Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Monokroomne vannituba

Must-valge kombinatsioonid on 2020. aastal eriti trendikad. Julgematel soovitame kombineerida keraamilisi plaate must-valgete mustritega. Kuid disainiga samatähtis, kui isegi mitte tähtsam on vannitoa praktiline sisustus. Rätikuredel või rätikukuivati on väga praktiline, ent üllataval kombel mitte igas vannitoas tavapärane.

LEIA SARNASED TOOTED:

Poolikult plaaditud sein

Juba möödunud aastal väga trendikaks saanud osalise/poole seina plaatimine ja värvimine jätkab oma populaarsust ka sellel aastal. Poole seina plaatimine eeldab siis eriti niiskuskindlat värvi plaadivabale poolele. Sellises stiilis plaatimine loob vannituppa mõnusad kihid ja tasandid muutes üldist pilti oluliselt põnevamaks ja mängulisemaks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Värske, maakodu köök

Mustrid ja kontrastid on trenditeadlike valik. Kombineeri näiteks köögis mustrilised põrandaplaadid ühevärviliste seinaplaatidega. Tulemuseks on värske ja moodne lahendus

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt – homecnb.com

Simplistlik vannituba

Minimalistlik kuid mugav ja soe vannituba. Et vanniskäiku privaatsemaks muuta, tee seina vanni jaoks süvend. Industriaalsema stiili saavutamiseks jäta julgelt torud lahtiseks ja katmata. Too ruumi erinevaid materjale (või näiliselt erinevaid materjale), et ruum omapärasemaks teha. Puit toob alati ruumi pehmust ja soojust juurde, kuid vannitoas ei ole puit just kõige parem valik, kuna võtab kergesti niiskust sisse. Seepärast on vannitoas parim lahendust puitparketti meenutav plaat.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Detailid vannitoas

Detailid aitavad luua terviku, olgu selleks rätikunagid, segistid, seebidosaatorid või taimed.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannitoa aksessuaarid

Aksessuaaridega saab muuta vannitoa olemust radikaalselt. Nii võib värviliste aksessuaaridega tuua tuppa kevade, metallsete detailidega aga jällegi luksuse.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik, tööstuslik vannituba

Tööstuslikus stiilis vannituba võib olla väga luksuslik! Kasutades mustrite või kaunistustega bordüüre, lood plaatidega uudse õhkkonna.

LEIA SARNASED TOOTED:

Tööstuslikus stiilis vannituba

Tööstuslikust stiilist inspireeritud vannituba, kus torud on uhkelt näha ning materjalid nagu kivi, betoon ja metall on au sees.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vahemere mustrid skandinaavialikus vannitoas

Mustritega keraamilised plaadid ei ole ainult vahemerelisse hõngu mõeldud. Edukalt annab kombineerida vahemere stiilis plaate muidu skandinaavialikku vannituppa. Tähtis siinpuhul on tasakaal.

LEIA SARNASED TOOTED:

Subway plaadid

Metroo ehk subway stiilis plaadid on tänapäeval populaarsed nii köökides kui ka vannitubades. Nende ajalugu ulatub aga tagasi 20. sajandi algusaastatesse kui esmakordselt avati New Yorgis metroo. Säravvalged 7,5 x 15 cm keraamilised plaadid, mille servad olid nurga all, kaunistasid metroojaamade platvorme ja olid kontrastiks värvilistele mosaiikidele.

Metrooplaatide üks idee oli, et neid oleks ka lihtne hooldada. Läikiva ja glasuuritud viimistluse tõttu on need plekikindlad, kergesti puhastatavad ja peegeldavad valgust.

LEIA TOOTED:

Vannitoa sisekujunduselemendid: taimed ja kangad

Suviselt värkemaks saad teha vannitoa lisades taimi – nii elus kui kunsttaimed – ning tuues vannituppa värsked rätikud. Vali näiteks uus värv või ka uus materjal. Näiteks on linasest rätikud suviste temperatuuridega väga mõnusad – mitte ainult ei ole linane materjal hästi niiskust imav vaid see on ka antibakteriaalne

LEIA TOOTED:

Vintage stiilis vannituba

Selle vannitoa kõige pilkupüüdvam ese on loomulikult see imekaunis vaskvann. Kõik muu on maitsekalt sobitatud seda komplimenteerima.

LEIA SARNASED TOOTED:

Mustrilised plaadid

Julged mustrid mõõdukas koguses annavad interjöörile nii palju juurde. Erinevates toonides mustrilisi plaate võib julgelt paigaldada nii seina kui ka põrandale ja mitte ainult vannituppa!

LEIA TOOTED:

Osaliselt plaaditud vannitoa seinad

Silmapaistvama ja hubasema tulemuse saad katsetades erinevate materjalidega seinakatteks. Lõbusad mustrid seina osadele, mis on duši ja vannialast eemal loovad õhulise ja rõõmsameelse meeleolu.

LEIA TOOTED:

Betoonseinadega vannituba

Industriaalses stiilis vannituppa toovad omapära mustrilised põrandaplaadid. Pehmust lisab puidust vannitoakapp ning loomulikult lopsakas vannitoataim.

LEIA TOOTED:

Tööstuslik vannituba

Tööstuslikus stiilis vannituba, kus torud on jäetud katmata ning piirdutud ainult minimaalse dekoratsiooniga. Suur aken toob väikesesse ruumi ohtralt valgust ning valged plaadid seinal teevad väiekse ruumi visuaalselt suuremaks. Mõnus kontrast on puiduimmitatsiooniga põrandaplaadid, mis toovad muidu natukene külma vannituppa soojust juurde.

LEIA TOOTED:

Antiikne parkett

Vahel silmad petavad. Aniikse välimusega parkett ei pruugigi olla puitparkett vaid hoopis keraamiline plaat. See võimaldab tuua puidu soojust ka niisketesse ruumidesse.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒