tänapäeval ei pea dušinurk olema vaid ümar plastikalusega pesemise koht. Moodsas vannitoas on dušinurk sisustuse osaks ning olenemata vannitoa suurusest leiab igaüks midagi sobilikku oma vannituppa, ilma stiilis järeleandmisi tegemata.

dušisein niši, moodsad vannitoad

Niši dušisein HAFA brändilt. Küsi pakkumist!

dušisein HAFA, moodsad vannitoad

Dušisein HAFA brändilt. Küsi pakkumist!

Keraamilised plaadid

Keraamilised plaadid on praktilised ning efektsed, ent moodne vannituba ei pruugi üleni plaaditud olla. Tänapäeval eelistatakse mängida erinevate materjalidega ning tsoonidega, et saavutada efektne ning erisugune vannituba, mis mõjub hubaselt ning lukususlikult. Ja kui juba plaatida, siis õnneks leiab igaüks midagi meelepärast.

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: