Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Vann on vannitoa staar

Lihtne kuid luksuslik vannituba, kus ruumi staariks on vann, mis on oskuslikult paigutatud suure akna alla koos romantiliste kardinatega, mis lisavad just vajaliku kraadi privaatsust. Madalal rippuv ripp-lamp lisab ka just parasjagu võlu, kuid ei varjuta ruumi tõelist staari – vanni.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Shannon McGrath

Päikseline väike vannituba

Rõõmsameelsed aktsiendivärvid toovad ruumi helguse ja päikese.

LEIA SARNASED TOOTED:

Sügisene vannituba

Marokko stiilis seinaplaadid loovad stiilse efekt-seina väikeses ning kitsas vannitoas.

Leia sarnased tooted:

Pilt: Pinterest

Babyblue vannituba värvilise vanniga

Sisekujunduses on tähtsad detailid, et lõpptulemus kaunis ja omapärane oleks. Siin on loodud omapärane lahendus, kus tähelepanu keskpunktiks on Babyblue vann

Pilt: Maison Valentina

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaavialikult romantiline vannituba

See Skandinaavialikult romantiline vannituba on nagu unistus. Kaunid marmor imitatsiooniga keraamilised plaadid toovad luksuslikku hõngu ning suured aknad toovad ruumi päevavalgust, mis lisab ruumile hubasust. Tagasihoidlik ja puhas varvigamma ei lase silmadel väsida. Lisaks stiilipuhtale lahendusele on see ka väga praktiline vannitoa sisekujundus: kasutades ära vannitoa olemasolevat nurka, on paigutatud nurgavann, mis on suurem ja mugavam ning kasutab asjalikult ära olemasoleva ruumi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: www.chairish.com

Tagahoovi romantika minibasseinis

Minibasseinid ei ole kindlasti mitte ainult Vahemere kliimasse sobilikud. Mitmed tootjad valmistavad just ka jahedamasse ning vahetuvasse kliimasse sobilikke massazivanne, mis on vastupidavad ning suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega. Nii võibki ka Sinu tagahoov näha välja just nii lõõgastav ja romantiline. Sobib õdusaks pereõhtuks või väiksemaks kogumiseks ja tähtistamiseks sõpradega.

Westerbergs Minibasseinid:

Rohkete aksessuaaridega vannituba

Küünlad, taimed, pehmemööbel ja muud nipsajakesed ei ole vannitoas kohustuslikud elemendid ja need ei pruugi isegi vannituba muuta funktsionaalsemaks. Ent küünalde, taimed, piltide, vaaside jne toomidega vannituppa muudate selle hubasemaks ning kodusemaks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Valgustus väikeses vannitoas

Valgustus on oluline element, mis võib väikese vannitoa visuaalselt suuremaks teha. Üldjuhul soovitatakse küll väikestesse ruumidesse heledaid värve, mis annavad ruumikust juurde. Kuid siin on ka väike, ent tume dushinurk väga edukalt silmapaistva valgustusega lahendatud.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hubane, pehmetes toonides vannituba

Ideaalne vannituba on oaas lõõgastumiseks. Kõige parem valgus on alati naturaalne valgus õuest, kui see võimalus on. Maast laeni akende puhul annavad romantilisust ja kindlasti ka privaatsust juurde kardinad. Too ruumi taimi, sobivad ka igihaljad oksad, natuke mustreid ja värve ning oledki saavutanud romanilise vannitoa oaasi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pastelsetes toonides vannituba

Taimed ja looduslikud materjalid toovad vannituppa hubasust ja mugavust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Erakordne elutuba

Keraamilised plaadid ei kuulu juba ammu ainult vannitubadesse. Puit immitatsiooniga keraamilised plaadid sobivad näiteks meeletult hästi suure läbikäidavusega elutoa põrandale. Samuti on olemas tekstiili immitatsiooni seinaplaate mida ka järjest rohkem elutoa seintele pannakse. Seda eelkõige seepärast, et plaate on väga kerge puhastada.

LEIA SARNASED TOOTED:

Romantiline linnakorter

Põgene linnamelust romantilisse vannitoa oaasi. Üks viis vannituppa meeleolu toomiseks on taimed. Kui ruumis ei peaks olema palju päevavalgust, siis on varuvariandiks kunsttaimed, mis tänapäeval on ka väga hea kvaliteediga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Naturaalsetes toonides vannituba

Pehmed ja soojad toonid, mis toovad silme ette Itaalia maalilised linnad, mille kitsad tänavad on kaetud paekiviga.

LEIA TOOTED:

Rustikaalne elutuba

Rustikaalne ja romantiline. Tugevad vormid ja sügavad värvid. Midagi täiesti teistsugust ja silmapüüdvat!

AVASTA TOOTED:

Roosa vannituba

Naiselikult puuderroosa vannituba loob lõõgastava atmosfääri ning paitab silma. Kui pere meesrahvas päris roosat valamut ei soovi installeerida, siis saavutads sarnase tulemuse ka hallide või mattide valgete valamutega.

LEITA TOOTED:

Lill ja vaip vannitoas

Vannituppa too julgelt naturaalseid ja pehmeid materjale, lilli ja taimi, puidust korvikesi ja muud, et luua tihtipeale plaatidest tulenev jahe keskkond soojemaks ja hubasemaks.

LEIA TOOTED:

Puit vannitoas

Puit vannitoas? Aga see läheb ju niiskeks ja hakkab mädanema! Jah, kuid kasutades puit immitatsiooniga keraamilisi plaate, saavutad hubase meeleolu ilma mureta.

LEIA TOOTED:

COPYRIGHT ©2016 THE CONDÉ NAST PUBLICATIONS

Naturaalse valgusega vannituba

Naturaalne valgus vannitoas teeb ruumi koheselt hubasemaks. Suurim probleem suurte akendega on aga tihtilugu, et möödakäijad ja naabrid näevad sisse. Siinne lahendus on aga vägagi kaval: ehita vannitoa poolele maja lähedale lisasein, mis ühtlasi on kaunis dekoratsioon, välidušš, varjab võõraste pilkude eest ning laseb nautraalsel valgusel vannituppa tulla.

LEIA TOOTED:

Photo: Ngoc Minh Ngo

Romantiline, sumedates toonides vannituba

Vannitoa meeleolu muudavad siin romantiliseks tumedad värvitoonid ning lillemustriga tapeet. Eraliseisev vann toob omaette antiikset hõngu ruumi juurde.

LEIA TOOTED SIIT:

Hubane vannituba

Pehmed ja soojad toonid toovad tuppa hubasust. Eraldiseisev vann toob vannituppa elegantsust ja õhulisust.

LEIA TOOTED:

Renessansiaegne interjöör

Vahel võib ruumi kõige silmapaistvam osa olla põrand! Glasuuritud portselanplaadid, mis on inspireeritud renessansiaegsetest maalidest aitavad luua loomingulise ja inspireeriva ruumi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Romantiline maakodu

Soojad toonid koos romantiliste ja graatsiliste dekooridega võimaldavad luua aegumatuid lahendusi, mis muudavad interjööri eksklusiivseks.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Aegumatu hõng

Julged ja tugevad värvid ning erinevate ajastute stiilne mix teeb selle elutoa tõeliselt silmapaistvaks. Laerosett toob omaltpoolt interjööri veelgi omapära ning ajastuhõngu.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Vaata lakke

Kui tavaliselt piirdutakse ainult ühe laerosetiga, mis on tavaliselt paigutatud laelambiga kohati, siis siin loovad just need mitmed kümned laerosetid maagiliselt romantilise atmosfääri.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Romantiline vannituba

Heledad toonid, kontrastsed materjalid ning mööbli kurvikad jooned. Kui päris puitu ei julge vannitoa põrandale panna, siis on suurepärane alternatiiv puitu meenutav põrandaplaat.

Vaata põrandaplaate meie e-poes ⇒

Vaata vanne meie e-poes ⇒

Rustikaalne vannituba

Minimalistlikku ja väiksesse vannituppa saad tuua omapära juurde rustikaalsete detailidega. Siin loob rohmaka viimistlusega valamukapp just paraja kontrasti.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒