Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Rätikukuivati Edge Coffee

Kuumakse al. 40.79 / 60 kuud

1,223.001,304.00 / tk

Kohvipruun elegantne rätikuhoidja ja soojendaja. Praktiline disain, mis lubab rätikukuivatajale panna palju rätikuid. Edge Coffee rätikukuivati võib ühendada suletud veesüsteemiga või vooluvõrku.

Ümar elektriline element – Termostaadiga elektriline element. 2-tunnine taimeri funktsioon koos automaatse väljalülitamisega. Soojust saab reguleerida viies erinevas etapis. Sisseehitatud kaitse ülekuumenemise eest.
Kandiline elektriline element – Varjatud elektriühenduse ja termostaadiga elektriline kütteseade. 2-tunnine taimer ja võimendusfunktsioon. Soojust saab reguleerida nelja erineva sammuna vahemikus 30–60 ° C (300 W). Topelt sisseehitatud kaitse ülekuumenemise eest. Külmumisvastane funktsioon. IP44.

Hafa on kaasaegne Rootsi kaubamärk, mille fookuses on disain, vastupidavus ning modernsus. Pika ajalooga bränd on tõusnud Põhjamaade sanitaartehnika turuliidriks.
Hafa kliendiks on moderne hinnateadlik inimene, kes huvitub kvaliteetsest disainist. Toodete mitmekesisus loob klientidele võimaluse väljendada oma isiklikku stiili.

  • Värv: kohvirpuun
  • Pinna viimistlus: läikiv
  • Ühendus: veevõrk või elekter

Kasutusjuhendid

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Lisainfo

Kaal 7.99 kg
Paki mõõtmed 7.5 × 135 × 53 cm
Toote mõõdud

Bränd

Tarneaeg

Selle toote tarneaeg võib hetkel varieeruda. Palun küsige tarneaega!

Sarnased tooted