Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Dušinurk & dušisegistid: Tootegiid

kaunid dushinurgad

Pilt: Architectural Digest

Dušinurk, dušikabiin ja dušisegisti – Milline on see õige sinu vannituppa?

Dušinurk: renoveerid või plaanid päris uue vannitoa ja dušinurga ehitust?  Siit artiklist leiad ülevaate erinevatest stiilidest ning häid nippe, kuidas teha enda jaoks see kõige sobivam valik!

NIPP! Kombineeri mitut dušisegistit ja veepihustit, et luua SPA-laadne elamus. Sõltumata sellest, kas paigaldad kombineeritud vann/duši või eraldi duši, on lihtne ühendada luksuslikke funktsioone, mis muudavad duši all käimise meeldivamaks.

Dušisegisti valik

Lihtsaim ja odavaim duši uuendamine on vana dušisegisti välja vahetamine sellise mudeli vastu, mis pakub erinevaid masseerivaid funktsioone. Otsi vettsäästva märgisega tooteid, mis kasutavad vähem vett. Selleks, et tagada vähese veega hea surve, otsi uuemaid mudeleid, mis suruvad õhu vee sisse ja tekitavad seeläbi suurema joa. Samuti on hea käsiduši lisamine. Dušisegisti mudelid, mida saab üles-alla liigutada ning on kinnitatavad seina küljes olevale torule, on ideaalsed kui duši kasutavad erineva pikkusega inimesed. Lisaks võib paigaldada luksuslikumaks dušikogemuseks lakke vihmaduši.

Massašidüüsid dušikabiinis

Kui duširuumi suurus lubab ja seintes on vastav torustik, saab dušikabiini paigaldada massaažidüüsid, mis on suurepärased kogu keha ergutajad. Kindlasti konsulteeri santehnikuga, et määrata kindlaks, kui töömahukas see on ning kas hoone veesurve on piisav lisatava süsteemi jaoks.

 

Digitaalne dušinurk

Ülimaks mugavuseks kaalu digitaalse dušiseadme paigaldamist. Need süsteemid võimaldavad seadistada eelistusi vee temperatuurile, pihustusrežiimidele jne ning seda mitmetele kasutajatele. Need aitavad ka vett säästa, sest sulgevad vee ja hoiavad selle temperatuuri.

Dušikabiin ja dušiuksed

Dušikabiin võib olla kompaktne nurgamoodul või avar duširuum. Mõned kokkupandavad kabiinid on müügis komplektidena, mida on lihtne koju tuua ja ise oma vannitoas kokku panna. Klaasist või läbipaistvast plastikust dušiuksed jätavad vannitoas avara mulje. Vali näiteks lükand dušiuksed vann/duši kombinatsiooni jaoks; eraldiseisvate üksuste jaoks väljapoole avanevad uksed ja nurgaduši puhul on kõige sobivamad kokkuvolditavad uksed. Pea meeles, et duši ümbruses olev põrand peaks olema vastupidav veepritsmetele.

ISETEGEMISE MEELESPEA!

Ei soovi palgata santehnikut oma duši renoveerimiseks? Siis otsi kergesti paigaldatavaid eelkonstrueeritud dušipaneele. Need kõik-ühes üksused hõlmavad mitut dušiotsikut ja massaašidüüsi ühes kompaktses seadmes. Neid saab hõlpsasti paigaldada ka enamustesse dušinurkadesse.

LOE VEEL LINTMAN VANNITOABLOGIST: