Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Avar ja hubane köök

See valgusega ülevalatud köök on avar ja hubane. Maakodu hõngu toob iidne saviplaat terrakota, mida on kasutatud tuhandeid aastaid, on alati üks populaarsemaid ja püsivamaid plaatide trendide seas.  Tõelisele terrakota plaadile tekib aja jooksul paatina. Teisisõnu, mida rohkem te seda kasutate ja mida vanemaks see saab, seda parem ja iseloomukam see välja näeb. Oma ruumi kutsuva soojuse lisamiseks pange need plaadid köögist esikuni, garderoobi ja söögitoani.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vann on vannitoa staar

Lihtne kuid luksuslik vannituba, kus ruumi staariks on vann, mis on oskuslikult paigutatud suure akna alla koos romantiliste kardinatega, mis lisavad just vajaliku kraadi privaatsust. Madalal rippuv ripp-lamp lisab ka just parasjagu võlu, kuid ei varjuta ruumi tõelist staari – vanni.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Shannon McGrath

Japandi stiilis vannituba

Üks populaarsemaid sisustustrende on armastus naturaalsete vormide ja orgaaniliste materjalide vastu. Uus aasta toob vannitubadesse Jaapani ja Skandinaavia interjööri hübriidi. Japandi on mõjutatud Jaapani iidsest wasbi-sabi esteetikast, mis hindab ilu selle ebatäiuslikkuses ja püsimatuses, ja põhjamaise sisekujunduse mugavusest ja hubasusest. Koos moodustavad nad uhke ent lihtsustatud interjööri stiili, mida siin ka näha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Soe, Skandinaavia stiilis köök

Endiselt on populaarsed puitu meenutavad keraamilised plaadid.  Naturaalse puidu probleem seisneb selles, et see nõuab palju hooldust ning kipub niiskusega mängima, seetõttu on puiduefektiga keraamilised plaadid ideaalne alternatiiv looduslikule puidule. Puidu visuaalne soojus klassikalise keraamilise plaadi vastupidavusega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Silmapüüdev väikese WC disainlahendus

Leia sarnased tooted:

Sügisene vannituba

Marokko stiilis seinaplaadid loovad stiilse efekt-seina väikeses ning kitsas vannitoas.

Leia sarnased tooted:

Pilt: Pinterest

Trendikas vannituba

Trendikas vannituba puitimitatsioon keraamiliste plaatidega toob ruumi soojust ja hubasust. Palju tähelepanu on pööratud detailidele, et luua omapärane ning originaalne vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad muidu kitsale ruumile avarust ning poti kohal olev seinanišš on nii praktiline kui ka ilus.

LEIA SARNASED TOOTED:

Sobitatud tonaalsused

Selles kollakarva vannitoas on sobitatud eesruumi seina värv dušinurga plaatide värviga. Tonaalsusesse sobivad suurepäraselt juurde looduskivi plaadid, mis ühtlasi loovad terviku lae rustikaalse välimuse ning maakodu stiilis valamukapiga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Disain: Interior Design by Kristina Crestin Design; Architecture by Olson + Lewis
Pilt: Jamie Salomon

Kaunid põranda mustrid

Julged põrandalahendused ei ole kindlasti midagi tagasihoidlikule tüübile, aga on kindlasti riski väärt neile, kes julgevad ekperimenteerida.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Jonn Coolidge
Disain: Brown Design Group

Mustriga põrandaplaadid

Selle rahuliku vannitoa toovad esile sinaka varjundiga mustrilised põrandaplaadid ning annavad ruumile SPA sarnase atmosfääri.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Aliyssa Rosenheck
Disain: Kathie Hackworth

Istepink duširuumis

Kui duširuumi kasutavad erinevates vanustes isikud, on mõislik sobivusel paigutada istepink.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik vannituba ja duširuum

Elegantne toonide ja materjalide kombinatsioon tõstab selle sauna/duširuumi esile ning muudab luksuslikuks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vintage detailidega vannituba

Moderne vannituba vintage detailidega sobib ideaalselt õdusasse maakodusse. Tumedad puitimitatsiooniga põrandaplaadid toovad ruumi lisaks soojust ja hubasust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik vannituba

Kasuta oskuslikult oma vannitoa nurk ära ning aseta sinna nurgvann massazi funktsiooniga. Veelgi lõõgastavama atmosfääri saavutamiseks dekoreeri ruum taimedega. Loe siit millised taimed sobivad vannituppa. Soojad toonid ja materjalid (nt puit) tekitavad samuti smugavamat miljööd sinu massazivannis käigule.

LEIA SARNASED TOOTED:

Minibassein väliterrassil

Kui majal on avaram väliterass, siis tasub kindlasti mõelda lisaks välisöögilauale ning grillimise tarbetele sinna lisada ka üks lõõgastav minibassein, mis sobib ka põhjamaisesse kliimasse. Kuumadel suvepäevadel võib see olla ka jahutuse eest ning jahedatel kuudel loomulikult soojaks lihaste lõdvestuseks.

VAATA MEIE MINIBASSEINIDE VALIKUT:

Retro stiilis vannituba

Rõõmsameelne, retro stiilis vannituba! Sellisse vannituppa toob elu ja elamise otseloomulikult aprikoosikarva vann. Maitsekas värvide, materjalide ning kunsti kooslus teeb sellest vannitoast hubase ning meeldiva koha, kus lõõgastuda ning pingetest vabaneda.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Siren Betty design

Tagahoovi romantika minibasseinis

Minibasseinid ei ole kindlasti mitte ainult Vahemere kliimasse sobilikud. Mitmed tootjad valmistavad just ka jahedamasse ning vahetuvasse kliimasse sobilikke massazivanne, mis on vastupidavad ning suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega. Nii võibki ka Sinu tagahoov näha välja just nii lõõgastav ja romantiline. Sobib õdusaks pereõhtuks või väiksemaks kogumiseks ja tähtistamiseks sõpradega.

Westerbergs Minibasseinid:

Bordüürid on tagasi

Kuna poole seina plaatimine on väga populaarne hakatakse kahe erineva viimistluse vahele paigaldama bordüüre ja liistusid. Eriti popid on reljeefsed bordüürid ja paksemad liistud, mis ulatuvad seina tasapinnast veidi kaugemale, moodustades kahe viimistluse vahele nn pisikese tasapinna, millele saab sisekujundusdetailidena lisada pildiraame või miniatuurseid lillevaase.

LEIA SARNASED TOOTED:

Värske, maakodu köök

Mustrid ja kontrastid on trenditeadlike valik. Kombineeri näiteks köögis mustrilised põrandaplaadid ühevärviliste seinaplaatidega. Tulemuseks on värske ja moodne lahendus

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt – homecnb.com

Kombineeritud köögi põranda lahendus

Vaieldamatult on köögis parim põrandakate keraamiline plaat, just tänu selle vastupidavusele ning puhastamise kergusele. Kui aga köök on ühendatud söögi- ja/või elutoaga, siis ei taha alati tervet ruumi ühte moodi plaatida. Kaunis ja praktiline lahendus on seejuures osaline plaatimine köögi piirkonnas ning elutoa poole peal katta pind puiduga. Selline kombinatsioon ei ole aga alati teostamise poole pealt kõige lihtsam. Siis on lahenduseks ka puitparketti meenutavad keraamilised plaadid, millega saavutatad ka puhastamise lihtsuse elutoa poole peal.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Kontrastsed mustrid ja materjalid

Omapärane lahendus köögis peitub julguses – erinevad mustrid, erinevad materjalid ja plaatide kujud garanteerivad erilise lahenduse. Metrooplaate on erinevaid – matte ja tasapinnalisi ning loomulikult originaalsed subway stiilis plaadid, mis on kumera äärega ning läikivad. Kalasaba mustrisse paigutatuna saavutad modernse ja kauni tulemuse.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Hubane tualettruum

Erinevate materjalide ja mustrite segamisel saavutad kauni ja omapärase lahenduse. Tasakaalustatud tulemuse jaoks vali maksimaalselt 1-2 erinevat mustrit ning neutraliseeri need looduslike toonide ja materjalidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike vannituba

Väikese vannitoa sisustamine võib olla väga väljakutsuv. Selleks, et kitsukesse ruumi kõik vajalik ära mahutada, võta appi sisseehitatud riiulid ja kapid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Stiilne subway stiilis plaat köögis

Metroo ehk subway stiilis plaadid on tänapäeval populaarsed nii köökides kui ka vannitubades. Nende ajalugu ulatub aga tagasi 20. sajandi algusaastatesse kui esmakordselt avati New Yorgis metroo. Metrooplaatide üks idee oli, et neid oleks ka lihtne hooldada. Läikiva ja glasuuritud viimistluse tõttu on need plekikindlad, kergesti puhastatavad ja peegeldavad valgust. Tänu utilitaarsusele, hügieenilisusele ja minimalismile on need plaadid samade omaduste tõttu valitud ka tänapäeval seinakatteks vannitubadesse, köökidesse, poodidesse ning kohvikutesse.

LEIA SARNASED TOOTED:

Erakordne elutuba

Keraamilised plaadid ei kuulu juba ammu ainult vannitubadesse. Puit immitatsiooniga keraamilised plaadid sobivad näiteks meeletult hästi suure läbikäidavusega elutoa põrandale. Samuti on olemas tekstiili immitatsiooni seinaplaate mida ka järjest rohkem elutoa seintele pannakse. Seda eelkõige seepärast, et plaate on väga kerge puhastada.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kalasaba muster vannitoa seinal

Kalasaba muster on väga trendikas. Läikivate, subway stiilis plaatidega saavutad kaasaegse tulemuse. Kontrastsed tumedad värvid ja nii puit kui metall materjalina komplimiteerivad üksteist.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannitoa sisekujunduselemendid: taimed ja kangad

Suviselt värkemaks saad teha vannitoa lisades taimi – nii elus kui kunsttaimed – ning tuues vannituppa värsked rätikud. Vali näiteks uus värv või ka uus materjal. Näiteks on linasest rätikud suviste temperatuuridega väga mõnusad – mitte ainult ei ole linane materjal hästi niiskust imav vaid see on ka antibakteriaalne

LEIA TOOTED:

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas toovad värkust ja elu! Kasuta taimi kui sisustuselementi, arvestades aga sellega, et vannituppa ei sobi kõik taimed. Kui päris rohenäpp ka pole, siis võid otseloomulikult kasutada ka kunsttaimi – rohkem elu ja värvi ruumis on koheselt garanteeritud.

LEIA TOOTED

Rustikaalne elutuba

Rustikaalne ja romantiline. Tugevad vormid ja sügavad värvid. Midagi täiesti teistsugust ja silmapüüdvat!

AVASTA TOOTED:

Väike vannituba

Kujundades väikest vannituba kasuta ära kogu ruum – paiguta riiulid WC-poti kohale või ukse üles. Lisaks saad ruumi näiliselt suurendada heledate värvitoonidega.

LEIA TOOTED:

Vintage inspireeritud elutuba

Puitparkett elutoas on väga tavapärane ja ei miskit uudset. Küll aga on puidu hooldamine alati omaette töö ja tegemine. Kui ruumis on suur läbikäimine, on mõttekas paigaldada hoopis puitimmitatsiooniga keraamilised plaadid. Need nõuavad vähem hooldust kuid näevad siiski samahead välja.

LEIA TOOTED:

Lill ja vaip vannitoas

Vannituppa too julgelt naturaalseid ja pehmeid materjale, lilli ja taimi, puidust korvikesi ja muud, et luua tihtipeale plaatidest tulenev jahe keskkond soojemaks ja hubasemaks.

LEIA TOOTED:

Puit vannitoas

Puit vannitoas? Aga see läheb ju niiskeks ja hakkab mädanema! Jah, kuid kasutades puit immitatsiooniga keraamilisi plaate, saavutad hubase meeleolu ilma mureta.

LEIA TOOTED:

COPYRIGHT ©2016 THE CONDÉ NAST PUBLICATIONS

Naturaalse valgusega vannituba

Naturaalne valgus vannitoas teeb ruumi koheselt hubasemaks. Suurim probleem suurte akendega on aga tihtilugu, et möödakäijad ja naabrid näevad sisse. Siinne lahendus on aga vägagi kaval: ehita vannitoa poolele maja lähedale lisasein, mis ühtlasi on kaunis dekoratsioon, välidušš, varjab võõraste pilkude eest ning laseb nautraalsel valgusel vannituppa tulla.

LEIA TOOTED:

Photo: Ngoc Minh Ngo

Vaatega vannituba

Kui majaümbrus pakub ilusat vaadet, siis miks seda seintega peita! Pildil kaunis vannituba Aspenis. Eestis läheb sellise vaate leidmiseks ehk keeruliseks, aga pildilolevaid tooteid leiad Lintmani valikust küll

LEIA TOOTED:

Väike vannituba

Väike aga tubli vannituba. Hele värvigamma teeb ruumi näiliselt suuremaks, samas värvi ja õdusust toovad tuppa taimed. Julgelt võib kasutada ka kunsttaimi, mida pole tarvis rohkem hooldada kui aeg-ajalt vaid tolmu pühkida. Efekt on aga samaväärne.

LEIA SARNASED TOOTED:

Naturaalne, õdus vannituba

Soojad toonid vannitoas muudavad ruumi soojemaks ja õdusamaks. Niiskuse pärast ruumis, et ole väga tark kasutada puitparketti, kuid sellele on lahenduseks puit-immitatsiooniga keraamilised plaadid.

LEIA TOOTED SIIT:

Maakodu köök

Üllatavad materjalid ruumides, kus need ei ole tavapärased, loovad omapärase interjööri. Portselanist telliskivi optikaga keraamilised plaadid on vastupidavamad ja tänu veekindlatele omadustele sobivad need suurepäraselt köögi tagaseinaks, seejuures vajamata täiendavaid värve ja lakke.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒