Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

HAFA Bathroom Group – Hafa vannitoa brändi tutvustus

hafa vannitoad

Lintmani tootevalikust võib leida kolm Rootsi vannitoa brändi, mis kuuluvad HAFA Bathroom gruppi. Hafa Bathroom Group AB ajalugu ulatub 1962. aastasse, kui kaks mööblitootjat – üks Halmstadist ja üks Falkenbergist – ühinesid Hafaks.

Hafa on Rootsi suurim eraomandis olev vannitoaettevõte ja turustab oma tooteid kolme kaubamärgi all – Hafa, NORO ja Westerbergs. Ettevõte tegutseb kõigis Põhjamaades ja Balti riikides. Üks meeskond ja kolm kaubamärki võimaldab neil pakkuda ainulaadset kogemust ning lugematuid võimalusi ja paindlikkust. Nende eesmärk on olla kõige kliendikesksem vannitoaettevõte, mis kajastub nende töökultuuris ja iga töötaja tegevuses.

Selles artiklis tutvustame lähemalt ühte Hafa Bathroom Group AB’sse kuuluvat brändi – Hafat.

Hafa standardiks on kõrge kvaliteet. Hafa kirg vannitubade kui ka isikupärase interjööri vastu aitab neil disainida funktsionaalseid ja vastupidavaid tooteid. Pidev areng, uute disainide ja materjalide katsetamine, on märksõnad, mis iseloomustavad nende igapäevast tööd. Hafa pakub laia valikut kogu vannitoa jaoks, kus keskendutakse kaasaegse disainiga vannitoamööblile.

Hafa on vannitubade sisustamises vaieldamatult Põhjamaade tugevaim bränd ja turuliider.

Hafa valikust leiab disainvanne, valamuid, erimõõdulist mööblit, mida saab vastavalt enda soovile komplekteerida ning valida ka erinevate viimistlusmaterjalide ja toonide vahel. SINTEFi heakskiidetud kvaliteetsed segistid, säästlikkusele keskenduvad dušilahendused ja vannid koos massaažifunktsioonidega või ilma – on vaid väike väljatoodud tootevalik.

Hafa vannitubade klientideks on teadlik inimene, kes eelistab kvaliteeti ning on huvitatud sisekujundusest. Koostöös disaineritega tehakse pidevat tootearendust, et pakkuda klientidele parimate funktsioonide ja kõrge kvaliteediga tooteid ning saavutada nii terviklik ja läbimõeldud lahendus Sinu vannituppa.

Hafa peamised eelised:

  • Kaasaegne kaubamärk
  • Kaubamärk keskendub kaasaegsele disainile ja vastupidavusele ning pakutab nii klientidele kui edasimüüjatele vannitoa segmendis parimaid tooteid;
  • Toodete uuendusliku disaini ja mitmekesisusega luuakse klientidele võimalus väljendada oma isiklikku stiili.
  • Kaubamärgi fookus kliendil
  • Hafa Group´i meeskonna pühendumus ja uuenduslik mõtlemine tagab kvaliteedi kõigis valdkondades.

HAFA disainerid – isiklik ja kaasaegne disain
Hafa disainerite tõeline kirg sisekujunduse ja kasutamismugavuse vastu tagab uuenduslikud ning põnevad tooted, mis on kohandatud Teie vannitoa jaoks. Kaasaegne stiil on ühendatud kõrge kvaliteedi ja ajatu disainiga. Hafa disainerite nimekirjast leiab sellised nimed nagu: Måns Broman; Charlotte Johansson; Riccardo Vercellotti; Rutger Andersson Jne.

Måns Broman

Måns Broman

Charlotte Johansson

Riccardo Vercellotti

Riccardo Vercellotti

Charlotte Johansson

Hafa vannitoamööbel – justkui eritellimusmööbel

Erimõõdulist mööblit, mida saab vastavalt enda soovile komplekteerida ning valida ka erinevate viimistlusmaterjalide ja toonide vahel. Nii palju erinevaid võimalusi justkui oleks tegemist eritellimus mööbliga. Valige juurde erinevad tööpinnad, uputatavad valamud, pinnapealsed valamud, käepidemed jne. Kvaliteetne disain ning kasutamismugavus, hästi läbimõeldud valgustus ning soft-close sulgemisega sahtlid.

Vannid – kvaliteetsed materjalid ning ülim mugavus

Hafa pakub elegantseid ja ergonoomilisi vanne, mis tänu erinevate disainidele sobituvad mistahes vannitoaga. Hafa Sun-seeria vannid on valmistatud kvaliteetsest sanitaarakrüülist ja on saadaval nii ümara kui ka kandilise mudelina. Vann Original, Hampton ja Queen on valmistatud valatud marmorist, mis tagab sooja vannivee pikaks ajaks.

Segistid – veesäästlikud ning kvaliteetsed segistid vannituppa ja kööki

Hafal on pikaajaline segistite tootmise kogemus, mis tagab ülima kvaliteedi ja kasutamismugavuse. Segistite tootmise fookuses on nende kestvus – kasutatakse kõrgeima kvaliteediga materjale ja komponente, mis aitavad ka säästa vett. Water Save, Cold Start, Eco Move on Hafa segistite keskkonnasäästlikud funktsioonid. Hafa valikust leiab stiilsed, erinevad värvi, segistid nii vannituppa kui kööki.

Rätikukuivatid – stiilsed erinevates värvides

Hafa rätikukuivatid pakuvad vannitubadele luksust. Suur valik energiasäästlikke rätikukuivateid, mille fookuses on disain ja kvaliteet. Valige süsteem, mis Teile kõige paremini sobib – vesiküte, elektriküte või kombineeritud. Hafa valikus on rätikukuivateid erinevate vannitubade jaoks – väiksemate vannitubade jaoks või suuremate, kuhu mahub korraga palju rätikuid. Erinevad disainid, värvid ja suurused, mis muudavad need tarbeesemed vannitoa ehteks.

Dušiklaasid ja nurgad – praktilised ning vastupidavad

Erinevate lahendustega dušinurgad ja -klaasid nii suurte kui ka väikeste vannitubade jaoks. Ainulaadsed lahendused, alates nišilahendustest ja dušiseintest kuni klassikaliste nurkadeni. Tugevad turvaklaasid ning vastupidavad hinged, et Teie dušinurk kestaks läbi aastate.

LOE VEEL LINTMAN VANNITOABLOGIST: