Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Kuldsed aktsendid

Kuldsed aktsendid lisavad interjöörile glamuursust. Troopiliste hõngudega ruumi kaunistades võite panustada puuviljakujulistele kullatud kaunistustele, kuldsetele lambipõhjadele, dekoratiivsetele peegliraamidele ja uhketele, sädelevatele segistitele.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik köök

Köögitagasein kaunistatud kauni marmorplaadiga ning sobiva marmorist tasapinnaga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Lõunamaine ja rõõmsameelne

Portugalist inspireeritud mustrid ja plaadid lisavad rõõmsameelsust, marmorplaadid ja kuldsed detailid luksust.

Leia sarnased tooted:

Elegantne duširuum vanniga

Pesemisala on siinses vannitoas elegantselt esiletoodud – nii värvide kui ka ruumilisuse poolest.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannituba naturaalse valgusega

Praktiline nipp on eraldada vannitoas dušinurk ning vann pooliku seinaga. Siin on ruum ohtra päevavalgusega, mis teeb ruumi koheselt ka hubasemaks. Erikujuline vann tuub ruumi isikupärasust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslikud vannitoa aksessuaarid

Luksuslik vannituba marmorjate plaatide ja läikivate detailidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Puhas, valge, marmorjas

Valge, puhas ja väga skandinaavialik. Marmorja väljanägemisega keraamilised plaadid lisavad ruumie luksuslikkust ning taimed seina avades toovad ruumi elu ja pehmust.

LEIA TOOTED:

Roosa vannituba

Naiselikult puuderroosa vannituba loob lõõgastava atmosfääri ning paitab silma. Kui pere meesrahvas päris roosat valamut ei soovi installeerida, siis saavutads sarnase tulemuse ka hallide või mattide valgete valamutega.

LEITA TOOTED:

Trendikad keraamilised plaadid

Vahel toob ruumi ellu ainult üks konkreetne sein või lausa detail. Siinpuhul on sellega trendikate kärjekujuliste plaatidega plaaditud sein.

LEIA TOOTED:

Väike vannituba

Peegeldavad seinad, kuldsed piirmed, kaunis marmor – väike vannituba võib olla nii luksuslik! Erinevate vormide ja materjalide kasutamine toob mängulisust ning peegeldavad pinnad lisavad visuaalselt ruumile suurust juurde.

LEIA TOOTED:

Elegantne vannituba

Elegantne, ruumikas, luksuslik – kas me mitte kõik ei sooviks vannituba, mis vastaks nendele kriteeriumitele? Siinne vannituba on kavalalt sektsioonideks jaotatud klaasseinade abil. Nii on piisavalt privaatsust ka suuremas vannitoas, mida samaaegselt saab kasutada mitu pereliiget. Klaasseinad aga jätavad ruumi kerguse ja õhulisuse.

LEIA TOOTED:

City Skyline

Mis oleks mõnusam kui kiirest linnaelust paus võtta ning soojas mullivees lõõgastuda? Samal ajal aga siiski suurlinna tulesid nautida. Kui parasjagu aga vanni tuju siiski pole, siis on klaasustega avar duši ala sama lõõgastav.

LEIA TOOTED:

Väike, hubaselt luksuslik vannituba

Ka väike vannituba võib olla luksuslik. Ning ka väiksema eelarvega on võimalik saavutada kaunis ja südantsoojendav vannituba. Juba ammu on saadaval marmorit immiteerivad põranda ja seinaplaadid, mis näevad välja kui päris, kuid maksavad ainult murdosa. Kombineeri külmad toonid maalähedaste ja puidu toonidega ning tulemuseks on hubaselt luksuslik vannituba!

LEIA TOOTED:

Köögi mosaiik

Mosaiiki võib kergesti jagada väiksemateks elementideks, mis võimaldab luua huvitavaid disainilahendusi, mustreid ja kujundeid. Saate luua lõputult lahendusi vastavalt enda maitsele ja fantaasiale.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Hubane vannituba

Mõnusalt malbe ja hubane – sellistes toonides vannitoas on alati soe tunne.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Texase stiilis köök

Texase romantiline maamaja atmosfäär. Texase hõngu loob matt, marmorjas valge põrandaplaat, mille nurgad on ümarad. Ümarate nurkade vahele on paigutatud kontrastne põrandadekoor ning tulemuseks on silmapaistev ning aegumatu stiil.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Marmorplaadid

Viimaste aastate trend on ka marmori tagasitulek vannitubadesse ning see ei ole lähiajal ka kuhugi kadumas. Marmorplaat on kõige lihtsam viis anda oma vannitoale peen ja luksuslik välimus. Erinevat värvi ja tüüpi marmorplaadid tekitavad ka erineva emotsiooni ja tunde. Nii sõltub plaadi valik Sinu enda soovist teostada kas artistlik ning väljapaistev vannitoa interjöör või täiuslik tasakaal praktilisuse ja luksusliku disaini vahel.

LEIA SARNASED TOOTED: