Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Boheemlaslik ja traditsiooniline sisekujundusstiil vannitoas

Milline peaks olema sisekujundusstiil vannitoas? Enne kui hakkate vannituba remontima või kujundama oleks mõistlik mõelda, millises stiilis soovite oma vannituba näha. Oleme toonud välja põhilised ja populaarseimad interjööri stiilid, mida oma vannitoas rakendada. Siit leiate inspiratsiooni ja tooteid, kuidas neid stiile saavutada – milliseid plaate ja millist mööblit valida, et tulemuks oleks terviklik.

Seekord toome välja kaks vastandlikku sisekujundusstiili. Äratoodud vannitoa tooted leiate Lintmani valikust. Klikkides pildile saabute vastava toote juures meie veebipoes.

Loe lisaks varasemaid sisekujundusstiili tootegiidi artikleid:

Boho ehk boheemlaslik sisekujundusstiil vannitoas

Boho ehk ka boheemlaslik stiil on väheste reeglitega. Stiil on muretu, avatud ja juhuslik. Metalsete detailidega põimuvad looduslikud materjalid ja vintage-mööbel. Ruumi keskpunktiks on maailma eri nurkadest inspireeritud tekstiilid ja vaibad.

Stiilis domineerib laissez-faire (jätke rahule, laske juhtuda) suhtumine, kus kõik püsib nii kaua, kuni see sulle meeldib. Ruumist võib leida põrandal asuvaid istepatju, eklektilisi valgusteid, punutud korve, suuri silmapaistvate raamidega peegleid ning vaase koos taimedega.

Selle stiili täienduseks võib veel öelda, et selle stiiliga seotakse inimesi, kelle elulaad on pigem artistlik ja ebakonventsionaalne, vaba vaimuga ja loominguline. Kindel roll boheemlaslikus majapidamises on taimedel, mida leidub teinekord isegi rohkem kui mööblit. Toonide poolest on see sisekujundusstiil üpris rahulik.  Selle stiili juures tuleks vältida tehislikke materjale ja eelistada neile puitu, punutisi, lina, puuvilla. 

boho sisekujundusstiil vannituba

Traditsiooniline sisekujundusstiil vannitoas

Head asjad kestavad kaua ja nii on ka traditsioonilise sisekujundusstiiliga. See stiil on ajatu ning elegantne. Tõenäoliselt ei leia traditsioonilisest vannitoast oranži, vaid selle asemel on levinud kahvatu sinine ja roheline ning neutraalsed toonid nagu valge, must, hall ja pruun.

Ruumist võib leiad palju ehisliiste ning väikesi detaile nagu antiikne valgusti või vinetage peegliraam. Ent need detailid ei riiva kunagi silma ning jätavad maitseka üldmulje. Eelistatud on kvaliteetsed ning kestvad materjalid nagu marmor, graniit, portselan ning naturaalne puit.

Seinad on kas värvitud või osaliselt plaaditud kuni poolde seina. Keraamilistest plaatidest võib leida heledates toonides metrooplaate, kalasabasse laotud piklik põrandaplaate või isegi klassikalist octagon plaati.

Luksust lisavad eraldiseisev vann ning sisseehitatud suurte klaasidega dušinurk. Selle vannitoa eeliseks on kindlasti mööbel, mis on eelistatult suur ning paljude panipaikadega. Tihtipeale võib traditsioonilisest vannitoast leida ka sisseehitatud mööblit nagu hästi valgutatud puudrilaud.

traditsiooniline sisekujundusstiil vannituba

Loe veel vannitoablogist: