Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Unikaalne Statement vannituba

Maksimalistlikus stiilis interjöörid on täis esemeid ja detaile, mis on aastate jooksul kogutud või reisidelt kaasa toodud. Selles vannitoas on edukalt esitletud näitek isikupärane maal ning omalaadne valgusti valamu kohale. Sellistes interjöörides ei üllata muidugi ka dekoratiivsetes kuldsetes raamides peeglid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Julge vannituba

Erinevat mustrid, värvid ja struktuurid loovad selle isikupärase ning julge vannitoa maksimalistlikus stiilis. Vali julged värvid, kasuta kontraste nii värvide kui ka mustrite ja materjalide osas. Et siiski aga sellest külluses ja rohkuses tasakaal säilitada, leia üks kujunduses ühine joon – siinpuhul on selleks valge sanitaartehnika.

LEIA SARNASED TOOTED:

Rikkalikud ja intensiivsed värvid

Maksimalism on intrigeeriv trend ja seda just peamiselt värvide osas. Intensiivne värvipalett on kindlasti esikohal. Interjöörides mängivad pearolli sageli sellised värvid nagu smaragd, tumesinine, violetne, safiir, must või fuksia. Mõned inimesed otsustavad nende värvide mõju leevendada heleda mööbli ja aksessuaaridega. Teised tõstavad neid aga just veelgi esile, lisades värvilist mööblit.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kuldsed aktsendid

Kuldsed aktsendid lisavad interjöörile glamuursust. Troopiliste hõngudega ruumi kaunistades võite panustada puuviljakujulistele kullatud kaunistustele, kuldsetele lambipõhjadele, dekoratiivsetele peegliraamidele ja uhketele, sädelevatele segistitele.

LEIA SARNASED TOOTED:

Laimiroheline vannituba

Kuigi vannitoad on tavaliselt väikesed, saad siiski muuta selle julgeks ja tõeliselt ainulaadseks. Vali julge värviskeem või sega omavahel erinevad värvid, mis isiklikult meeldivad. Siinses vannitoas on värvivalik maksimalismi stiili jaoks isegi natuke tagasihoidlik. Kasutatud on silmapaistvat tapeeti ning julge valik on kindlasti laimiroheline vann. Lintmani tootevalikust on ka täiesti võimalik tellida RAL värvikoodidega vanne – vali oma lemmik värv ning Lintman täidab soovi. Küsi täpsemalt klienditeenindajalt

LEIA SARNSED TOOTED: