Avatud: E-N 10:00-18:00, R 10:00-17:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

2021 sisekujundustrendid vannitoas

On aeg uuendusteks – 2021 uued sisekujundustrendid vannitoas!

Iga uue aasta algusega kaasneb soov teha restart ehk uuendus mingis elu aspektis. Pole kahtlust, et vannituba on ideaalne ruum millest värskendamist alustada; lõppude lõpuks toimuvad seal kõik meie igapäevased enesehoolduse rituaalid ja see võiks olla mugav ning rahulik paik. Vannituba peaks olema koht, kus meile meeldib aega veeta, olenemata sellest kas harjame lihtsalt hambaid või mõnuleme vannis lemmik raamatuga. Siit leiategi 2021.aasta trendid ja inspiratsiooni, kuidas oma vannituba uuel aastal muuta tõeliseks enesehoolduse templiks.

Trend vannitoas: Efektne valgusti

Plafoonvalgustid on vannitoas eilne päev. Vannituba ei ole ammu juba kõle sanitaar-ruum, kus kiirelt hambaid pesta, see on ruum kus lõõgastuda ning aega veeta. 2021.aastal valige oma vannituppa kindlasti efektne rippuv valgusti või suur lühter, ning näete kuidas ruum hakkab elama ja muutub hubaseks.

sisekujundustrend efektne valgusti

Subway ehk metrooplaadid

Ka 2021.aastal ei kao metrooplaadid kuskile. Need plaadid on tulnud, et jääda – aga seekord värviga. Uuendage oma vannituba silmapaistvates värvides metrooplaatidega, ning saate olla kindel, et see on disainilahendus aastateks.

metrooplaadid

Roosa metrooplaat. Alessandro Guimarães

Sisekujundustrend Floora ja Fauna

(taimestik, loomad ja troopika)

Kui otsite midagi silmapaistavat, siis loodusest inspireeritud vannitoa sisekujundustrendid on sel aastal kindlasti pilgupüüdjad. Looma- ja taimemustrid või lopsakad taimed vannitoas, muudavad ruumi troopiliseks paradiisiks,  kus mõnusalt lõõgastuda.

Sisekujundustrend Graafilised tapeedid

2021.aastal on vannitoas kuumaks trendiks kindlasti tapeedid. Laske oma fantaasial lennata ning kombineerige keraamilisi plaate koos silmapaistvate tapeetidega. Pilkupüüdev tulemus on garanteeritud.

sisekujundustrend graafiline tapeed

Sisekujundustrend Marmor

Küll küllale liiga ei tee ehk sel aastal võib vannitoas julgelt kasutada ka marmorit – ja mitte ainult musta ja valget. Tooge vannituppa värviline marmor ning näete, kuidas ruum muutub šikiks ning kuninglikuks.

Trend vannitoas: Pehmed kangad

Vahetage vannitoamatt täismõõdus vaiba vastu ning näete, kuidas vannituba muutub hubaseks toaks, kus aega veeta. Akende olemas olul vannitoas riputage nende ette lendlevad kardina, mis lisavad vannitoale veelgi pehmust ning tunnet, et tegemist on toaga, mitte sanitaar-ruumiga.

kangad vannitoas

Sisekujundustrend vannitoas: eraldiseisvad vannid

Vannid ei ole mood ega trend, ent see aasta on need eriliselt keskpunktis. Suured, erilise disainiga vannid, kus pikalt mõnuleda saavad sel aastal veelgi tähelepanu.

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: