Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

WESTERBERGS vannitoa brändi tutvustus

Lintmani tootevalikust võib leida kolm Rootsi vannitoa brändi, mis kuuluvad HAFA Bathroom gruppi. Hafa Bathroom Group AB ajalugu ulatub 1962. aastasse, kui kaks mööblitootjat – üks Halmstadist ja üks Falkenbergist – ühinesid Hafaks.

Hafa grupp on Rootsi suurim eraomandis olev vannitoaettevõte ja turustab oma tooteid kolme kaubamärgi all – Hafa, NORO ja Westerbergs. Ettevõte tegutseb kõigis Põhjamaades ja Balti riikides. Üks meeskond ja kolm kaubamärki võimaldab neil pakkuda ainulaadset kogemust ning lugematuid võimalusi ja paindlikkust. Nende eesmärk on olla kõige kliendikesksem vannitoaettevõte, mis kajastub nende töökultuuris ja iga töötaja tegevuses.

Selles artiklis tutvustame lähemalt järgmist Hafa Bathroom Group AB’sse kuuluvat brändi – Westerbergs.

Westerbergs on Põhjamaade turuliider pakkudes Skandinaavia disainiga funktsionaalseid, kõrge kvaliteediga massaaživanne.

WESTERBERGS – 40 aastat Rootsi  kvaliteeti

Westerbergs austati Hyssna Västergötlandis 1981. aastal Folke Westerbergi poolt. Alates sellest ajast on Westerbergs kasvanud Põhjamaade liidriks, pakkudes massaaživannide kõrval ka kvaliteetset vannitoamööblit. Kõik brändi materjalid ja komponendid on hoolikalt valitud pakkumaks kõrgeimat kvaliteeti ja kasutamismugavust.

Westerbergsi vannide osas ei ole tehtud mingeid järeleandmisi kvaliteedi, disaini ega ka mugavuse osas. Vannid on tehtud spetsiaalselt mõeldes kaasaegse tarbija vajadustele ja rahulolule.

Sihtgrupiks on tänapäeva kiire eluviisiga inimesed, kes vajavad oma igapäeva töörutiini eest põgenemiseks lõõgastust ja heaolu. Westerberg – Spa Sinu kodus!

Tooted müüakse spetsialiseerunud jaemüüjate kaudu. Tootevalik ja arendus ületab tihtipeale lõpptarbija ootusi. Kliendid, kes valivad Westerbergsi massaaživanni teavad, mida tähendab kui on ühildatud nii funktsionaalsus, kvaliteet kui ka Skandinaavia disain.

Westerbergs vannitoamööbel disainerid

DISAIN

Westerbergi disainerid püüavad olla vormi, funktsiooni ja tehnoloogiaga esirinnas. Stiilse disainikeelega on kombineeritud ergonoomika ja kasutaja kogemuse optimeerimine.

Tootearendustsükkel algab kasutajakogemuse kaardistamisega, mis on seejärel kogu protsessi keskmes. Westerbergi disainerid on hoolikad oma lähenemisviisi ja detailide suhtes. Tootearendusele kulutatakse rohkem aega kui teistes brändides. Tavaliselt kulub uute toodete väljatöötamiseks 24–36 kuud ja see hõlmab mitmeid erinevaid etappe, et maksimeerida kogemus, esteetika ja kvaliteet.

Westerbergsi peamised eelised:

  • Toodete kõrge kvaliteet ning funktsionaalsus tänu pühendunud disaineritele;
  • „Silent system“ ehk vaikse süsteemiga mullivannid;
  • Pikk garantii – 10 -aastane garantii vanni kestadele ning ülejäänud komponentidele 3-aastase garantii;
  • SINTEFi poolt testitud tooted – tooted vastavad kõigile Euroopa standardi (EN) nõuetele.

 

Kvaliteetsed minibasseinid Põhjamaa tingimustesse

Pärast 40 aastat turul olemist teab Westerbergs nii mõndagi mullivannide kohta – vannide kohta, mis sobivad just eriti välitingimustesse. Westerbergs on oma pikaajalised teadmised kasutanud ära minibasseinide loomiseks, mis pakuksid parimat võimalikku kogemust.

Tere tulemast aeda, terrassile või metsatukka. Nautige soojust ja massaaži. Lõdvestuge koos, vestelge, lahendage elu suuri küsimusi või sulgege silmad ja unistage.

Westerbergsi välimullivannid välja töötatud Rootsis, mis tagab nende kasutamiskindluse ka Põhjamaade kliimas. Nende minibasseinid jaoks on valitud parimad materjalid – korpus on valmistatud paksust sanitaarakrüülist ning soojust peegeldav foolium on paigaldatud basseini korpuse ja paneeli vooderdisse ning põhjaplaadi vahele. Komplektis on kaasas 11 cm paksune termokate, mis katab ühtlaselt kogu pinna. Vannil on automaatne külmumisvastane režiim, mis aktiveerub automaatselt, kui soojendi temperatuuriandurid tuvastavad liiga madala temperatuuri. Veel põhjalikumalt saab Westerbergsi spaavannide kohta lugeda siit.

Westerbergs minibassein
Westerbergs minibassein
Westerbergs minibassein

AJATU VANNITOAMÖÖBEL

Mullivannide kõrval toodab Westerbergs ka kvaliteetset vannitoamööblit. See mööbel esindab Rootsi disaini parimal moel. Läbimõeldud vannitoamööbel koos funktsioonidega, mis annavad eksklusiivse tunde iga kord, kui neid kasutate. Hoolikalt valitud materjalid tagavad vannitoas pikaajalise vastupidavuse.

ELEGANTSED LIHTVANNID

Westerbergsi valikusse kuuluvad ka elegantsed eraldiseisvad vannid. Need stiilsed vannid annavad vannitoale täiesti ainulaadse iseloomu. Westerbergis vannide juures on kombineeritud kõrgeima klassi materjale (marmor, komposiitmaterjal ning kõrgekvaliteediline sanitaarakrüül), uusimat disaini ning ülimat mugavust ergonoomika näol.

LOE VEEL VANNITOABLOGIST