Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Seinapott Luga Rimless

Kuumakse al. 10.19 / 24 kuud

199.00279.00 / kmpl

Seinapott Luga on minimalistlik seinale kinnituv wc-pott, millel puudub sisemise loputusserv. Viimane teeb wc-poti puhastamise lihtsamaks ning mustust ei kogune serva alla, kus seda on keeruline puhastada. Luga seinalekinnituv wc-pott on saadaval kahes värvis – musta ja valgena.

Seinapealse wc-poti eelised

Seinapealne wc-pott on kaasaegne lahendus, mis kogub kasutajate seas üha enam populaarsust. Erinevalt traditsioonilistest WC-pottidest ei ole rippuvatel alust, tänu millele näevad need esteetilisemad välja ja muudavad vannitoa puhtana hoidmise lihtsamaks. Nende suurim eelis on aga ruumi kokkuhoid, mis on eriti oluline väiksemates vannitubades. Seinapotid asetatakse spetsiaalsetele raamidele, mis on integreeritud loputussüsteemiga. Nende konstruktsioonide kõrgust saab kohandada vastavalt kasutaja vajadustele, mis võimaldab tualetti kasutamisel mugavust. Need wc-potid on kaasaegse disainiga ning kasutajasõbralikud.

Ideaalne lahendus inimestele, kes hindavad funktsionaalsust, mugavust ja esteetikat!

Millisele kõrgusele tuleks WC-pott paigaldada?

Üks oluline tegur seinapoti paigaldamisel on kõrgus. Sageli on avalikes tualettides väga madalad wc-potid ning nende kasutamine võib olla äärmiselt ebamugav, eriti eakatele või piiratud liikumisega inimestele. Elamus wc-poti paigaldamisel tasub pöörata tähelepanu selle kõrgusele, sest see mõjutab tualeti kasutamise mugavust. WC-poti kõrgus tuleks kohandada vastavalt kasutaja vajadustele. Tänu meie pakkumises olevatele Fix Frame raamidele saab poti paigaldamise kõrgust reguleerida. Tavaliselt on seinapoti kõrgus umbes 40 cm, kuid on ka kõrgemaid mudeleid, mida on lihtsam kasutada pikematel inimestel või eakatel.

WC-poti kõrgus sõltub mitmest tegurist, sealhulgas riigi ehitusstandarditest, tualetti kasutava inimese suurusest ja kasutaja eelistustest. Kehtivate standardite kohaselt peaks wc-poti kõrgus olema umbes 40 – 45 cm põrandast. Kodus wc-poti paigaldamisel tasub arvestada kasutajate individuaalseid eelistusi ja tualeti kasutamise mugavust ning selle kõrguse kohandamist vastavalt elanike vajadustele.

Kas seinapott sobib kõigi raamidega?

Kas seinale kinnituv wc-pott sobib kõigi turul olevate raamidega? See on küsimus, mida sageli küsitakse vannitoa remonti või sanitaarruumide väljavahetamist planeerides. Kahjuks pole vastus ühemõtteline. Turul on mitut tüüpi wc-raame ja -potte, mis tähendab, et nende ühilduvus võib olla erinev. Enne wc-poti ostmist tuleks tähelepanu pöörata kolmele parameetrile: seina ja väljavoolupunkti vaheline kaugus, poti kuju – rippuv või põrandale toetuv – ja kinnitusviis. Kõik need tegurid peaksid sobima valitud raamiga. Enne ostu sooritamist on kõige parem konsulteerida professionaalidega või lugeda hoolikalt tootekirjeldusi.

 • Rimless ehk ilma sisemise loputusservata
 • Materjal: sanitaarkeraamika
 • Värv: valge või must
 • Viimistlus: läikiv
 • Äravoolu tüüp: horisontaalne
 • Prill-laud: aeglaselt sulguv
 • Pirll-laua materjal: duroplast
 • Metallist hinged
 • Komplekti kuulub:
  • WC-pott
  • Softclose (vaikselt sulguv) prill-laud
  • Paigalduskomplekt

Kasutusjuhendid

Tootekood: - Kategooria:

Lisainfo

Kaal 28 kg
Paki mõõtmed 43 × 34 × 55 cm
Toote mõõdud

Kaal

Värv

,

Bränd

Tarneaeg

30 päeva

Sarnased tooted