Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00
+372 677 64 78
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

2020 sisekujundustrendid vannitoas

Millised on 2020. aasta sisekujundustrendid vannitoas? Hiljuti rääkisime selle aasta keraamiliste plaatide trendidest, aga kuidas on lood sisekujundusega vannitoas? Kas vannituba on võimalik lihtsa vaevaga mõne trendika detailiga säravamaks ja moodsamaks muuta või tuleks teha ikka totaalne muutumine?

Pronks- ja messingdetailid

Nii pronks, kui messing on sellel aastal vannitoas detailidena suured hitid. Oma värvi ja tekstuuriga lisavad nad vannitoale elegantsi, glamuuri ja mõnusat “vintage” meeleolu. Vaheta vana peegel välja näiteks pronksist raamiga peegli vastu ning kombineeri see kokku koos segistiga või soeta uued seebidosaatorid, vaheta välja valamukapinupud. Lihtsate detailidega mängides võid vannitoas suure stiilimuutuse teha ja sel aastal väga trendikas olla.

2020. aasta sisekujundustrendid

Pilt: adoremagazine.com

2020. aasta sisekujundustrendid

Pilt: Collective Studio

Eraldiseisev vann

Eraldiseisev vann on juba mõnda aega moderne olnud.  Sedasi üksikuna seisev vann eeldab kindlasti ka suuremat vannituba mõjudes eriti elegantse ja luksuslikuna. Eriti trendikad ja julged on värvilised ja ka musta värvi vannid, mis annavad visuaalselt ruumile mõnusa sügavuse. Mõned mustad vannid leiad meiegi tootevalikust.

Kammkarbikujulised plaadid

Lisaks üldistele trendidele keraamiliste plaatide seas väärib mainimist, et metroostiilis ristkülikukujulised plaadid on nüüd juba eilne päev. Inimesed otsivad midagi põnevamat, midagi teistsugust ja erilist. Menukaks juba eelmisestki aastast osutusid kuusnurksed plaadid, aga täiesti uhiuueks sisekujundustrendiks on kammkarbi kujulised plaadid, mis lisavad interjööri mõnusat särtsu, geomeetrilisust, mustrit ja põnevust.

sisekujundustrendid

Pilt: Period Property Store

sisekujundustrendid

Pilt: Mandarin Store

sisekujundustrendid kammkarbikujulised keraamilised plaadid

Pilt: Emily Henderson

Poole seina plaatimine

Juba möödunud aastal väga trendikaks saanud osalise/poole seina plaatimine ja värvimine jätkab oma populaarsust ka sellel aastal. Poole seina plaatimine eeldab siis eriti niiskuskindlat värvi plaadivabale poolele. Sellises stiilis plaatimine loob vannituppa mõnusad kihid ja tasandid muutes üldist pilti oluliselt põnevamaks ja mängulisemaks.

sisekujundustrendid - poolikult plaaditud sein

Pilt: www.mydomaine.com

sisekujundustrendid

Pilt: Period Property Store

Liistud ja bordüürid

Jah, lugesid õigesti – bordüürid on tagasi! Kuna poole seina plaatimine on väga populaarne hakatakse kahe erineva viimistluse vahele paigaldama bordüüre ja liistusid. Eriti popid on reljeefsed bordüürid ja paksemad liistud, mis ulatuvad seina tasapinnast veidi kaugemale, moodustades kahe viimistluse vahele nn pisikese tasapinna, millele saab sisekujundusdetailidena lisada pildiraame või miniatuurseid lillevaase.

Effektsed peeglitagused seinad

Vannitubade sisekujunduses pannakse see aasta väga suurt rõhku nn meiginurkade (powder room) kujundamisele, rõhutades sellega ühteaegu iseendale aja leidmise olulisust kui ka andes lisavürtsi vannitoa interjöörile. Peeglitagused seinad saavad olema eriti julged ja dramaatilised ning väga effektsete valguslahendustega. Üldises interjööris on ammu juba kasutatud kontrastseinu, nüüd jõuavad need sisekujundustrendid ka vannituppa.

sisekujundustrendid

Pilt: elliecashmandesign.com

sisekujundustrendid

Pilt: Pinterest

sisekujundustrendid

Pilt: Linda Hayslett

Autor: Triinu Aruoja. Minimalistliku maailmavaatega isetegijast pereema ning www.ttaru.com sisekujundus- ja kodublogi asutaja ja eestvedaja.

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: