Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Erinevad vannitoa segistid

Vannitoa segistid peaksid kindlasti ilusad välja nägema, sujuvalt töötama ja olema vastupidavad igapäevasele kasutamisele. Vali oma vannituppa stiil ja viimistlus, mis sinna sobib, kuid pööra erilist tähelepanu just funktsionaalsusele ja vastupidavusele.

Segisti stiile on erinevaid: Viktooria-aegsetest kaunistatud disainisegistitest tänapäevaste lihtsama disainiga kraanideni. Ristikujulised käepidemed pakuvad vintage võlu, samas kui suured hoovad lisavad tänapäevast disaini. Kahe käepidemega segistid võimaldavad täpsemalt reguleerida veetemperatuuri, eraldi külma ja kuuma vett; samas kui ühe kangiga mudelit on lihtsam kasutada ning pakub stiilset ja kaasaegset esteetikat.

KASUTA RAHA TARGALT

SÄÄSTA ROHKEM: kui eelarve on piiratud, vali vannitoa segistid kroom viimistlusega. See on enamlevinum ning enamjaolt kõige soodsam.

KULUTA TARGALT: otsi spetsiaalse vee väljalaskeavaga või vett säästva märgistusega segisteid, et vähendavad vee tarbimist. Vali vahetatavate sisemiste osadega segisti, nii et sa ei pea kogu segistit asendama, kui midagi peaks purunema

ERALDI ASETSEV

Nendel segistitel on kaskaad ja sooja-, külmakraanid eraldi asetsevad. Ventiilid ja torud on peidetud valamu või kapi alla.

KESKKONSOOLIGA SEGISTI

See kompaktne stiil ühendab tila ja käepidemed üheks seadmeks, mis toetub valamu äärele või selle taga olevale pinnale.

ÜHE KANGIGA SEGISTID

Ainult üks ava valamu äärel või selle taga oleval pinnal säästab ruumi ja võimaldab kerget puhastust. Üleval või külje peal asetsev hoob või nupp reguleerib voolu tugevust ja temperatuuri ning on mugav kasutada.

vannitoa segistid vannisegisti

VANNI SEGISTID

Tänapäeval on vannisegistid funktsionaalsed ja peened ning saadavad erinevates stiilides. Äärele paigaldatav või rooma stiilis vannisegisti töötab hästi platvormivanniga ja on lihtsalt tualetikraani suurem versioon. Põrandale kinnitatavad vannisegistid sobivad eraldiseisvate vannidega; vali vintage disain sobimaks traditsioonilse jalgadega vanniga. Tavaline kolme seinaga piirnev vann eeldab enamasti seinale kinnitatud segistit, mille tila on asetataud vanni ääre kohale. Selleks, et lisada luksust oma vannituppa, vali joaga segisti.

vannitoa segistid segisti living
vannitoa praktiline disainijuhend segistid

Otsid abi vannitoa planeerimisel, eelarve koostamisel ning erinevate toodete valimisel?

Liitu uudiskirjaga ja saadame sulle vannitoa disainijuhendi!

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: