Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Sanitaartehnika

Sanitaartehnika kategooria hõlmab laia valikut tooteid, mille eesmärk on tagada mugavus, hügieen ja esteetilisus kodudes, korterites ning erinevates elamutes. Oluline roll sanitaartehnikas on dušinurkadel, massaažikabiinidel ja vannidel, mis on saadaval erinevates stiilides, materjalides ja suurustes.

Dušinurgad on saadaval mitmesugustes variatsioonides, sobides erineva suurusega vannitubadesse. Väiksematele vannitubadele on olemas nutikad ja ruumisäästlikud lahendused, nagu dušiseinad mida saab kinnitada ka vannile luues nii vann-duši kobinatsiooni. Massaažikabiinid pakuvad lõõgastust peale kiiret tööpäeva, aidates leevendada stressi ja pinget.

Vannide valik sanitaartehnika kategoorias on mitmekesine, sisaldades nii massaaživanne kui ka lihtvanne. Eksklusiivse vannitoa kujundamiseks on saadaval disain- ja kivivannid, mis annavad ruumile erilise ilme. Minibasseinide abil on võimalik luua koduseid spaakeskkondi, kus lõõgastuda ja nautida veeprotseduure.

Sanitaartehnika tootekategooria sisaldab ka kvaliteetseid tooteid tuntud tootjatelt, nagu HAFA, NORO ja Schönberg. Nende kaubamärkide all on esindatud erinevad stiilid, materjalid ja funktsioonid, mis aitavad luua unikaalseid ja mugavaid sanitaarolusid.

Lintmani sanitaartehnika valikust leiate kõike, mida vajate oma vannitoa kujundamiseks ja renoveerimiseks, sealhulgas segisteid, valamuid, tualette ja tarvikuid. Olgu teie eesmärk luua minimalistlik, luksuslik või funktsionaalne vannituba, Lintmani sanitaartehnika valik pakub sobivaid lahendusi igale maitsele ja vajadusele.

Sanitaartehnika alt leiate suures valikus dušinurki, massaažikabiine ja vanne. Dušinurgad on sobilikud erineva suurusega vannitubadesse. Väiksematesse vannitubadesse pakuvad nutikaid ja ruumisäästlikke lahendusi dušiseinad. Igapäeva kiirest elutempost lõõgastumiseks pakuvad massaažikabiinid stressimaandust.
Vannide valikus on nii massaaživanne kui ka lihtvanne. Eksklusiivse vannitoa kujundamiseks leiate sortimendist hulgaliselt kivi ning disainvanne. Minibasseinidega saate luua koju tõelise spa.

Näitan 1–12 tulemust 440-st