Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vannitoa korrastus: hoiustamine, panipaigad ja aksessuaarid

Vannitoa korrastus ja organiseerimine on võimalik kõigis vannitubades, olenemata nende suurusest. Väikeses vannitoas võivad ette tulla mõningad väljakutsed, sest piiratud ruumi tuleb ära paigutada igapäeva toimetusteks vajalikud tarbed. Ideaalis on vannitoas vaja ruumi, kuhu paigutada tualettpaber, rätikud, hambaharjad ja muud igapäevased esmatarbekaubad.

Korrastatud vannituba ei ole ainult esteetiline, vaid tundub ka atraktiivsem ning seal kulgevad igapäeva toimetused mugavamalt ning kiiremalt. Lisaks on korrastatud ruumi tavaliselt lihtsam puhtana ja sanitaarsena hoida.

Vannitoa korrastuseks kasutage purke, karpe ja kandikuid 

Selle asemel, et hoida oma vatipatju plastikust pakendis, mis iseseisvalt püsti ei seisa ning kust tuleb igapäevaselt vaeva näha padjakese välja urgitsemisega, pange need klaaspurki või spetsiaalsesse konteinerisse. Käituge samamoodi ka muude väikeste hügieenitarvetega (vatitikud, juuksekummid, juukseklambrid, ehted jne), lihtsustamaks nende leidmist ning kättesaamist. Vältimaks segadust kapipealsetel kasutage erinevaid kandikuid, mis lisavad vannitoale ka isikupära. Ilmet ja praktilisust lisavad ka ühtses stiilis hambaharja tops, seebialus ning -dosaator.

Portselan kandik

Pilt: LINTMAN

Kandik koos portselanist nõudega vannituppa

Pilt: LINTMAN

kandik zara home

Pilt: ZARA HOME

vatihoidja jysk

Pilt: JYSK

Vannitoa korrastus rohkete riiulitega

Kui vannitoas ei ole piisavalt kappe, ent põrandapinda jagub, siis saab täiendavat hoiustamisruumi juurde mitmetasandilise riiuli või ratastel abilauaga. Esimestele riiulitele paigutage regulaarselt kasutatavad esemed (föön, kosmeetikatarbed, rätikud jne) ning alumistele saate peita näiteks tualettpaberi. Sellise lisariiuli võib paigutada ka vannitoakapi tööpinnale.

Lisa seinapinna olemas olul saab valamu üleval oleva peeglikapi juurde tuua ka näiteks Lintmani valikus oleva täispikkuses peegli, millel on küljel avatud riiulid ning mis on varustatud ka praktilise pistikupesaga.

vannitoa korrastus riiulid pinterest

Pilt: Pinterest

Peegel Store Full Lenght Valge HAF1390790

Pilt: Lintman

vannitoa korrastus riiul valamukapil

Pilt: Pinterest

vannitoariiul snug

Pilt: snug.ee

vannitoa korrastus riiulid

Pilt: Cocolapinedesign

Hoiustamiseks kasutage ära wc-poti üleval olev ruum

Paljud mööblitootjad müüvad riiuliseadmeid, mis sobivad standardse suurusega tualettpottide ümber või üles. Need näevad tihtipeale üsna üksluised välja, ent võivad lisavad vannituppa hädavajalikku hoiustamisruumi. Kui selline standardne variant tundub liiga ilmetu, siis lähenege asjale loovalt ning lisage wc-poti üles mistahes lahtine riiul ning varustage see praktiliste korvikestega, kuhu asju ladustada.

Vannitoa sahtlid korda

Sahtlisse saab peita kõik selle mis ei ole võõrastele pilkudele ning tihtipeale on segadus lihtne tekkima. Sahtli organiseerijad aitavad esemeid klassifitseerida ja tagada nende lihtne kättesaadavus. Võimalusel määrake igale sahtlile ka kindel otstarve – igapäevased esemed hoiustage ülemistesse sahtlitesse ja esemed, mida harvemini kasutate paigutage madalamates sahtlites.

Õnneks on paljudel Lintmani valikus olevatel valamukappidel sahtlisisud juba komplektis, mis teeb vannitoa organiseerimise lihtsamaks.

Vannitoa korrastus kaunilt paigutatud rätikutega

Vannituba on lihtsam puhtana hoida ja korrastada, kui kõigele on koht. Rätikud hõivavad vannitoas palju ruumi ning alati ei ole piisavalt kapiruumi, kus neid hoiustada. Ruumi kokkuhoiuks ja visuaalselt puhtama tulemuseks rullige rätikud ning paigutage need korvikestesse.

Kui võimalik, leidke märgadele rätikutele kindel koht, nii kindlustate et need ei hakka pikapeale ebameeldivalt lõhnama. Parim viis selleks on varustada oma vannituba kvaliteetse rätikukuivatiga, millel on palju ruumi rätikute kuivatamiseks.

Dušinurga juukse- ja kehahooldustooted sorteeritult riiulitele ja konteineritesse

Visuaalne segadus on dušinurgas lihtne tekkima – värvilised sildid ja erineva suurusega pakendid tekitavad palju “müra”. Selleks, et vannituba saavutaks ihaldatud spaa tunde, sorteerige dušinurgas olevad šampoonid, dušigeelid, kehakoorijad, palsamid, jne spetsiaalsetes konteineritesse või riiulitesse, mis on selle tarbeks spetsiaalselt disainitud. Võimalusel jagage tooted eraldi riiulitele või konteineritesse näiteks juuksehoolduse ja kehahoolduse järgi.

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: