Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Mida pidada silmas dušinurga valikul?

vannitoad, LINTMAN salong Tallinnas

Kas oled üks neist, kes eelistab voolavat vett vahutavale vannile?

Dušinurk on väga oluline element vannitoas ning just planeerimise faasis tehtud õiged valikud ja otsused määravad hilisema kasutusmugavuse.

Dušinurka valides peaks esmalt üle vaatama oma vannitoa tehnilised võimalused. Kindlasti tuleks tähelepanu pöörata äravoolule. Kui dušinurga kavandatavas kohas on juba eelnevalt põrandasse uputatud äravool, on sinna võimalik paigaldada ilma aluseta dušinurk. Kui aga vannitoas puudub sellist tüüpi äravoolu lahendus, siis on ilma täiendava ehituseta mugavam paigaldada antud vannituppa alusega dušinurk, mille kõrgust saab valida vastavalt soovile. Valikus on ka sisseehitatud istekohaga alus, mis on eriti mugav erivajadustega inimestele.

Dušinurga tüübi valik.

Selle määrab teie vannitoa ruumikus ja kasutusfunktsionaalsus.

  • Enamlevinud on raamkonstruktsiooniga nurgad, mille uksed liiguvad rullikutel mööda siine. Saab kasutada nii alusega kui ka ilma.
  • Seinale kinnituvad uksed on modernne ja mugav valik ruumikatele vannitubadele.  Kuid selline lahendus vajab veidi avaramat vannituba, kuna uksed mis avanevad väljapoole võtavad omajagu ruumi. Kasutatakse tihti ilma aluseta dušinurkades.
  • Kahele poole avanevad voldikuksed on kindlasti hea valik kitsastes oludes. Näitaks jätab selline variant ka võimaluse hoida uksed kokkupanduna küljel, et säästa ruumi hetkedel kui dušš ei ole kasutusel. Sobib nii alusega kui ilma aluseta dušinurkadele.
  • Kolmest küljest klaasidega ja lükanduksega nurk on hea valik avarust armastavale inimesele.
  • Tagumiste taustseintega nurk on sobilik kohtadesse, kuhu pole võimalik keraamilist seina paigaldada. Antud tüüpi nurka on  lihte paigaldada, sest see ei vaja eelnevalt seina plaatimise töid.

Pööra tähelepanu dušinurga disainile

Renoveerides või ehitades oma vannituba, tuleks lisaks funktsionaalsusele kindlasti tähelepanu pöörata ka toote disainile ja originaalsusele. Sest lisaks sellele, et dušinurk on mõeldud pesemiseks on see ka tähtis vannitoa kujunduslik element, mis tuleb hästi kokku sobitada ülejäänud sisedisaini elementidega. Soovi korral on loomulikult võimalik ühendada dušš vanniga.

Vajad abi vannitoa planeerimisel ja sisustamisel?

Meie professionaalsed disainerid aitavad hea meelega.

Aitame planeerida ning kujundame sobiva vannitoa kasutades modernseid 3D lahendusi. Tule külasta meie salongi või registreeri eelnevalt sisedisaineri nõustamisele SIIN!

Veel inspiratsiooni ning praktilisi nõuandeid leiad siit!

LINTMAN VANNITOABLOGI: