Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vannitoa inspiratsiooni kõigile: suur, eksklusiivne või väike vannituba

väike vannituba

Pilt – dwellingdecor.com. Väike vannituba vanni ja dušiga.

Seekord oleme kokku kogunud eelkõige inspiratsiooni pildid, kust saada ideid väikeste, suurte ning eksklusiivsete vannitubade sisustamiseks ja kujundamiseks. Tihti leiabki küsimustele vastused teisi vannitube ja inspireerivaid pilte vaadates.

Vannitoa remontimine või kujundamine võib olla päris keeruline töö, eriti kui tegemist on väiksemat sorti vannitoaga, kus suurteks ideedeks puudub tihti vajalik ruum. Kas loobuda vannist ja paigaldada ainult dušinurk? Kas väike vannituba peab olema ilmtingimata heledates toonides? Millist mööblit valida?

Väike vannituba ei pea olema igav ja iseloomutu.

Pisemat vannituba kujundades ei pea vannist loobuma. Selles skandinaavialikus vannitoas on nutikalt kombineeritud stiilne eraldiseisev vann ja ka dušš. Dušisegisti on seina integreeritud, mis jätab puhta mulje ning säästab ruumi. Sarnase lahenduse jaoks leiab Lintmani valikust väiksemõõdulisi eraldiseisvaid vanne nagu – Vann Sören. Klaasist dušisein laseb valgusel ruumis levida ja kaitseb ülejäänud ruumi vee eest, seejuures ruumi poolitamata.

Kasuta ära vannitoas kogu ruum. Sõna otsest mõttes kogu ruum – paigalda riiulid näiteks tualettpoti kohale või ukse üles. Säästa ruumi valides seinasisese paagiga wc-pott, nii saad moodustada seinaäärde kitsa lisariiuli, kus vannitoatarvikuid hoiustada.

Kliki pildile, et näha galeriid lähemalt.

Suur vannituba võimaldab realiseerida lennukaid ideid

Suurte vannitubade kujundamisel saab realiseerida palju mõtteid ja ideid, mida väike vannituba ei mahuta. Kui vannitoas on juba nii palju ruumi, siis miks mitte paigaldada ruumikas dušinurk ja ka mugav eraldiseisev vann. Samuti on meie igapäevaelu aina kiirem ning selline väike muudatus nagu topelt valamukapp ja kraanikausid võivad meid hommikustest trügimistest säästa.

Suuremas vannitoas on võimalik näiteks ruumi ka liigendada, moodustades dušivõtmiseks või vannis nautlemiseks privaatsemad tsoonid. Lisaseinad (mis ei pea olema laeni) vannitoas aitavad ka luua nutikaid ja praktilisi hoiustusruume. (Praktiline vann Karlos sobib suurepäraselt seina äärde)

Selleks et suur vannituba ei tunduks kõle, on põnev idee tuua sinna pehmet mööblit, näiteks Pärsia vaip või (lendlevad) kangast kardinad. Tekstiilid muudavad ruumi hubasemaks ning summutavad helisid. Ka maalid muudavad vannitoaseinad elavamaks.

Kliki pildile, et näha galeriid lähemalt.

Ekslusiivne vannituba paistab silma

Kuidas aga luua eksklusiivset vannituba, mis eristub traditsioonilistest ruumidest ning tekitab ohoo-efekti. Kuidas luua ruum, mis on ootamatu ning eristuv?

Selles vannitoas on oskuslikult kasutatud kontrastseid ja klassikalisi värve – must ja valge. Viimaste kõrvale on toodud smaragdroheline lamamistool (chaise lounge) ning kuldne lühter,  mida keegi ei oota vannitoast leida. Kogu ruum mõjub elegantselt ning ekstravagantselt tänu oma detailidele – kuldne metall, maal ning maani kardinad. Lõpptulemuseks on väga eksklusiivne vannituba.

Pilt – homedit.com. Smaragdroheline lamamistool ja kuldsed detailid.

Mis saaks olla veel eksklusiivsem kui kuldsed segistid, valge marmor ning roosa mosaiik. See vannituba on õrn, naiselik, õhuline ning ahhetama panev. Viimase punkti kogu ruumikujundusel panevad roosad valamud. See ruum tõestab, et julged värvid on inspireeriva ruumi võtmeks.

Pilt – pinterest.com. Roosa õhuline ning naiselik vannituba.

ekslusiivne vannituba

Pilt – internityhome.pl. Mosaiik, disainiklassika ning tervet seina kattev peegel.

Silmapaistev lilleline mosaiik kohtub disainiklassika (Barcelona tool – Mies Van Der Rohe, lamp AJ – Arne Jacobsen)  ning naturaalse puiduga. Valge värv on kõigele sellele taustaks, et detailid saaksid särada. Eraldiseisev vann jätab luksuliku mulje ning tervet seina ja mööblit  kattev peegel mõjub illusoorselt. See vannituba on oma lahenduse poolest kindlasti ebatraditsiooniline, jättes sisse astudes magamistoa või kontori mulje.

Pilt – domino.com. Julge mustri ja värviga keraamilised plaadid laes.

Ära karda luua uuenduslikke ruume – paigalda näiteks keraamilised plaadid ka lakke. Kasuta julgeid mustreid ja värve ning ruum saabki silmapaistev. Selles vannitoas on stiilselt kombineeritud keraamilised plaadid ning valged seinad. Viimased ei lase ruumil liiga hulluks ning väsitavaks muutuda. Kogu lahendust toetab ka erisugune vannitoamööbel.

Vannitoa disain ja kujundamine on Sinu jaoks keeruline?

Ei tea kust alustada?

Lae alla PRAKTILINE VANNITOA DISAINIJUHEND.

Külasta ka meie salongi – klienditeenindajad annavad praktilist nõu vannitoa planeerimisel ja sisustamisel ning abistavad vannitoa visuaali loomisel!

Loe veel Lintmani vannitoablogist: