Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Trendikas vannituba

Trendikas vannituba puitimitatsioon keraamiliste plaatidega toob ruumi soojust ja hubasust. Palju tähelepanu on pööratud detailidele, et luua omapärane ning originaalne vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad muidu kitsale ruumile avarust ning poti kohal olev seinanišš on nii praktiline kui ka ilus.

LEIA SARNASED TOOTED:

Modernne vannituba

Modernne vannituba lihtsate ja selgete joontega ning kerge tööstusliku alatooniga. Seinanišid on väga populaarsed ja praktilised ning on leidnud ka siinses vannitoas endale koha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Saun vannitoas

Ka väikesesse vannituppa saab oskuslikul kujundamisel mahutada ära koduse saunalava!

LEIA SARNASED TOOTED:

Poolikult plaaditud sein

Juba möödunud aastal väga trendikaks saanud osalise/poole seina plaatimine ja värvimine jätkab oma populaarsust ka sellel aastal. Poole seina plaatimine eeldab siis eriti niiskuskindlat värvi plaadivabale poolele. Sellises stiilis plaatimine loob vannituppa mõnusad kihid ja tasandid muutes üldist pilti oluliselt põnevamaks ja mängulisemaks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Tööstuslikus stiilis vannituba

Tööstuslikust stiilist inspireeritud vannituba, kus torud on uhkelt näha ning materjalid nagu kivi, betoon ja metall on au sees.

LEIA SARNASED TOOTED:

Romantiline linnakorter

Põgene linnamelust romantilisse vannitoa oaasi. Üks viis vannituppa meeleolu toomiseks on taimed. Kui ruumis ei peaks olema palju päevavalgust, siis on varuvariandiks kunsttaimed, mis tänapäeval on ka väga hea kvaliteediga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Keraamilised plaadid elutoas

Ruumides, kus liigub rohkem inimesi on keraamilised plaadid tark valik – kui muud pehmed materjalid on hõlpsamini kuluvad, siis plaadid peavad vastu väga kaua. Keraamilised plaadid sobivad hästi koridori, esiku, kööki aga tihtipeale ka elutuppa.

LEIA SARNASED TOOTED:

Subway plaadid

Metroo ehk subway stiilis plaadid on tänapäeval populaarsed nii köökides kui ka vannitubades. Metrooplaatide üks idee oli, et neid oleks ka lihtne hooldada. Läikiva ja glasuuritud viimistluse tõttu on need plekikindlad, kergesti puhastatavad ja peegeldavad valgust. Tänu utilitaarsusele, hügieenilisusele ja minimalismile on need plaadid samade omaduste tõttu valitud ka tänapäeval seinakatteks vannitubadesse, köökidesse, poodidesse ning kohvikutesse. Nüüd võib neid plaate leida ka erinevates mõõtudes, ent serva all olevad nurgad on endiselt selle plaadi tunnusjooneks.

LEIA TOOTED:

Helesinine unistus

Väike kuid imepärane vannituba, mis on toodud ellu heletade ja kergete toonidega. Kasutades dušikardina või kabiini asemel delikaatset ja modernset dušiseina, võidad koheselt ka ruumi suurusest – visuaalselt tundub, et ruum oleks justkui suurem!

LEIA TOOTED:

Rustikaalne elutuba

Rustikaalne ja romantiline. Tugevad vormid ja sügavad värvid. Midagi täiesti teistsugust ja silmapüüdvat!

AVASTA TOOTED:

Mustrilised plaadid

Julged mustrid mõõdukas koguses annavad interjöörile nii palju juurde. Erinevates toonides mustrilisi plaate võib julgelt paigaldada nii seina kui ka põrandale ja mitte ainult vannituppa!

LEIA TOOTED:

Vannituba päikesetõusus

Päikesetõusu hurmavas valguses on siin eriti mõnusad hommikused iluprotseduurid. Kui maja ümbruskond seda lubab, siis naturaalne valgus vannitoas mõjub väga lõõgastavalt.

LEIA TOOTED:

Nostaligiline vannituba

Naturaalne kivimosaiik mõjub ruumis väga hubaselt. See annab võimaluse luua huvitavaid disainilahendusi, mustreid ja kujundeid. Monokroomsesse vannituppa toovad elu sisse puitdetailid ja niiskust armastavad taimed.

LEIA TOOTED:

City Skyline

Mis oleks mõnusam kui kiirest linnaelust paus võtta ning soojas mullivees lõõgastuda? Samal ajal aga siiski suurlinna tulesid nautida. Kui parasjagu aga vanni tuju siiski pole, siis on klaasustega avar duši ala sama lõõgastav.

LEIA TOOTED:

Silmapaistev põrandamosaiik

Dekoorid toovad ruumi vahemereliku suvemaja hõngu. Nende plaatidega muutub interjöör hubaseks ning puhkuse meeleolu kestab aasta läbi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Antiikne parkett

Vahel silmad petavad. Aniikse välimusega parkett ei pruugigi olla puitparkett vaid hoopis keraamiline plaat. See võimaldab tuua puidu soojust ka niisketesse ruumidesse.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Elutuppa või kohvikusse

Naturaalse kivi immitatsiooniga põrandaplaadid võivad esimapilgul tunduda kui parkettpõrand.  Tänu külmakindlusele ja R10 karedusele sobivad need plaadid nii kodusesse interjööri kui ka avalikesse ruumidesse.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒