Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Schönberg

Schönberg on üks juhtivaid ning kiiremini arenevaid sanitaartehnika tootjaid ja edasimüüjaid Eestis. Schönbergi tooted on olnud Balti riikides saadaval alates 2005. aastast ning Skandinaavias alates 2008. aastast. Schönberg’i tooteportfellis on palju erinevaid sanitaartehnika valdkonda kuuluvaid tooteid: aurusaunad, massaaži- ja dušikabiinid, massaaživannid, massaažipaneelid, vihmadušid ja eksklusiivsed dušisegistid.

Tänapäeva vannid ei ole enam ainult pesemiseks. Teie soovitud intensiivsusega massaaž kogu kehale, valgusteraapia, vee sooja temperatuuri automaatne hoidmine – need kõik kuuluvad Schönberg vannide varustusse.

Rikkalike düüsikomplektidega varustatud minibasseinid pakuvad Teie kodus täielikku spaakogemust. Nende toodete loomisel ei ole tehtud kompromisse usaldusväärsuse, ergonoomika ja efektiivsuse osas ning see lubab nautida veemassaaži igal ajal.

Schönbergi uued kivivanni seeriad on inspireeritud naturaalsest loodusest ja modernsest disainist. Vannide voolujoonelisus ja käega katsutav „naturaalne tunne“ toob teieni toote, mis muudab teie vannitoa kaunimaks ning teeb vanniskäimise mõnu eriti nauditavaks.

Schönberg dušinurgad ja on minimalistliku disainiga, lihtsasti paigaldatavad ja vastupidava konstruktsiooniga. Nurkasid on võimalik paigaldada nii alusega kui ilma. Lisaks dušinurkadele kuuluvad Schönberg tootevalikusse ka segistid, valamud ja vihmadušid.

Näitan 1–12 tulemust 85-st