Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Õdus ja mugav vannituba

Naturaalne materjalivalik ja stiilne disain loob ajatu elegantsi, mis õhkab õdusat mugavust. Tammspooniga vannitoamööbel on alati moes ning praktiline. Aktsenti lisavad kuldsed detailid.

LEIA SARNASED TOOTED: 

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas on lihtne viis tuua vannituppa hubasust juurde. Tihti on küll vannitoad vähese valgusega, mistõttu sobivat taime on keeruline leida. Siinne vannituba on aga valgusega üleküllatud, ning ideaalne ruum taimedega dekoreerimiseks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Minimalistlikult kaasaegne vannituba

Minimalistlikku ja kaasaegset vannituba kujundades valige neutraalne värvipalett, kuid hoidke asjad põnevad ja vaheldusrikkad kasutades erinevaid tekstuure, materjale ning tasapindasid.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Pilt: Ishka Designs

Vann on vannitoa staar

Lihtne kuid luksuslik vannituba, kus ruumi staariks on vann, mis on oskuslikult paigutatud suure akna alla koos romantiliste kardinatega, mis lisavad just vajaliku kraadi privaatsust. Madalal rippuv ripp-lamp lisab ka just parasjagu võlu, kuid ei varjuta ruumi tõelist staari – vanni.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Shannon McGrath

Päikseline väike vannituba

Rõõmsameelsed aktsiendivärvid toovad ruumi helguse ja päikese.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hele, lihtne vannituba

Sirged jooned, lihtsad siluettid, puhtad värvid ning trendikad lahendused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Soe, Skandinaavia stiilis köök

Endiselt on populaarsed puitu meenutavad keraamilised plaadid.  Naturaalse puidu probleem seisneb selles, et see nõuab palju hooldust ning kipub niiskusega mängima, seetõttu on puiduefektiga keraamilised plaadid ideaalne alternatiiv looduslikule puidule. Puidu visuaalne soojus klassikalise keraamilise plaadi vastupidavusega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Trendikas vannituba

Trendikas vannituba puitimitatsioon keraamiliste plaatidega toob ruumi soojust ja hubasust. Palju tähelepanu on pööratud detailidele, et luua omapärane ning originaalne vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad muidu kitsale ruumile avarust ning poti kohal olev seinanišš on nii praktiline kui ka ilus.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannituba minimalistlikus stiilis

Värve minimalistlikust interjöörist palju ei leia – reeglina on kasutuses palju valget ning selle variatsioone – elevandiluu valge, päljas valge, hallikasvalge, helehall jne. Valge juurde tuuakse vahel naturaalset puitu ning musti või kuldseid aktsente.

LEIA SARNASED TOOTED:

Minimastlik vannituba

Selged ja konkreetsed jooned, funktsionaalsed lahendused ja palju tühja pinda — teisisõnu ruum, kus miski ei riiva pilku iseloomustab minimalistlikku interjööri kõige paremini.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike, eklusiivne vannituba

Kes oleks osanud arvata, et selline väike vannituba võib nii eksklusiivne välja näha (mõõdud 4×1,7m). Eraldiseisev vann on koos dushiga ruumi otsas ning eraldatud klaasseinaga. Kasutatud on trendikaid hexagoni ja metrooplaate ning hubasuse jaoks puitimitatsiooniga plaate.

LEIA SARNASED TOOTED:

Stiilipuhas dusinurk

Stiilne, skandinaavialik dušinurk kontrastsete mustade joontega. Betoonvalamu lisab omapära ning rustikaalsust.

LEIA TOOTED:

Babyblue vannituba värvilise vanniga

Sisekujunduses on tähtsad detailid, et lõpptulemus kaunis ja omapärane oleks. Siin on loodud omapärane lahendus, kus tähelepanu keskpunktiks on Babyblue vann

Pilt: Maison Valentina

LEIA SARNASED TOOTED:

Soojades toonides vannituba

Soojades toonides puhas ja selgete joontega vannituba. Sisseehitatud nišid koos valgustusega lisavad eripära ning muudavad ruumi visuaalselt veelgi suuremaks. Samas on need ka käepärased kohad, kuhu asetada pesemisvahendid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaavialik vannituba

Tagasihoidlik ja stiilne: Skandinaavialiku stiiliga ei pane kunagi mööda. Stiilipuhtad selged jooned ja heledad ning tagasihoidlikud värvid iseloomutavad seda stiili.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Minimalistliku vannituba

Puhta joonega, minimalistik vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad kergust ning nurgeline vann hoiab ühte joont üldise disainiga, kus mängivad erilist rolli just erinevad ruudu ja ristküliku kujulised elemendid ja süvistused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Moderne, isikupärane vannituba

Miks mitte sobitada vanni värv vannitoamööbli ja/või aksessuaaride värvidega? See toob kindlasti vannituppa isikupära ja modernsust!

LEIA SARNASED TOOTED

Väike, hubane vannituba: Malluka vannituba

Ka väike vannituba võib olla maja või korteri uhkuseks. Õige plaadi- ja värvivalik on seejuures väga tähtis. Heledamad toonid teevad ruumi visuaalselt suuremaks. Paigaldadades suuremamõõtmelised plaadid, tekitad vähem vuugivahesid, mis omakorda jätab ühtlustatuma mulje. Kui soovid ruumi visuaalselt laiemaks teha, paiguta plaadid horisontaalselt.

Suure erinevuse lõpptulemuses toob omakorda sisse vannitoa valgustus: loo illusioon suuremast vannitoast valgustatud peegliga või valgustatud seinasüvenduste või laekarniisiga.

LEIA TOOTED:

Sinine köök

Julged toonid köögis? Miks mitte! Too kontrasti säravate ja rõõmsate värvidega!

LEIA SARNASED TOOTED:

Monokroomne vannituba

Must-valge kombinatsioonid on 2020. aastal eriti trendikad. Julgematel soovitame kombineerida keraamilisi plaate must-valgete mustritega. Kuid disainiga samatähtis, kui isegi mitte tähtsam on vannitoa praktiline sisustus. Rätikuredel või rätikukuivati on väga praktiline, ent üllataval kombel mitte igas vannitoas tavapärane.

LEIA SARNASED TOOTED:

Simplistlik vannituba

Minimalistlik kuid mugav ja soe vannituba. Et vanniskäiku privaatsemaks muuta, tee seina vanni jaoks süvend. Industriaalsema stiili saavutamiseks jäta julgelt torud lahtiseks ja katmata. Too ruumi erinevaid materjale (või näiliselt erinevaid materjale), et ruum omapärasemaks teha. Puit toob alati ruumi pehmust ja soojust juurde, kuid vannitoas ei ole puit just kõige parem valik, kuna võtab kergesti niiskust sisse. Seepärast on vannitoas parim lahendust puitparketti meenutav plaat.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Põrandaplaadid elutoas

Elutuba on tihti suure läbikäidavusega ruum. Pikaajalise ja vastupidava põranda saad sellisel puhul plaatides. Ühtlasi saavutad sellega ka skandinaavialikuma ja minimalistlikuma tulemuse.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Pinterest

Ruumikas, hele vannituba

Minimalistlik vannituba, millest on ometi piisavalt huvitavaid detaile. Näiteks lainetega keraamilised plaadid toovad muidu lihtsakoelisse vannituppa eripära.

LEIA SARNASED TOOTED:

Stiilne subway stiilis plaat köögis

Metroo ehk subway stiilis plaadid on tänapäeval populaarsed nii köökides kui ka vannitubades. Nende ajalugu ulatub aga tagasi 20. sajandi algusaastatesse kui esmakordselt avati New Yorgis metroo. Metrooplaatide üks idee oli, et neid oleks ka lihtne hooldada. Läikiva ja glasuuritud viimistluse tõttu on need plekikindlad, kergesti puhastatavad ja peegeldavad valgust. Tänu utilitaarsusele, hügieenilisusele ja minimalismile on need plaadid samade omaduste tõttu valitud ka tänapäeval seinakatteks vannitubadesse, köökidesse, poodidesse ning kohvikutesse.

LEIA SARNASED TOOTED:

Tööstuslikus stiilis vannituba

Tööstuslikust stiilist inspireeritud vannituba, kus torud on uhkelt näha ning materjalid nagu kivi, betoon ja metall on au sees.

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaavialik, helge vannituba

Väikeses vannitoas tuleb ruum kavalalt ära kasutada. Nii on näiteks kaval ehitada seinad natuke välja ja kasutada tekkinud pealist kui riiulit. Samuti jättes valamualused vabaks jätad visuaalselt mulje kui suuremast ruumist. Ning kindlasti annab väikesele vannitoale visuaalselt ruumi juurde klaasist dušisein.

LEIA SARNASED TOOTED:

Keraamilised plaadid elutoas

Keraamiliste plaatide selgeks eeliseks on see, et neid on kerge puhastada. Seepärast otsustatakse tihtipeale keraamiliste plaatide kasuks ta teistes ruumides kui ainult vannitoas. Siinsed tekstiiliimmitatsiooniga keraamilised plaadid jätavad ruumi sarnaselt tapeedile visuaalselt sooja ilme.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hipster vannituba

Pisikene vannituba tundub visuaalselt suurem kui kasutada värvivalikus heledaid toone. Kui aga kõik valgeks teha võib see liiga monotoonsena mõjuda. Väikesed detailid toovad ruumi ellu. Kui vannitoas ei ole naturaalset valgust, siis kasuta kunst või kuivatatud taimi.

LEIA TOOTED:

Ühendatud vannituba

Hollywoodilik luksus: vannituba magamistoas. Miks mitte? Võib-olla ei pea igal pool uksed vahel olema? Vahel ka igati praktiline kui näiteks vannitoa nurgas ei ole akent, mis tooks ühtlasi valgust sisse ning õhutaks ruumi. Seinasisene renntrapp dušinurgas hoiab visuaali puhta ja modernse.

LEIA TOOTED:

Helesinine unistus

Väike kuid imepärane vannituba, mis on toodud ellu heletade ja kergete toonidega. Kasutades dušikardina või kabiini asemel delikaatset ja modernset dušiseina, võidad koheselt ka ruumi suurusest – visuaalselt tundub, et ruum oleks justkui suurem!

LEIA TOOTED:

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas toovad värkust ja elu! Kasuta taimi kui sisustuselementi, arvestades aga sellega, et vannituppa ei sobi kõik taimed. Kui päris rohenäpp ka pole, siis võid otseloomulikult kasutada ka kunsttaimi – rohkem elu ja värvi ruumis on koheselt garanteeritud.

LEIA TOOTED

Naturaalsetes toonides vannituba

Pehmed ja soojad toonid, mis toovad silme ette Itaalia maalilised linnad, mille kitsad tänavad on kaetud paekiviga.

LEIA TOOTED:

Geomeetrilised mustrid köögis

Eripäraesd kujud ja geomeetrilised mustrid toovad muidu väga minimalistlikku rohkem elu ja põnevust juurde!

LEIA TOOTED:

Väike vannituba

Väike aga tubli vannituba. Hele värvigamma teeb ruumi näiliselt suuremaks, samas värvi ja õdusust toovad tuppa taimed. Julgelt võib kasutada ka kunsttaimi, mida pole tarvis rohkem hooldada kui aeg-ajalt vaid tolmu pühkida. Efekt on aga samaväärne.

LEIA SARNASED TOOTED:

Naturaalne, õdus vannituba

Soojad toonid vannitoas muudavad ruumi soojemaks ja õdusamaks. Niiskuse pärast ruumis, et ole väga tark kasutada puitparketti, kuid sellele on lahenduseks puit-immitatsiooniga keraamilised plaadid.

LEIA TOOTED SIIT:

Niiskuskindel parkett

Köökides on tavapäraselt suur läbikäidavus ning õnnetusi juhtub ka kõige parimatel kokkadel. Puitparkett toob ruumi soojust ja hubasust, kuid ei ole kuigi niiskuskindel. Sellisel juhul on ideaalne keraamiline parkett – puidu imitatsiooniga keraamilineplaat, mis meenutab naturaalset puitparketti.

LEIA TOOTED:

Vannituba päikesetõusus

Päikesetõusu hurmavas valguses on siin eriti mõnusad hommikused iluprotseduurid. Kui maja ümbruskond seda lubab, siis naturaalne valgus vannitoas mõjub väga lõõgastavalt.

LEIA TOOTED:

Hubane vannituba

Pehmed ja soojad toonid toovad tuppa hubasust. Eraldiseisev vann toob vannituppa elegantsust ja õhulisust.

LEIA TOOTED:

Hubane vannituba

Mõnusalt malbe ja hubane – sellistes toonides vannitoas on alati soe tunne.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Minimalistlik mööbel

Alati ei pea mööbli valimiseda üleliigselt pead valutama. Minimalistlik ja tagasihoidlik valamukapp sobib suurepäraselt kokku omapäraste detailidega.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒