Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Roosa vannituba

See vannituba on ideaalne näide, kuidas mängida ühe värvitooni eri nüanssidega. Roosad metrooplaadid seinal ja põranda lehetaoline motiiv toovad energiat, samas kui lavendlikarva sein rahustab. Messingust tööstuslikus stiilis valgustid lisavad muidu romantilisele vannitoale sobivat kontrasti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Eric Piasecki

Köögi tagasein

Moderne köögi tagasein valge metrooplaadiga plaaditud kaunis geomeetrilises mustris. Mustad vuugivahed on sobitatud musta sanitaartehnikaga ning mööbli detailidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

LOE KA: erinevad plaatimise viisid metrooplaatidele

Naturaalne vannituba

Naturaalne on moes! Ja sellega on paljud kaasaegsed vannitoad hakanud kasutama vannitoa nautraalsemat kujundust. See disain on täielikult inspireeritud looduslikest elementidest ja materialidest nagu keraamika, puit ja tekstuuriga kivi

LEIA SARNASED TOOTED:

Modernne vannituba

Modernne vannituba lihtsate ja selgete joontega ning kerge tööstusliku alatooniga. Seinanišid on väga populaarsed ja praktilised ning on leidnud ka siinses vannitoas endale koha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Rohkete aksessuaaridega vannituba

Küünlad, taimed, pehmemööbel ja muud nipsajakesed ei ole vannitoas kohustuslikud elemendid ja need ei pruugi isegi vannituba muuta funktsionaalsemaks. Ent küünalde, taimed, piltide, vaaside jne toomidega vannituppa muudate selle hubasemaks ning kodusemaks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Poolikult plaaditud sein

Juba möödunud aastal väga trendikaks saanud osalise/poole seina plaatimine ja värvimine jätkab oma populaarsust ka sellel aastal. Poole seina plaatimine eeldab siis eriti niiskuskindlat värvi plaadivabale poolele. Sellises stiilis plaatimine loob vannituppa mõnusad kihid ja tasandid muutes üldist pilti oluliselt põnevamaks ja mängulisemaks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Tööstuslikus stiilis vannituba

Tööstuslikust stiilist inspireeritud vannituba, kus torud on uhkelt näha ning materjalid nagu kivi, betoon ja metall on au sees.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kalasaba muster vannitoa seinal

Kalasaba muster on väga trendikas. Läikivate, subway stiilis plaatidega saavutad kaasaegse tulemuse. Kontrastsed tumedad värvid ja nii puit kui metall materjalina komplimiteerivad üksteist.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vahemere mustrid skandinaavialikus vannitoas

Mustritega keraamilised plaadid ei ole ainult vahemerelisse hõngu mõeldud. Edukalt annab kombineerida vahemere stiilis plaate muidu skandinaavialikku vannituppa. Tähtis siinpuhul on tasakaal.

LEIA SARNASED TOOTED:

Subway plaadid

Metroo ehk subway stiilis plaadid on tänapäeval populaarsed nii köökides kui ka vannitubades. Metrooplaatide üks idee oli, et neid oleks ka lihtne hooldada. Läikiva ja glasuuritud viimistluse tõttu on need plekikindlad, kergesti puhastatavad ja peegeldavad valgust. Tänu utilitaarsusele, hügieenilisusele ja minimalismile on need plaadid samade omaduste tõttu valitud ka tänapäeval seinakatteks vannitubadesse, köökidesse, poodidesse ning kohvikutesse. Nüüd võib neid plaate leida ka erinevates mõõtudes, ent serva all olevad nurgad on endiselt selle plaadi tunnusjooneks.

LEIA TOOTED:

Betoonseinadega vannituba

Industriaalses stiilis vannituppa toovad omapära mustrilised põrandaplaadid. Pehmust lisab puidust vannitoakapp ning loomulikult lopsakas vannitoataim.

LEIA TOOTED:

Tööstuslik vannituba

Tööstuslikus stiilis vannituba, kus torud on jäetud katmata ning piirdutud ainult minimaalse dekoratsiooniga. Suur aken toob väikesesse ruumi ohtralt valgust ning valged plaadid seinal teevad väiekse ruumi visuaalselt suuremaks. Mõnus kontrast on puiduimmitatsiooniga põrandaplaadid, mis toovad muidu natukene külma vannituppa soojust juurde.

LEIA TOOTED:

Rustikaalne vannituba

Minimalistlikku ja väiksesse vannituppa saad tuua omapära juurde rustikaalsete detailidega. Siin loob rohmaka viimistlusega valamukapp just paraja kontrasti.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Väike köök

Väikeste ruumide puhul on loomingulisus eriti tähtis. Mängulisust saad lisada juba ainuüksi eri värvi keraamiliste plaatide kasutamisega.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Telliskivid elutoas

Telliskivi optika sobib ka siseruumidesse. Kombineeri erinevaid materjale ning lisa ruumile mängulisust.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Industrial vintage

Hetke kuum vannitoatrend: Industrial Vintage stiil. Inspireeritud vanadest tehastest ja industriaalsetest ehitistest. Seejuures meenutades natuke New Yorki lofte 80-ndatel aastatel: dušiseinad mustade metallraamidega, harjatud vask, betooni efektiga seinad, katmata torud ja suured avatud aknad. Need elemendid annavad “laoruumi” ning nn. lõpetamata ruumi tunde, mis on selle stiili disaini lõppeesmärk.

Tööstusliku tunde saavutamiseks kasutatakse kõige sagedamini looduslikku värvipaletti: segu hallidest, neutraalidest ja maalähedastest värvitoonidest. Need lihtsad värvid võimaldavad kasutada mööblit ja muid tarvikuid ruumi elavdamiseks.

 

Leia sarnaseid tooteid ⇒ 

Lõunamaised mosaiigimustrid

Lõunamaade mustrid ja värvid põhjamaises köögis? Miks mitte! Väikestest detailides koosnev mosaiikplaat lisab mõnusat värskust ning toob sooja päikse Sinu kööki. Tasakaalusta värvilised mustrid monokroonsete toonidega või pehmete pastelltoonidega. Võid kasutada ka robustseid materjale mis oleks lillemustrile kontrastiks.

Vaata toodet meie e-poes ⇒

Plaadid esikus

Plaadid eluruumides ja esikus lisavad interjöörile omapära. Telliskivi immiteerivad universaalplaadid toova tööstuslikku hõngu ning sobivad hästi teiste robustsete materjalidega kombineerimiseks.

Vaata toodet meie e-poes ⇒