Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00
+372 677 64 78
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

2020. aasta trendid keraamiliste plaatide maailmas

2020. aasta trendid keraamiliste plaatide maailmas – mida toob uus aasta? Kas näeme sama palju trendikat kuusnurka, marmorit ja kalasaba mustrit või on saabumas hoopiski midagi uut? Kui oled planeerimas vannitoaremonti, siis tasub end kindlasti keraamikamaailma trendidega kurssi viia ja natuke eeltööd teha.

2020. aasta trendid: Must-valge erinevad variatsioonid

Must-valge on endiselt moes! Nii nagu möödunud aastal jätkub musta ja valge aegumatu kombinatsioon ka sel aastal. Mitte lihtsalt must ja valge plaat, vaid laineid hakkavad lööma mustvalged geomeetrilised kujundid ja reljeefid ning isegi terazzo stiilist leiab must-valge kombinatsiooni. Ehk siis ajatul ja alati toimival kombinatsioonil ei ole mingisuguseid piire.

2020. aasta trendid

Pilt: Italian Bark

2020. aasta trendid

Pilt: Cersaie

2020. aasta trendid: Värvid

Kui terazzo ja keerukad geomeetrilised mustrid tunduvad liiga intensiivsed ja julged võiks lähtuda plaadivalikul näiteks tuleva aasta trendivärvidest, milleks on sage roheline ja soe terracotta oranž. Mõlemad värvid toimivad hästi nii individuaalselt kui ka omavahel kokku kombineerituna. Lisaks plaadimaailmale on antud toonid väga populaarsed ka üleüldises interjööris.

2020 keraamiliste plaatide trend: värvid

Pilt: Sarahshermansamuel

2020. aasta trendid värvid

Pilt: Design-Milk

2020. aasta trendid: Psühhedeelsed mustrid

Nii nagu moemaailmas kipuvad ka kõikides muudes valdkondades tihti mingid ajastud ringiga tagasi “moodi” tulema. 1960. ja 70ndatel aastatel oli väga popid eriti hullumeelsed ja julged mustrid, mis nüüd on taas tagasi ka keraamikamaailmas. Rõõmsad, säravad värvid ja eriti julged mustrid.

Keraamiliste plaatide trendid 2020: psühhedeelsed mustrid

Pilt: Cersaie

Keraamiliste plaatide trendid 2020: psühhedeelsed mustrid

Pilt: Forbes

2020. aasta trendid: Looduslike materjalide audentsus

Keraamiliste plaatide valmistamise tehnoloogia ja oskused on ajas tohutult arenenud, mistõttu suudetakse luua ka kõige keerukamaid mustreid ja eriti audentseid “koopiaid” luksuslikele ja kallitele kivimitele. 2020. aasta trendid toovad kaasa puiduimmitatsiooni ja ka elegantseid, hinnalisi kivimeid ja naturaalkivi meenutavaid plaate mis on veatult keraamilise plaadi kuju saanud. Kaunis, jätkusuutlik ja loodussõbralik.

Keraamiliste plaatide trend: looduslikud materjalid

Pilt: Forbes

2020. aasta trendid

Pilt: Forbes

Keraamiliste plaatide reljeefsus

2020. aasta trendid keraamika maailmas toovad kindlasti kaasa reljeefsed plaadid. Kuna üldises sisekujunduses on mõnda aega juba valitsenud monokroomsus, siis nüüd püütakse monokroomsele keskkonnale reljeefsete pindadega natuke põnevust juurde anda. Olgu selleks siis kerge triip või lainetus plaadi pinnal või keerukamad tapeedilaadsed mustrid.

2020. aasta trendid: reljeefsus

Pilt: Cersaie

2020. aasta trendid: reljeefsus

Pilt: Cersaie

Seinaplaat
2020. aasta trendid: reljeefsus

Pilt: Cersaie

LINTMAN VANNITOABLOGI: