Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Ruumikas söögituba ja köök 2in1

Suured, heledad plaadid teevad ruumi kergeks, avaraks ja õhuliseks. Lisaks sellele on põrandat ka lihtne hooldada ning puhastada.

Leia sarnased tooted:

Naturaalne vannituba

Naturaalne on moes! Ja sellega on paljud kaasaegsed vannitoad hakanud kasutama vannitoa nautraalsemat kujundust. See disain on täielikult inspireeritud looduslikest elementidest ja materialidest nagu keraamika, puit ja tekstuuriga kivi

LEIA SARNASED TOOTED:

Istepink duširuumis

Kui duširuumi kasutavad erinevates vanustes isikud, on mõislik sobivusel paigutada istepink.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannituba naturaalse valgusega

Praktiline nipp on eraldada vannitoas dušinurk ning vann pooliku seinaga. Siin on ruum ohtra päevavalgusega, mis teeb ruumi koheselt ka hubasemaks. Erikujuline vann tuub ruumi isikupärasust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik vannituba

Kasuta oskuslikult oma vannitoa nurk ära ning aseta sinna nurgvann massazi funktsiooniga. Veelgi lõõgastavama atmosfääri saavutamiseks dekoreeri ruum taimedega. Loe siit millised taimed sobivad vannituppa. Soojad toonid ja materjalid (nt puit) tekitavad samuti smugavamat miljööd sinu massazivannis käigule.

LEIA SARNASED TOOTED:

Minibassein väliterrassil

Kui majal on avaram väliterass, siis tasub kindlasti mõelda lisaks välisöögilauale ning grillimise tarbetele sinna lisada ka üks lõõgastav minibassein, mis sobib ka põhjamaisesse kliimasse. Kuumadel suvepäevadel võib see olla ka jahutuse eest ning jahedatel kuudel loomulikult soojaks lihaste lõdvestuseks.

VAATA MEIE MINIBASSEINIDE VALIKUT:

Bordüürid on tagasi

Kuna poole seina plaatimine on väga populaarne hakatakse kahe erineva viimistluse vahele paigaldama bordüüre ja liistusid. Eriti popid on reljeefsed bordüürid ja paksemad liistud, mis ulatuvad seina tasapinnast veidi kaugemale, moodustades kahe viimistluse vahele nn pisikese tasapinna, millele saab sisekujundusdetailidena lisada pildiraame või miniatuurseid lillevaase.

LEIA SARNASED TOOTED:

Nutikalt planeeritud väike vannituba

Väike vannituba vajab nutikaid lahendusi. Näiteks jätab visuaalselt parema mulje seinapott, mistõttu on rohkem nähtavat põrandapinda. Dushinurga ning WC poti saab omakorda seinaga eraldada, kasutades nii maksimaalselt pinda ära. Väikeses ruumis näeb visuaalselt parem välja klaasuksega dushinurk, või kui sobib siis täiesti ilma ukse/klaasita, mis omakorda visuaalselt suurendab pisukest ruumi.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Lill ja vaip vannitoas

Vannituppa too julgelt naturaalseid ja pehmeid materjale, lilli ja taimi, puidust korvikesi ja muud, et luua tihtipeale plaatidest tulenev jahe keskkond soojemaks ja hubasemaks.

LEIA TOOTED:

Naturaalne, õdus vannituba

Soojad toonid vannitoas muudavad ruumi soojemaks ja õdusamaks. Niiskuse pärast ruumis, et ole väga tark kasutada puitparketti, kuid sellele on lahenduseks puit-immitatsiooniga keraamilised plaadid.

LEIA TOOTED SIIT:

Osaliselt plaaditud vannitoa seinad

Silmapaistvama ja hubasema tulemuse saad katsetades erinevate materjalidega seinakatteks. Lõbusad mustrid seina osadele, mis on duši ja vannialast eemal loovad õhulise ja rõõmsameelse meeleolu.

LEIA TOOTED:

Niiskuskindel parkett

Köökides on tavapäraselt suur läbikäidavus ning õnnetusi juhtub ka kõige parimatel kokkadel. Puitparkett toob ruumi soojust ja hubasust, kuid ei ole kuigi niiskuskindel. Sellisel juhul on ideaalne keraamiline parkett – puidu imitatsiooniga keraamilineplaat, mis meenutab naturaalset puitparketti.

LEIA TOOTED:

Ameerika klassika

Ameerikalikult klassikalises stiilis vannituba klaas dušiseinadega ning pehmetes liivatoonides. Väiksesse ruumi on kõik vajalik ära mahutatud ning duši jaoks on jäetud luksuslikult ruumi – sest kellele ei meeldiks sooja veevoolu all end vabalt liigutada!

LEIA TOOTED: