Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vannitoa detailid

vannitoa detailid FROST

Plaat on seinas, sanitaartehnikagi paigaldatud – vannituba on valmis! Aga miskit nagu jääb hubasusest ikkagi puudu. Millega vannituppa seda viimast lihvi ja õiget tunnet anda? Detailidega!

Vannitoa detailid, ehk pisikesed asjad vannitoas, nagu seebidosaatorid, rätikud, prügikast, anumad erinevate ehete ja muu hoiustamiseks, nagid, võivad tunduda esmapilgul üsna tähtsusetud kujunduselemendid, aga tegelikult seovad üldmuljet kõige paremini tervikuks. Kuid mille alusel valikuid teha?

Vannitoa segisti dikteerib

Segisti vannitoas on juba ise üsna tähtis kujunduselement ja dikteerib paljuski muid detaile. Oluline on nii disain kui ka värv. Juba mõnda aega on hästi trendikad mattmusta viimistlusega segistid, mille juurde sobib kombineerida nii sama viimistlusega minimalistlikke tooteid kui ka kõrgläikega detaile.

Segisti järgi saad valida näiteks nii seebidosaatori, nagid, vetsupoti harja, WC-paberi hoidja ja kas või prügikasti. Meie tootevalikus on näiteks väga efektsed Frost tooted, mille kohta võid julgelt lisa küsida salong@lintman.ee

vannitoa detailid, vannitoa peegel vannitoa kujundus
vannitoa detailid

Vannitoa detailide valikul lähtu üldistest värvidest

Turvaline ja lihtne on valida detailide värv vannitoa üldise värvigamma alusel. Sinises vannitoas eelista näiteks tumedama variatsiooniga siniseid detaile või rätikuid. Valges vannitoas kasuta kontrastiks hoopis musta värvi rätikuid ja kindlasti eksponeeri neid nähtaval kohal või kui muus interjööris esineb mingit kindlat värvi, siis too just see detailide abil julgelt vannituppa. Nii moodustub kodust ühtne tervik.

Julgemad võiksid proovida näiteks vastandvärvi teooriat. Olemuselt täiesti erinevad värvid muudavad üksteist erksamaks. Kollane ja violetne. Oranž ja sinine. Punane ja roheline. Need kombinatsioonid tunduvad alguses sobimatud, ent tegelikult täiendavad üksteist suurepäraselt.

Kodu stiil

Vannitoa detailide valimisel on suureks abiks ka kodu enda stiil. Lihtsa skandinaavialiku kodu puhul vali ka vastavad vannitoa detailid. Rustikaalse maakodu puhul too vannituppa sisse näiteks punutud esemeid ja puitu. Elegantse art-decoliku kodu puhul lähtu näiteks stiilile omastest kuldsetest elementidest.

Kui kohe kuidagi ei tea, mis stiilis ja värvi tooteid valida, siis on ohutu jääda lihtsatele neutraalsetele värvidele truuks – hall ja beež. Kindlasti on sellises situatsioonis mõistlik kasutada sisedisaineri abi. Sisedisaineri nõustamisel arvestame kõigele muule lisaks ka aksessuaaridega ning saame pakkuda veelgi omapärasemaid ja erilisi lahendusi. Registreeri sisedisaineri nõustamisele SIIN.

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: