Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vannitoa ruumi planeerimine: näidislahendused

Oskuslik vannitoa ruumi planeerimine ja soovitatud disainijuhendite järgimine aitab tagada, et valmiv vannituba on stiilne kuid samas ka turvaline, funktsionaalne ja mugav. Järgnevast artiklist leiad vannitubade näidislahendused, mis on abiks enda vannitoa planeerimisel.

VANNITUBADE NÄIDISLAHENDUSED

Sanitaartehnika paigutamise jaoks kasuta julgelt neid vannitoa valmisplaane. Tasub meeles pidada, et ükskõik kui suur on vannituba, siis mida rohkem on seinu, mis sisaldavad  torusid, seda kõrgem on ka ehitustööde hind. Kui vannitoa eelarve on väike, paiguta sanitaartehnika kõik ühte seina. Kui soovid paindlikumat disaini, siis jaga paigutus kolme seina vahel.

VÄIKE VANNITUBA

3×1,5

Kogu torustik samas seinas säästab tööjõu- ja ehituskulusid. Ainult üks valamu ja dušš on väga populaarne ja hea planeering. Kui soovid ka vanni ning ruumi mõõtmetega sobib, siis on parim kombinatsiooni vann koos duššiga nagu näiteks see NORO multifunktsionaalne Vann Grand 

TÄISSUURUSES VANNITUBA

3×2,5m

Vanni ja duši kombinatsioon on hea valik paljude vannitubade jaoks. Klaassein vanni otsas ja see kuidas uks avaneb, eraldab tualeti ülejäänud vannitoast. Siin on ka piisavalt ruumi pika tualettlaua või kahe valamu jaoks, mille jaoks sobib ideaalselt NORO Relounge valamukapp, mis on saadaval erinevate mõõtmetega.

LUKSUSLIK VANNITUBA

3x3m

Luksuslik dušš on sisseehitatud, mugav kasutada ja ei vaja ust. Modernsed duši klaasseinad on hetkel väga trendikad valikud. Kahekohaline tualettlaud on ruumisäästlik aga annab luksusliku välimuse. Kui paigutus natuke ümber mängida, mahuks ruumi aga ka nii vann kui dušš. Olenevalt sellest, kas hindad rohkem vaba ruumi liikumiseks või eelistad pigem mõlemat: vanni ja dušši.

ERITI LUKSUSLIK VANNITUBA

3,3×3,3m

Sellel plaanil on kõik olemas: eraldi dušš, luksuslik vann eraldi nišis, kahene tualettlaud ja piisavalt liikumisruumi ning eraldi tualettruum.

MAKSIMAALNE MUGAVUS

Kas planeerid vannituba, kuhu mahuks kaks inimest hommikuse kiirustamise ajal? Kaalu eraldi dušši, või veelgi parem, sisse-ehitatud dušši mitme segistiga. Paiguta tualettlauad eri seintesse, et nende kasutamine oleks mugavam ning lisa privaatne tualettruum.

Vannitoa disain ja kujundamine on Sinu jaoks keeruline?

Ei tea kust alustada?

Meie kogenud disainerid annavad praktilist nõu vannitoa planeerimisel ja sisustamisel. Registreeri sisekujundaja nõustamisele ning meie disainer võtab teiega ühendust, et kokku leppida sobiv aeg. Sinu vannituba on meie südameasi!

LINTMANI VANNITOABLOGI: