Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Õdus ja mugav vannituba

Naturaalne materjalivalik ja stiilne disain loob ajatu elegantsi, mis õhkab õdusat mugavust. Tammspooniga vannitoamööbel on alati moes ning praktiline. Aktsenti lisavad kuldsed detailid.

LEIA SARNASED TOOTED: 

Ergas malelaua muster

Malelaua muster on kogumas jällegi populaarsust, olenemata sellest, kas valite traditsioonilisema mustvalge paleti või loote erksate ja moodsate värvide liidu, võib malelaua muster lisada ruumile kauni graafilise lihvi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Köögi tagasein

Moderne köögi tagasein valge metrooplaadiga plaaditud kaunis geomeetrilises mustris. Mustad vuugivahed on sobitatud musta sanitaartehnikaga ning mööbli detailidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

LOE KA: erinevad plaatimise viisid metrooplaatidele

Kaasaegne duširuum

Skandinaavialiku disainiga kaasaegna duširuum, mis on rahulikes ja tasakaalustatud värvitoonides. Mugav, kvaliteetne ning ilus.

Leia sarnased tooted:

Väike, eklusiivne vannituba

Kes oleks osanud arvata, et selline väike vannituba võib nii eksklusiivne välja näha (mõõdud 4×1,7m). Eraldiseisev vann on koos dushiga ruumi otsas ning eraldatud klaasseinaga. Kasutatud on trendikaid hexagoni ja metrooplaate ning hubasuse jaoks puitimitatsiooniga plaate.

LEIA SARNASED TOOTED:

Moderne saun ja duširuum

Moderne ja ruumikas saun ning duširuum on kaunis kombinatsioon naturaalsetest materjalidest ning nende imitatsioonidest.

LEIA SARNASED TOOTED

Modernne vannituba

Modernne vannituba lihtsate ja selgete joontega ning kerge tööstusliku alatooniga. Seinanišid on väga populaarsed ja praktilised ning on leidnud ka siinses vannitoas endale koha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Saun vannitoas

Ka väikesesse vannituppa saab oskuslikul kujundamisel mahutada ära koduse saunalava!

LEIA SARNASED TOOTED:

Minimalistliku vannituba

Puhta joonega, minimalistik vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad kergust ning nurgeline vann hoiab ühte joont üldise disainiga, kus mängivad erilist rolli just erinevad ruudu ja ristküliku kujulised elemendid ja süvistused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Moderne, isikupärane vannituba

Miks mitte sobitada vanni värv vannitoamööbli ja/või aksessuaaride värvidega? See toob kindlasti vannituppa isikupära ja modernsust!

LEIA SARNASED TOOTED

Modernne vannituba

Kaunid messingust detailid ja trendikad pehmed värvid teevad siinsest lihtsa disainiga vannitoast luksusliku SPA.

LEIA SARNASED TOOTED: