Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Keraamiliste plaatide trendid 2021. aastal

Aasta 2021 on määratud olema suur kodu renoveerimise aasta. Pärast mitmeid siseruumides veedetud kuid on paljud inimesed oma praegusest interjöörist ilmselt tüdinenud ja soovivad oma kodule anda uue hingamise. Põranda- või seinaplaatide värskendamine on suurepärane viis köögi, vannitoa, elutoa või koridori uuendamiseks. Siinkohal toome inspiratsiooniks mõned plaatide trendid, mis peaksid sel aastal esile kerkima.

 

Jätkuv trend: Marmor

Nagu juba artiklis 2021. aasta üldiste vannitoa trendide kohta sai mainitud: sel aastal küll küllale liiga ei tee ehk sel aastal võib vannitoas julgelt kasutada marmorit – ja mitte ainult musta ja valget. Tooge vannituppa värviline marmor ning näete, kuidas ruum muutub šikiks ning kuninglikuks. Kui soovite, aga olla eriti trendikas, siis valige ruumi just suureformaadilised marmorplaadid.

Jätkuv trend: Subway ehk metrooplaadid

Ka 2021. aastal ei kao metrooplaadid kuskile. Need plaadid on tulnud, et jääda – aga seekord värviga. Uuendage oma vannituba silmapaistvates värvides metrooplaatidega, ning saate olla kindel, et see on disainilahendus aastateks. See aasta soosib ka uuenduslikku suhtumist, seega proovige nende armastatud plaatide paigaldamist näiteks vertikaalselt, mis annab vannitoale uue lähenemise.

metrooplaadid trend 2021

Pilt: Alessandro Guimarães

Taasavastatud trend: Hexagon plaadid

Iga aastaga mitte ainult plaatide värvid ja mustrid ei muutu mitmekesisemaks, vaid tootjad mängivad ka kujunditega. 2021. aasta vannitoa plaatide trendid ulatuvad traditsioonilistest ristkülikutest paljude teiste geomeetriliste kujunditeni. Üks konkreetne kuju, mis hiljuti taas avastatud on kuusnurk ehk hexagon. Kuusnurksed plaadid naasevad vannituppa igas suuruses, värvides ja tekstuurides, eriti duširuumide põrandatele, kus nad loovad ainulaadse mustri. Ent need plaadid leiavad ideaalset kasutust ka näiteks köögi tagaseinas.

hexagon plaatide trendid 2021

Pilt: Pamesa – Agatha seeria – küsi klienditeenindajalt Agatha seeria saadavust

2021 keraamiliste plaatide trendid: Rahustavad ja looduslikud toonid

Sel aastal vahetub lumivalge pehmete värvide vastu nagu taupe (ingl. tumehall-pruun), beež, hallikas, pärljas ja liivatoon. Neutraalsed ja rahulikud värvid nagu greige (beež+hall), pastelsed rohelised, pehmed roosad ja sinised, sobivad ideaalselt looma hubast ruumi. Need loodusest inspireeritud rahulikud värvid on sel aasta eriliselt hinnatud.

Keraamiliste plaatide trendid: Suur formaat

Ajad muutuvad ja meie kodud koos sellega. Multifunktsionaalsed ja piirideta toad muutuvad üha sagedasemaks, nagu kombineeritud lahendus magamistoast ja vannitoast. Minimaalne sisekujundus käib selle uue ruumikontseptsiooniga käsikäes. Suureformaadiliste plaatidega, mis loovad pidevaid ilma vuukideta pindu, on selliseid ülimoodsaid ruume hõlbus luua. Kasutage seinas ja põrandal samu suureformaadilisi keraamilisi plaate ning näete, kuidas ruum „kaotab oma piirid“.

plaatide trendid

LINTMAN VANNITOABLOGI: