Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Roosa vannituba

See vannituba on ideaalne näide, kuidas mängida ühe värvitooni eri nüanssidega. Roosad metrooplaadid seinal ja põranda lehetaoline motiiv toovad energiat, samas kui lavendlikarva sein rahustab. Messingust tööstuslikus stiilis valgustid lisavad muidu romantilisele vannitoale sobivat kontrasti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Eric Piasecki

Värskendav vannituba

Alates mündirohelistest seinaplaatidest kuni nende pinnapealsete valamuteni, mis on trendikalt matid – sellesse vannituppa on üsna raske mitte armuda. Art Decost inspireeritud põrandaplaadid loovad täiusliku aluse värskendavale vannitoale.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: 2LG studio

Väike vintage vannituba

See väike, vintage stiilis vannituba viib justkui teise ajastusse. Harmooniliselt valitud plaadid ning ideaalselt sobitatud detailid täiustavad kogupilti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kaasaegselt luksuslik master vannituba

Kaasaegselt luksuslik vannituba ei ole üleküllastatud kulla ja karraga, kuivõrd on lisatud luksuslikke aktsiente ning kasutatud kvaliteetseid materjale. Efektne marmorsein on siinse vannitoa fookuses. Tumedad kontrastid ja heledad toonid seob omavahel ideaalselt must-valge mustriline keraamiline põrandaplaan. Marmorseina luksuslikkust rõhutab omakorda kuldne dušisegisti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kaunid põranda mustrid

Julged põrandalahendused ei ole kindlasti midagi tagasihoidlikule tüübile, aga on kindlasti riski väärt neile, kes julgevad ekperimenteerida.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Jonn Coolidge
Disain: Brown Design Group

Puhas, laimi roheline vannituba

Loo oma duširuumi statement sein roheliste metrooplaatidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Jamie Salomon
Disain: Kristina Crestin

Luksuslik – Mosiikplaadid

Selle luksusliku vannitoa läikivad pruunid mosaiikplaadid imiteerivad puitu, säilitades samal ajal plaatide läikivad omadused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: inspired interiors

Retro stiilis vannituba

Rõõmsameelne, retro stiilis vannituba! Sellisse vannituppa toob elu ja elamise otseloomulikult aprikoosikarva vann. Maitsekas värvide, materjalide ning kunsti kooslus teeb sellest vannitoast hubase ning meeldiva koha, kus lõõgastuda ning pingetest vabaneda.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Siren Betty design

Ruumikas vannituba

Kasuta erinevaid mustreid, erinevate materjalide immitatsioone ja värve, et luua omapärane ja kaunis vannituba.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: 1001kitap

Luksuslik mosaiikplaadist vannitoasein

Lihtsa joonega vannitoa teeb eriliseks kaunis mosaiikplaadist effektsein. Loomulikult annab asjale jumet juurde suur aken ja sellest avanev vaatepilt.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Björn Wallander

Monokroomne vannituba

Must-valge kombinatsioonid on 2020. aastal eriti trendikad. Julgematel soovitame kombineerida keraamilisi plaate must-valgete mustritega. Kuid disainiga samatähtis, kui isegi mitte tähtsam on vannitoa praktiline sisustus. Rätikuredel või rätikukuivati on väga praktiline, ent üllataval kombel mitte igas vannitoas tavapärane.

LEIA SARNASED TOOTED:

Värske, maakodu köök

Mustrid ja kontrastid on trenditeadlike valik. Kombineeri näiteks köögis mustrilised põrandaplaadid ühevärviliste seinaplaatidega. Tulemuseks on värske ja moodne lahendus

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt – homecnb.com

Hexagon plaadid köögi seinal

Elusta oma köögi sein eripärase plaadi lahendusega – hexagon plaadid annavad kauni ja omapärast välimuse, mis meenutavad meekärge.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Etsy

Pastelsetes toonides vannituba

Pastelselt värviline! Kelle jaoks must-valged ja skandinaavialikud vannitoad on liiga igavad ning karjuvalt tugevate toonidega siiski eksperimenteerida ei soovi, siis on pastelsed lahendused hea alternatiiv. Trendikas värvikooslus roosa-roheline on jätkuvalt “IN”. Kontrastiks too sisse tumedamat värvi detailid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Detailid vannitoas

Detailid aitavad luua terviku, olgu selleks rätikunagid, segistid, seebidosaatorid või taimed.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik, tööstuslik vannituba

Tööstuslikus stiilis vannituba võib olla väga luksuslik! Kasutades mustrite või kaunistustega bordüüre, lood plaatidega uudse õhkkonna.

LEIA SARNASED TOOTED:

Porto stiilis vannituba

Too värv tuppa! Tugevad värvid on endiselt moes. Trendikas smaragd on meeldejääv ja julge valik

LEIA SARNASED TOOTED:

Subway plaadid

Metroo ehk subway stiilis plaadid on tänapäeval populaarsed nii köökides kui ka vannitubades. Nende ajalugu ulatub aga tagasi 20. sajandi algusaastatesse kui esmakordselt avati New Yorgis metroo. Säravvalged 7,5 x 15 cm keraamilised plaadid, mille servad olid nurga all, kaunistasid metroojaamade platvorme ja olid kontrastiks värvilistele mosaiikidele.

Metrooplaatide üks idee oli, et neid oleks ka lihtne hooldada. Läikiva ja glasuuritud viimistluse tõttu on need plekikindlad, kergesti puhastatavad ja peegeldavad valgust.

LEIA TOOTED:

Erakordne vannituba

Ära karda luua uuenduslikke ruume – paigalda näiteks keraamilised plaadid ka lakke. Kasuta julgeid mustreid ja värve ning ruum saabki silmapaistev.

LEIA TOOTED:

Rustikaalne elutuba

Rustikaalne ja romantiline. Tugevad vormid ja sügavad värvid. Midagi täiesti teistsugust ja silmapüüdvat!

AVASTA TOOTED:

Trendikas vannituba

Kui keraamiline plaat on sinu vannitoa keskne pilkupüüdja…

LEIA TOOTED:

Trendikad keraamilised plaadid

Vahel toob ruumi ellu ainult üks konkreetne sein või lausa detail. Siinpuhul on sellega trendikate kärjekujuliste plaatidega plaaditud sein.

LEIA TOOTED:

Mosaiikplaat vannitoas kunstina

Mosaiikplaatidega saad luua erakordse väljanägemisega vannitoa. Siinne lahendus on vägagi pilkupüüdev, meeldejääv ning kahtlemata ainulaadne.

LEIA TOOTED:

Photo: Björn Wallander

Vintage stiilis vannituba

Selle vannitoa kõige pilkupüüdvam ese on loomulikult see imekaunis vaskvann. Kõik muu on maitsekalt sobitatud seda komplimenteerima.

LEIA SARNASED TOOTED:

Köögi mosaiik

Mosaiiki võib kergesti jagada väiksemateks elementideks, mis võimaldab luua huvitavaid disainilahendusi, mustreid ja kujundeid. Saate luua lõputult lahendusi vastavalt enda maitsele ja fantaasiale.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Renessansiaegne interjöör

Vahel võib ruumi kõige silmapaistvam osa olla põrand! Glasuuritud portselanplaadid, mis on inspireeritud renessansiaegsetest maalidest aitavad luua loomingulise ja inspireeriva ruumi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Silmapaistev põrandamosaiik

Dekoorid toovad ruumi vahemereliku suvemaja hõngu. Nende plaatidega muutub interjöör hubaseks ning puhkuse meeleolu kestab aasta läbi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Aegumatu hõng

Julged ja tugevad värvid ning erinevate ajastute stiilne mix teeb selle elutoa tõeliselt silmapaistvaks. Laerosett toob omaltpoolt interjööri veelgi omapära ning ajastuhõngu.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Iseloomuga vannituba

Näita oma iseloomu! Eriti efektselt mõjuvad vannitoad, kus väärikat mööblit komplimenteerib värvikas tapeet ja karakteriga sisustuselemendid.

Vaata sarnaseid tooteid meie e-poes ⇒

Art Deco elutoas

Julged geomeetrilised vormid, erksad värvid, õhulisus, eksklusiivsed materjalid ja erilised detailid. Mõtle raamist välja ja muuda ruum põnevamaks omapäraste elementide ning mosaiikplaatidega.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒