Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Ajatu Maroko

Maroko stiil on ajatu stiil, mis aga hetkel kogub veelgi populaarsust. Siin vannitoas lisab iseloomu just julge, mustriline sein.

LEIA SARNASED TOOTED: 

Roosa vannituba

See vannituba on ideaalne näide, kuidas mängida ühe värvitooni eri nüanssidega. Roosad metrooplaadid seinal ja põranda lehetaoline motiiv toovad energiat, samas kui lavendlikarva sein rahustab. Messingust tööstuslikus stiilis valgustid lisavad muidu romantilisele vannitoale sobivat kontrasti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Eric Piasecki

Trendikas vannituba

Inspireeritud kõige uuematest trendivoogudest demonstreerib siinne vannituba julget värvikasutust ning nooruslikkust ja jätkusuutlikkust. Terrazzo stiilis põrandaplaadid on visuaalselt atraktiivsed ja mitmekülgsed, kuid tähelepanu püüavad siiski juba pikemat aega oma trendihooaega jätkavad metrooplaadid smaragd-rohelises toonis. Looduslikku ja positiivset vibe’i toetab siin lisaks ka puidust vannitoakapp ning luksuslikust toovad kuldsed aksessuaarid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Sügisene vannituba

Marokko stiilis seinaplaadid loovad stiilse efekt-seina väikeses ning kitsas vannitoas.

Leia sarnased tooted:

Pilt: Pinterest

Mosaiikplaadid vannitoas

Color-block põhimõttel paigaldatud mosaiikplaadid mõjuvad peenelt ja huvitavalt.

LEIA SARNASED TOOTED:

Disain: Brett Design
Pilt: Eric Piasecki

70ndate stiilis vannituba

Metrooplaadid on tänuväärsed nii praktilisuse kui ka kujunduse poolelt. Võimalusi, kuidas metrooplaate kujunduslikult kasutada on kalasabast kuni telliskivi seinani mitmeid. Siinne värvivalik ning plaatide paigaldamise muster toob vannituppa 70-ndate vibe.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Karyn Millet Photography
Disain: Tim Barber Ltd

Mustriga põrandaplaadid

Selle rahuliku vannitoa toovad esile sinaka varjundiga mustrilised põrandaplaadid ning annavad ruumile SPA sarnase atmosfääri.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Aliyssa Rosenheck
Disain: Kathie Hackworth

Kontrastsed mustrid ja materjalid

Omapärane lahendus köögis peitub julguses – erinevad mustrid, erinevad materjalid ja plaatide kujud garanteerivad erilise lahenduse. Metrooplaate on erinevaid – matte ja tasapinnalisi ning loomulikult originaalsed subway stiilis plaadid, mis on kumera äärega ning läikivad. Kalasaba mustrisse paigutatuna saavutad modernse ja kauni tulemuse.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Hubane tualettruum

Erinevate materjalide ja mustrite segamisel saavutad kauni ja omapärase lahenduse. Tasakaalustatud tulemuse jaoks vali maksimaalselt 1-2 erinevat mustrit ning neutraliseeri need looduslike toonide ja materjalidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Porto stiilis vannituba

Too värv tuppa! Tugevad värvid on endiselt moes. Trendikas smaragd on meeldejääv ja julge valik

LEIA SARNASED TOOTED:

Romantiline linnakorter

Põgene linnamelust romantilisse vannitoa oaasi. Üks viis vannituppa meeleolu toomiseks on taimed. Kui ruumis ei peaks olema palju päevavalgust, siis on varuvariandiks kunsttaimed, mis tänapäeval on ka väga hea kvaliteediga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Inspireeritud luidetest

Vannituba inspireeritud luidestest. Kaunid vormid, kaunid värvid.

LEIA TOOTED:

Subway plaadid

Metroo ehk subway stiilis plaadid on tänapäeval populaarsed nii köökides kui ka vannitubades. Metrooplaatide üks idee oli, et neid oleks ka lihtne hooldada. Läikiva ja glasuuritud viimistluse tõttu on need plekikindlad, kergesti puhastatavad ja peegeldavad valgust. Tänu utilitaarsusele, hügieenilisusele ja minimalismile on need plaadid samade omaduste tõttu valitud ka tänapäeval seinakatteks vannitubadesse, köökidesse, poodidesse ning kohvikutesse. Nüüd võib neid plaate leida ka erinevates mõõtudes, ent serva all olevad nurgad on endiselt selle plaadi tunnusjooneks.

LEIA TOOTED:

Trendikas vannituba

Kui keraamiline plaat on sinu vannitoa keskne pilkupüüdja…

LEIA TOOTED:

Mustrilised plaadid

Julged mustrid mõõdukas koguses annavad interjöörile nii palju juurde. Erinevates toonides mustrilisi plaate võib julgelt paigaldada nii seina kui ka põrandale ja mitte ainult vannituppa!

LEIA TOOTED:

Nostaligiline vannituba

Naturaalne kivimosaiik mõjub ruumis väga hubaselt. See annab võimaluse luua huvitavaid disainilahendusi, mustreid ja kujundeid. Monokroomsesse vannituppa toovad elu sisse puitdetailid ja niiskust armastavad taimed.

LEIA TOOTED:

Maakodu köök

Üllatavad materjalid ruumides, kus need ei ole tavapärased, loovad omapärase interjööri. Portselanist telliskivi optikaga keraamilised plaadid on vastupidavamad ja tänu veekindlatele omadustele sobivad need suurepäraselt köögi tagaseinaks, seejuures vajamata täiendavaid värve ja lakke.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Vintage retro köök

Need mustrilised seinaplaadid toovad muidu väga lihtsalt sisustatud kööki omapärast retrohõngu. Sega erinevaid mustreid ning loo endale meelepärane kooslus.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Moderne retro

Lihtne, skandinaaviapärane joon mängulise struktuuriga lisab vannituppa modernset retrohõngu. Soojad toonid lisavad omakorda hubasust.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒