Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Ajatu Maroko

Maroko stiil on ajatu stiil, mis aga hetkel kogub veelgi populaarsust. Siin vannitoas lisab iseloomu just julge, mustriline sein.

LEIA SARNASED TOOTED: 

Japandi stiilis vannituba

Üks populaarsemaid sisustustrende on armastus naturaalsete vormide ja orgaaniliste materjalide vastu. Uus aasta toob vannitubadesse Jaapani ja Skandinaavia interjööri hübriidi. Japandi on mõjutatud Jaapani iidsest wasbi-sabi esteetikast, mis hindab ilu selle ebatäiuslikkuses ja püsimatuses, ja põhjamaise sisekujunduse mugavusest ja hubasusest. Koos moodustavad nad uhke ent lihtsustatud interjööri stiili, mida siin ka näha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Trendikas vannituba

Inspireeritud kõige uuematest trendivoogudest demonstreerib siinne vannituba julget värvikasutust ning nooruslikkust ja jätkusuutlikkust. Terrazzo stiilis põrandaplaadid on visuaalselt atraktiivsed ja mitmekülgsed, kuid tähelepanu püüavad siiski juba pikemat aega oma trendihooaega jätkavad metrooplaadid smaragd-rohelises toonis. Looduslikku ja positiivset vibe‘i toetab siin lisaks ka puidust vannitoakapp ning luksuslikust toovad kuldsed aksessuaarid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik köök

Köögitagasein kaunistatud kauni marmorplaadiga ning sobiva marmorist tasapinnaga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Silmapüüdev väikese WC disainlahendus

Leia sarnased tooted:

Lõunamaine ja rõõmsameelne

Portugalist inspireeritud mustrid ja plaadid lisavad rõõmsameelsust, marmorplaadid ja kuldsed detailid luksust.

Leia sarnased tooted:

Vahemere vannituba

Vahemere stiilis vannitubades tihtipeale puudub vannitubadest traditsiooniline mööbel, vaid eelistatakse nn sisseehitatud elemente, mis moodustavad ühtse terviku. Kui viimane variant ei ole võimalik, siis eelistada puidust ning heledates toonides mööblit. Vahemere stiilis vannitubade keskpunktiks on kindlasti suursugune vann, kus pikalt lõõgastuda ja enesele aega võtta.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vahemere vannituba

Vahemere stiili iseloomustab minimalism, helgus ning hubasus.
Tihti leiab nendest interjööridest võluvaid plaadimustreid, mis on inspireeritud vahemeremaade tänavatest. Eelistatakse naturaalseid materjale nagu puit, klaas, rotang, linane ning džuut ehk jute. Seinu katab tihtipeale lubivärv mille eeliseks on looduslikud koostisosad ja kaunis maaliline tulemus.

LEIA SARNASED TOOTED:

Moderne vahemere köök

Ideaalne harmoonia tumeda köögimööbli ning beezide portselanplaatide vahel.

LEIA SARNASED TOOTED

Babyblue vannituba värvilise vanniga

Sisekujunduses on tähtsad detailid, et lõpptulemus kaunis ja omapärane oleks. Siin on loodud omapärane lahendus, kus tähelepanu keskpunktiks on Babyblue vann

Pilt: Maison Valentina

LEIA SARNASED TOOTED:

Soojades toonides vannituba

Soojades toonides puhas ja selgete joontega vannituba. Sisseehitatud nišid koos valgustusega lisavad eripära ning muudavad ruumi visuaalselt veelgi suuremaks. Samas on need ka käepärased kohad, kuhu asetada pesemisvahendid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Tagasihoidlik köök

Tagasihoidlikku, halli värvigammaga kööki toovad iseloomu juurde mustrilised seinaplaadid. Just parasjagu mustrit, et äratada ruum ellu, kuid ometi piisavalt rahulik et sobib ka Skandinaavialikku stiili.

LEIA SARNASED TOOTED:

Porto stiilis vannituba

Too värv tuppa! Tugevad värvid on endiselt moes. Trendikas smaragd on meeldejääv ja julge valik

LEIA SARNASED TOOTED:

Vahemere mustrid skandinaavialikus vannitoas

Mustritega keraamilised plaadid ei ole ainult vahemerelisse hõngu mõeldud. Edukalt annab kombineerida vahemere stiilis plaate muidu skandinaavialikku vannituppa. Tähtis siinpuhul on tasakaal.

LEIA SARNASED TOOTED:

Inspireeritud luidetest

Vannituba inspireeritud luidestest. Kaunid vormid, kaunid värvid.

LEIA TOOTED:

Hipster vannituba

Pisikene vannituba tundub visuaalselt suurem kui kasutada värvivalikus heledaid toone. Kui aga kõik valgeks teha võib see liiga monotoonsena mõjuda. Väikesed detailid toovad ruumi ellu. Kui vannitoas ei ole naturaalset valgust, siis kasuta kunst või kuivatatud taimi.

LEIA TOOTED:

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas toovad värkust ja elu! Kasuta taimi kui sisustuselementi, arvestades aga sellega, et vannituppa ei sobi kõik taimed. Kui päris rohenäpp ka pole, siis võid otseloomulikult kasutada ka kunsttaimi – rohkem elu ja värvi ruumis on koheselt garanteeritud.

LEIA TOOTED

Erakordne vannituba

Ära karda luua uuenduslikke ruume – paigalda näiteks keraamilised plaadid ka lakke. Kasuta julgeid mustreid ja värve ning ruum saabki silmapaistev.

LEIA TOOTED:

Mosaiikplaat vannitoas kunstina

Mosaiikplaatidega saad luua erakordse väljanägemisega vannitoa. Siinne lahendus on vägagi pilkupüüdev, meeldejääv ning kahtlemata ainulaadne.

LEIA TOOTED:

Photo: Björn Wallander

Naturaalse valgusega vannituba

Naturaalne valgus vannitoas teeb ruumi koheselt hubasemaks. Suurim probleem suurte akendega on aga tihtilugu, et möödakäijad ja naabrid näevad sisse. Siinne lahendus on aga vägagi kaval: ehita vannitoa poolele maja lähedale lisasein, mis ühtlasi on kaunis dekoratsioon, välidušš, varjab võõraste pilkude eest ning laseb nautraalsel valgusel vannituppa tulla.

LEIA TOOTED:

Photo: Ngoc Minh Ngo

Vahemere stiilis vannituba

Sellises vannitoas on kerge ära unustada, et ei elagi Vahemere ääres!

LEIA TOOTED:

Köögi mosaiik

Mosaiiki võib kergesti jagada väiksemateks elementideks, mis võimaldab luua huvitavaid disainilahendusi, mustreid ja kujundeid. Saate luua lõputult lahendusi vastavalt enda maitsele ja fantaasiale.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Maakodu köök

Üllatavad materjalid ruumides, kus need ei ole tavapärased, loovad omapärase interjööri. Portselanist telliskivi optikaga keraamilised plaadid on vastupidavamad ja tänu veekindlatele omadustele sobivad need suurepäraselt köögi tagaseinaks, seejuures vajamata täiendavaid värve ja lakke.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Renessansiaegne interjöör

Vahel võib ruumi kõige silmapaistvam osa olla põrand! Glasuuritud portselanplaadid, mis on inspireeritud renessansiaegsetest maalidest aitavad luua loomingulise ja inspireeriva ruumi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Silmapaistev põrandamosaiik

Dekoorid toovad ruumi vahemereliku suvemaja hõngu. Nende plaatidega muutub interjöör hubaseks ning puhkuse meeleolu kestab aasta läbi.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Romantiline maakodu

Soojad toonid koos romantiliste ja graatsiliste dekooridega võimaldavad luua aegumatuid lahendusi, mis muudavad interjööri eksklusiivseks.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Vaata lakke

Kui tavaliselt piirdutakse ainult ühe laerosetiga, mis on tavaliselt paigutatud laelambiga kohati, siis siin loovad just need mitmed kümned laerosetid maagiliselt romantilise atmosfääri.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Marrakesh elutuba

Vahel piisab ainult mõnest elemendist, et luua täiesti omapärane interjöör. Marrakeshi stiilis põrandaplaadid loovad siin kogu atmosfääri, sealjuures aga äratavad ruumi ellu üksikud kollased diivanipadjad.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Väike köök

Väikeste ruumide puhul on loomingulisus eriti tähtis. Mängulisust saad lisada juba ainuüksi eri värvi keraamiliste plaatide kasutamisega.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Art Deco elutoas

Julged geomeetrilised vormid, erksad värvid, õhulisus, eksklusiivsed materjalid ja erilised detailid. Mõtle raamist välja ja muuda ruum põnevamaks omapäraste elementide ning mosaiikplaatidega.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Liivakarva köök

Pehmetes ja soojades toonides köök. Plaadid köögis, tööpinna tagaseinal ei ole mitte ainult ilusad vaid ka praktilised. Nimelt on plaate tunduvalt hõlpsam puhastada.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒