Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Dušinurk Milda

Kuumakse al. 35.05 / 60 kuud

1,051.001,238.00 / tk

Liugustega dušinurk on klassika ning stiilne ja mugav lahendus. Sellised uksed on eriti praktilised siis, kui ei ole küllaldaselt ruumi uste avamiseks.

Toodet on võimalik tellida ka erimõõdus. Saatke päring aadressil salong@lintman.ee!

Kui muuta dušiseina standardkõrgust, lisandub hinnale 15%. Maksimaalne kõrgus 210 cm. Dušinurga puhul saab ukse paigaldada nii vasakule kui paremale, v.a mustrilise või mattklaasi korral. Kui tellite mustrilise või mattklaasiga dušinurga, siis mainige eelnevalt, kas soovite ust vasakule või paremale. Skeemil on näidatud parempoolne uks!

Dušinurk Milda kuulub kollektsiooni “Harmoonia“. Selle kollektsiooni loomisel lähtusid disainerid vormide harmooniast, minimalismist ja elegantsusest. Nende dušinurkade konstruktsioon on stabiilne, mugav ning veekindel. Läbipaistvad, sirged, raamideta pinnad sulanduvad ümbritsevasse keskkonda, lastes domineerida värvidel, mustritel ja siseviimistlus detailidel. Privaatsust saab luua valides dušinurgale mati- või mustrilise klaasi.

Tõstemehhanism on täiustatud ning see võimaldab paremini tihendada  dušikabiini alumist serva. Hinged tõusevad avamise ajal üles ning nii surutakse kabiini uks vastu selle alaservale kinnitatud tihendit. See mehhanism aitab ust ka kergemini sulgeda – kergelt tõugates sulgub uks ise.

  • Elegantne ja funktsionaalne disain
  • Karastatud 6 mm turvaklaas
  • NANO kattega klaas
  • Tugev ja stabiilne konstruktsioon
  • Valikus kuus erinevat klaasi viimistlust
  • Liuguks

Allalaadimiseks

Tootekood: - Kategooria:

Lisainfo

Kaal 31 kg
Vali klaas

Kirgas, Toonitud hall, Toonitud pruun, Mustriline

Tarneaeg

5 – 6 nädalat

Bränd

Toote mõõdud

, ,

Sarnased tooted