Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

HAFA Bathroom Group – NORO vannitoa brändi tutvustus

Lintmani tootevalikust võib leida kolm Rootsi vannitoa brändi, mis kuuluvad HAFA Bathroom gruppi. Hafa Bathroom Group AB ajalugu ulatub 1962. aastasse, kui kaks mööblitootjat – üks Halmstadist ja üks Falkenbergist – ühinesid Hafaks.

Hafa on Rootsi suurim eraomandis olev vannitoaettevõte ja turustab oma tooteid kolme kaubamärgi all – Hafa, NORO ja Westerbergs. Ettevõte tegutseb kõigis Põhjamaades ja Balti riikides. Üks meeskond ja kolm kaubamärki võimaldab neil pakkuda ainulaadset kogemust ning lugematuid võimalusi ja paindlikkust. Nende eesmärk on olla kõige kliendikesksem vannitoaettevõte, mis kajastub nende töökultuuris ja iga töötaja tegevuses.

Selles artiklis tutvustame lähemalt järgmist Hafa Bathroom Group AB’sse kuuluvat brändi – NORO.

 

NORO

Noro on Hafa Bathroom Groupi kolmas ja kõige uuem bränd, mis on loodud aastal 2007. NORO on täna Rootsi suurim vannitubade pakkuja, mis koosneb üle 40-aastase kogemusega meeskonnast. Brändi esindab Põhjamaades rohkem kui 250 edasimüüjat.

Noro disainifilosoofia põhineb Põhjamaade kõrge kvaliteediga traditsioonidel. Brändi tootevalik on äärmiselt lai ja spetsialiseerunud laiemale sihtgrupile. Tootevalikust leiab igaüks enda vannituppa sobiliku valamu, segisti, vanni või valamukapi. Mööblivalik katab ära nii väikeste kui ka avarate vannitubade vajadused. Kitsad valamud on äärmiselt praktilised väiksemates vannitubades kuid sama-aegselt on valik äärmiselt lai, pakkudes kaasaegseid disaine ja võimaldades leida igal kliendil endale meelepärane vannitoasisustamiseks vajalik element.

Noro brändi põhiväärtus on kliendi rahulolu tagamine. Noroga kokku puutunud kliendid teavad, et kaubamärgi alt leiab tervikliku lahenduse oma vannituppa, mis on ühtlasi kvaliteetne ja funktsionaalne. Noro kaubamärgi eesmärk on olla tootevalikuga turvaline, lihtne ja personaalne.

Brändi üheks põhieesmärgiks on olla ka keskkonnasõbralik. Noro keskkonna mõju tuleneb suuresti transpordist ja siin püüavad nad seda minimeerida, valides alati kõige tõhusama ja võimalikult vähese keskkonnamõjuga viisi, valides eksportijad, kellel on keskkonnasertifikaat.

Loomulikult järgivad Noro tooted kehtestatud standardeid, vastavalt seaduses nõutavale CE -märgisele ja mis näitab, et järgitud on tervise-, keskkonna- ja ohutusnõudeid puudutavaid reegleid. Nende tooted on heaks kiidetud ja testitud vastavalt kehtivatele EN standarditele.

Safe! Simple! Personal! – NORO Spirit!

NORO peamised eelised:

  • Toodete kõrge kvaliteet ning funktsionaalsus;
  • Kliendi rahulolu tervikliku vannitoa leidmisel – detailideni läbimõeldud lahendused (näiteks musta värvi detailid vannitoas – käepidemed, valamu pop-up, valgustid, peegli raamid, dušinurga profiilid jne)
  • Lai ning kaasaegne tootevalik;
  • Keskkonnasõbralik ning jätkusuutlik tootmine

UUENDUSLIK VANNITOA MÖÖBEL

Noro lai vannitoamööbli valik sisaldab midagi igaühele. Alates moodsast ning uuenduslikust kuni klassikalise mööblini. Suurem osa Noro mööblist tarnitakse juba kokkupanduna, mis teeb asjad kodusisustaja jaoks lihtsamaks ning kiiremaks.

Vannitoamööbel on isikupärane ning funktsionaalne. Mööbli juurde saab valida erinevaid käepidemeid, valamuid ning peegleid. Kogu mööblil on nn soft-close funktsioon, mis tagab sahtlite ja uste pehme ja sujuva sulgemise. Samuti pakub brändi mööbel head hoiuruumi, talub niiskust ja on kergesti puhastatav.

SILMAPAISTVAD VALAMUD

Noro kaunid valamud on disainitud sobima nende mööbliseeriatega, kuid sobivad suurepäraselt kasutamiseks ka oma lahenduste loomiseks. Valige mitmete erinevate suuruste, disainide ja materjalide vahel. Noro valikusse kuuluvad nii betoonist kui ka roostevabast terasest moodsad pinnapealsed valamud, mille juurde saab kombineerida stiilsed kõrged segistid. Uputatavatele ning portselanist valamutele saab valida erinevat värvi äravoole, mis muudab need isikupärasteks ning silmapaistvateks.

VEESÄÄSTLIKUD NING HÕLPSASTI PAIGALDATAVAD SEGISTID VANNITUPPA 

Noro pakub nii valamu-, vanni kui ka dušisegisteid. Ohutud (põletusvastane kaitse), kvaliteetsed ning veesäästlikud segistid, mis ei tee järeleandmisi disainis.

Noro on valamusegistitele väljatöötanud spetsiaalse tööriistavaba paigaldamise, mis muudab vannitoa sisustamise veelgi mugavamaks. Segistid on saadaval erinevates kõrgustes ja värvides ning testitud SINTEF (Norra) and RISE (Rootsi) organisatsioonide poolt.

DUŠIKABIINID, -NURGAD JA -KLAASID  

Dušši tuleks vaadelda mööblieseme ja investeeringuna. Noro dušinurgad on funktsionaalsed, stiilsed ning mõeldud kestma aastaid. Kuna dušil on vannitoas keskne roll, siis Noro on disaininud tooted, mis on hõlpsasti puhastatavad, ohutud, stabiilsed ning hea disainiga.

Leidke Noro valikust dušinurgad ja -klaasid, mis moodustavad Teie vannitoaga ideaalse terviku. Paljude suuruste ning disainide seast leiab duši nii ruumikasse kui ka väikesesse vannituppa.

LOE VEEL VANNITOABLOGIST: